Strona 1 z 1

Regulamin Bazaru

PostNapisane: 3 lipca 2011, o 20:26
przez majan_pl
Regulamin Bazaru

 1. Administracja zastrzega sobie prawo do usunięcia dowolnego postu bez podania przyczyny
 2. Oferty niezgodne z regulaminem będą usuwane
 3. Oferta musi znajdować się w odpowiednim dziale
 4. Nie próbujcie naciągać innych graczy, potwierdzone próby oszustwa będą karane
  • Zabrania się handlowania kluczami gier w czasie trwania promocji danej gry oraz kluczami które można otrzymać za darmo
 5. Pamiętaj o uzupełnieniu pola SteamID w swoim profilu (oferty nie zawierające linka do profilu Steam będą kasowane). Wystarczy uzupełnić pole SteamID w panelu użytkownika, nie wiesz co to SteamID? Skorzystaj z tego poradnika
 6. Pamiętajcie, aby możliwie jak najdokładniej określić czego oczekujecie w zamian za sprzedawany przedmiot, ułatwi to rozmowę z potencjalnym nabywcą
 7. Zabrania się umieszczania swoich ofert częściej niż co cztery strony tematu (zamiast pisania kolejnego posta zedytuj poprzedni, nieaktualny post i wpisz tam nową ofertę). Co czwarty oznacza, że jeśli masz posta na pierwszej stronie to następny może być dopiero na piątej!
 8. Piszemy tylko i wyłącznie propozycje sprzedaży/kupna, nie komentujemy oraz nie cytujemy innych propozycji (jeśli chcesz coś przekazać autorowi ogłoszenia w tym celu użyj PW a jeśli masz zastrzeżenia do postu użyj opcji "Zgłoś post")
 9. Nie kolorujemy oraz nie powiększamy czcionki, oferty mają pozostać czytelne i mają nie ranić oczu jaskrawymi kolorami (dopuszczalne jest pogrubienie ważnych informacji)
 10. Treść nieaktualnych ofert należy usunąć i w powstałe miejsce wpisać "Nieaktualne" również bez żadnego kolorowania i powiększania (lub tylko zedytować i usunąć nieaktualną cześć jeśli nie wszystko sprzedaliśmy, tym razem bez wpisywania "Nieaktualne")
 11. Obrazki układamy w poziomie, by zapobiec niepotrzebnemu wydłużaniu postów (po prostu nie oddzielajcie ich Enterami)
 12. Jeśli używamy obrazków używamy tych możliwiej jak najmniejszych, a jeśli nie możesz znaleźć odpowiednio małego obrazka to zamiast niego użyj tekstu
 13. Staramy się by nasze oferty zajmowały jak najmniej miejsca (przykład na spodzie pierwszego postu)
 14. W celu oznaczenia typu/jakości przedmiotu używamy szablonu (zwykłe przedmioty pozostawiamy bez oznaczenia, szablon będzie wstawiany w każdym nowym temacie)
 15. Zabrania się nadużywania łączenia obrazków oraz nazw przedmiotów. Lepiej wybrać tylko obrazek lub nazwę przedmiotu (w przypadku farb lepiej jest użyć tekstu)
 16. Zaleca się zapoznanie z tymi poradnikami:

  Obowiązujące tylko w "Kupie / Sprzedam (TF2)":
 17. Oferty dotyczą tylko przedmiotów z normalnego TF2, TF2 Beta się nie kwalifikuje

  Obowiązujące tylko w "Kupie / Sprzedam (Różne)"
 18. Zabrania się używania samych wielkich liter w nazwie tematu i ponadto nie używamy żadnych znaków specjalnych (typu # @ ~ - # ! ? & $ itp.)
 19. W tytule oferty należy w miarę możliwości zwięźle zawrzeć co sprzedajemy/chcemy kupić (żadnego "SPRZEDAM TANIO")

Szablon:
Ukryty tekst:

Przykłady stosowania oznaczeń:
V.Kanapka
G.Hachimaki Bohatera
S.Strzelba
U.Zachodni Styl
H.Upadły Anioł
C.Siła Natury
NC.Bandana Grubego
S.Obrazek

Dla moderacji:

Kod przydatnych linków:
Ukryty tekst:

Kod szablonu:
Ukryty tekst: