Witaj na forum TF2.com.pl
Jeżeli jesteś nowy, pamiętaj, by przeczytać poradnik dla nowicjuszy.
Przed zadaniem pytania skorzystaj z wyszukiwarki i TF2 Wiki.

Counter Strike Global Offensive

W jakie inne gry gracie? Tutaj dyskutujemy na ten temat.

Re: Counter Strike Global Offensive

Postprzez KluSk.47 » 29 sierpnia 2011, o 22:03

@xantr
podejrzewam ze jesli zliczyc hordy dzieci ktore graja w tf'a na sweicie, i naciagaja swoich rodzicow na rzeczy typu czapka / bron nie wiem co
a liczbe osob ktora gra w cod i placi za niego te 150 pln ( sam gram ;p) to jednak chyba na dzieciach zarabiaja wiecej...
nie wiem brak statystycznych danych ;p
mowie tak bardziej po obserwacji chrzesniaka mojego kolegi, 11 lat dostal tf'a jeszcze jak byl platny. I wydaje majatek rodzicow na tego typu bzdety :P i jestem pewien ze suma przekroczyla juz 150 pln... a takich dzieci jest duuuuzo wiecej na serverach co widac
(...)Młodzi policjanci, młodzi kibice...Kretyni kontra Kretyni...
Obrazek
http://steamcommunity.com/id/warrengg
KluSk.47
Darczyńca

Postprzez Vasiek » 30 sierpnia 2011, o 00:01

Kiedyś dzieciaki naciągały rodziców na zabawki, teraz na gry. 'Zapomniał wól, jak cielęciem był', ależ się to przysłowie sprawdza teraz.
Vasiek

Postprzez Hubcio » 30 sierpnia 2011, o 02:07

Krzychu2400 napisał(a):Jedyna rzecz która mi się nie podoba w cs, to to że jest One Man Army, czyli jeden człowiek który ma skill'a może wygrać bitwę nawet i bez teamu. Za to w team fortress samemu nigdy nie wygra się rundy ;)

Bo to jest Team Fortress. Ale w trybie arena takie rzeczy się zdarzają. Sam kiedyś rozwaliłem całą drużynę, no ale to było więcej szczęścia niż umiejętności. :mrgreen:

:3

Hubcio

Postprzez KluSk.47 » 30 sierpnia 2011, o 10:41

Vasiek napisał(a):Kiedyś dzieciaki naciągały rodziców na zabawki, teraz na gry. 'Zapomniał wól, jak cielęciem był', ależ się to przysłowie sprawdza teraz.

teraz naciagaja i na gry i na zabawki ;D ale nie wiem czy zauważyłeś chodzilo o to w jaki sposob firma zarabia wiecej, czy dajac platne update po 150 pln, czy darmowe update a platne dodatki typu czapki itp. A nie o to ze dzieci sa zle ze naciagaja rodziców ;> sam mam synka, i wiem ze nie jestem w stanie mu odmawiac praktyczni niczego ( co to bedzie jak urosnie LOL :D)
(...)Młodzi policjanci, młodzi kibice...Kretyni kontra Kretyni...
Obrazek
http://steamcommunity.com/id/warrengg
KluSk.47
Darczyńca

Postprzez Vasiek » 30 sierpnia 2011, o 12:41

Rozumiem uogólnianie, ale daj mi przykład gry która ma płatne update, a nie DLC, za 150 zł, bo się jeszcze z grą, gdzie są płatne update'y nie spotkałem. Owszem, zdzieranie kasy za DLC jest trochę, spojrzeniem przeciętnego zjadacza klawy, niedorzeczne, ale biznes is biznes.
Call of Duty? Przecież to ma płatne DLC tylko, te annihilation packi do black-opsa itp. Patche można z internetu ściągnąć za darmo całkowicie legalnie. Ze strony IW też pewnie by się dało.
@offtop
A tak polecę offtopem, jak mu tak niczego nie odmawiasz, to się strasznie rozbestwiony może zrobić, no ale. Nie moja sprawa. ^^
Vasiek

Postprzez Unforseen » 30 sierpnia 2011, o 13:25

Jak w ostatecznej wersji ma wyglądać tak jak na filmiku Luneta w AWP to raczej nie pokusze się o wydanie na nią kasy :/ bedzie tak jak w cs 1.6 ludzie bedą używali kałacha bo lepiej wygląda od M4. Moim zdaniem maja sie przyłożyć do Broni a nie jakiś posranych mikro-płatności
Unforseen

Postprzez ZentroXenon » 30 sierpnia 2011, o 13:38

Kurna, skończcie tego off topa, to nie temat o wyższości TFa nad Cs, tylko o dyskusji o nowej części Cs. A sama seria CS, mnie nie rajcuje, mam go na steamie tylko dlatego, bo brat go sobie zakupił, i zarejestrował na moim koncie. A poza tym, były ciekawsze gry od cs, o tej samej tematyce, ale nie odniosły sukcesu.
I kończę offtopa.
zen@konata-pc:~$ mv windows /dev/null
ZentroXenon

