Witaj na forum TF2.com.pl
Jeżeli jesteś nowy, pamiętaj, by przeczytać poradnik dla nowicjuszy.
Przed zadaniem pytania skorzystaj z wyszukiwarki i TF2 Wiki.

Jak zmienić nick na forum?

Coś nie działa na stronie lub forum? Masz pomysł jak coś ulepszyć ? To odpowiednie forum.

Jak zmienić nick na forum?

Postprzez merlin7 » 8 kwietnia 2012, o 01:48

Tak więc konto na tej fajnej stronie mam już przeszło 4 lata i gubie się w niej jak małedziecko jestem tu codziennie ale może w końcu zacznę sie udzielać, no dobra zacznę od porządku z profilem na stronie i tutaj poległem. chciałbym zmienić nick bo merlin7 to tak wpisałem bo nie maiałem co wymyśleć a mówię ludzie mnie może zaczną kojażyć z serwerów FFA na któych gram JAK TO ZROBIĆ ? i jeszcze jedna rzecz macie takie fajne pod nickami obrazki ze steama(nawet nie wiem jak to sie nazywa) wypełniałem pole Steam id na wszealkie sposoby dodałem nawet openID ale też nic nie działa jak i to zrobić ? wiem jestem lamą ale nie umiem byłbym wdzięczny jakby ktoś mi napisał w punktach how to.
merlin7

Re: Porażka informatyczna.

Postprzez TraNe13 » 8 kwietnia 2012, o 01:59

panel uzytkownika->profil->STEAM ID i tam wpisujesz sama końcówkę linku do profilu steam
w moim przpadku
http://steamcommunity.com/id/TreJn
Samo TreJn

co do nicku (loginu) chyba sie nie da, lub tylko admin moze ci zmienic
TraNe13

Postprzez majan_pl » 8 kwietnia 2012, o 10:50

Już po tytule wiedziałem, że będzie dobry temat :)

Standardowo dla osób które jakimś cudem nie podołały wstawieniu swojego steamid, podaje te linki:
Znajdywanie i zmiana adresu URL do swojego profilu Steam viewtopic.php?f=47&t=5595
Na samym dole wstaw SteamID ucp.php?i=164

A jeśli chodzi o zmianę nikcu to musisz zdać się na łaskę adminów i ich o to poprosić. Swoją drogą nie znam forum gdzie można zmienić swój nick własnoręcznie.
majan_pl
Moderator

Postprzez adriano66 » 8 kwietnia 2012, o 14:23

majan_pl napisał(a):A jeśli chodzi o zmianę nikcu to musisz zdać się na łaskę adminów i ich o to poprosić. Swoją drogą nie znam forum gdzie można zmienić swój nick własnoręcznie.

Też żadnego nie kojarzę, tutaj nie jest inaczej, poza tym wynikają potem z tego różne problemy, więc nicków nie zmieniamy.
adriano66
Kierownik do spraw mało ważnych

Powrót do Problemy i Propozycje dotyczące strony