Postprzez Freezak » 31 sierpnia 2011, o 00:31

Krzychu2400 napisał(a):Jedyna rzecz która mi się nie podoba w cs, to to że jest One Man Army, czyli jeden człowiek który ma skill'a może wygrać bitwę nawet i bez teamu. Za to w team fortress samemu nigdy nie wygra się rundy ;)

A kto powiedział, że masz grać na publicach? CS jest idealną grą do team-playu (esl, cw, etc.), a w TF2 zapewne latasz sobie pyrkiem i podniecasz się za każdym razem jak kogoś zabijesz. Nie mówię o całym TFie broń boże, w ligach też można grać drużynowo. Dozwolone są klasy i bronie "skillowe". Co do One Man Army, to wcale tak nie jest. 1 osoba nie wygra teamu w którym znajduje się np. 6 osób. Przeciętna osoba poradzi sobie z takim wymiataczem, a skoro jest takich 6...
„Poddający się - nigdy nie wygrywa, a wygrywający - nigdy się nie poddaje.”

Obrazek Obrazek
Freezak

Postprzez Amadeusz » 31 sierpnia 2011, o 01:33

Freezak napisał(a):

A kto powiedział, że masz grać na publicach? CS jest idealną grą do team-playu (esl, cw, etc.), a w TF2 zapewne latasz sobie pyrkiem i podniecasz się za każdym razem jak kogoś zabijesz. Nie mówię o całym TFie broń boże, w ligach też można grać drużynowo. Dozwolone są klasy i bronie "skillowe". Co do One Man Army, to wcale tak nie jest. 1 osoba nie wygra teamu w którym znajduje się np. 6 osób. Przeciętna osoba poradzi sobie z takim wymiataczem, a skoro jest takich 6...

Niekoniecznie, czasami ktoś może iść, nieuważac, zlekceważyć tego "prosa" i paść.. ale.. znam osoby które takich załątwialy strachem, poprostu ten "pro" wyskakiwal zza rogu i dostał serie przestraszonego playera D:
K2Core: asz ty podła pyro ty przeciwko mi!
Amadi: :33
Amadeusz

Postprzez Karpaj » 25 listopada 2011, o 14:19

No ja jestem ciekawy, czekam na otwartą betę (o ile będzie), lub na wersję demo. No i na recenzje, nie tylko magazynów, ale też czołowych drużyn w CS 1.6, choćby Polskie AGAiN
Jeśli uda im się odtworzyć grywalność z 1.6, podobnie jak klimat, a PC potraktują jako najwazniejszą konsolę (Valve! PC GÓRĄ!), to może coś z tego wyjść. No i cena też będzie ważna, w Polsce za 50euro nikt tej gry prawie nie kupi, bo spodziewam się takiej ceny na steamie...
Obrazek
Obrazek
Karpaj

Postprzez felthat2 » 25 listopada 2011, o 15:05

Konsola do gier – komputer o wyspecjalizowanej architekturze przeznaczony do uruchamiania gier konsolowych. W przeciwieństwie do klasy komputerów PC, konsole mają ograniczony interfejs i dostęp do ustawień administracyjnych.

a co do ceny to...
Ostatni sztandarowy tytuł Valve kosztował w preorderze 34euro więc csgo na pewno będzie kosztować 50 :cry:
wejdź na forum csgo, poczytaj trochę o grze, potem pisz
felthat2

Postprzez kleometes » 25 listopada 2011, o 15:08

Ja tam z chęcią kupie nowego cs:go :)
kleometes

Postprzez Behemoth » 25 listopada 2011, o 16:23

Dobry trailer!
Behemoth
Administracja Pickupów

Postprzez igorovsky » 15 grudnia 2011, o 10:58

Zapowiada się ciekawie, ale gra ma wyjść dopiero w lato przyszłego roku. Na pewno kupię, ale trochę po premierze, pewnie będzie kosztował ze 120 zł ...
Counter-Strike'a 1.6 nie przebije, ale może fajnie będzie pograć na "odświeżonej" wersji ? Fajnie, że powrócą stare mapy jak de_dust2 pewnie ze zmienioną grafiką, ale będzie :3.
[url=http://steamprofile.com][img]http://badges.steamprofile.com/profile/default/steam/76561198043605532.png[/img][/url] [url=http://tf2cow.mooo.com/timecard/profile/76561198043605532][img]http://tf2cow.mooo.com/timecard/sig/76561198043605532.png[/img
igorovsky

Postprzez draksik » 13 stycznia 2012, o 03:11

Bardzo mało graczy teraz w betę gra, ale mimo to grafiką, nową fizyką, nowościami i pomysłowością przyciąga.
Pograłem z 10 godzin i wiem na pewno że kiedyś tą grę kupię.

Screeny dostępne na moim profilu Steam.
draksik

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Inne gry, nie tylko na Steam