Witaj na forum TF2.com.pl
Jeżeli jesteś nowy, pamiętaj, by przeczytać poradnik dla nowicjuszy.
Przed zadaniem pytania skorzystaj z wyszukiwarki i TF2 Wiki.

zakładki"ulubione"

Masz problem z grą? Zapytaj tutaj! Postaramy się pomóc!
Regulamin działu
Masz problem z grą? Chętnie pomożemy, jeżeli podasz specyfikację swojego sprzętu i zdjęcie lub pełny tekst komunikatu o błędzie, daj sobie pomóc, bez tych informacji ciężko będzie odpowiedzieć na twoje pytanie.

1. Uważnie przeczytaj ogłoszenie w tym dziale zawierające szybkie rozwiązania najczęściej występujących problemów -> [Link]
2. W nazwie tematu napisz z czym masz problem - nazwa tematu powinna krótko streszczać jego treść. Tematy nazwane "Problem" lub "Pomocy" będą usuwane
3. Dokładnie opisz, na czym polega Twój problem i podaj specyfikację komputera - nikt nie będzie w stanie ci pomóc jeżeli nie dostanie pełnych informacji potrzebnych do rozwiązania twojego problemu.
4. Jeżeli nie wypada ci broń w grze, to znaczy, że przekroczyłeś limit (11 godzin) tygodniowego, losowego random dropu! Nie zakładaj tematu, żeby o to zapytać!
5. Nie, jako inżynier nie można budować więcej niż jedną konstrukcję danego typu, ale niektóre zmodyfikowane serwery na to pozwalają
6. Jeżeli jesteś nowy - KONIECZNIE przeczytaj poradnik dla nowicjuszy oraz sprawdź, czy odpowiedzi na Twoje pytanie nie ma na Team Fortress Wiki

zakładki"ulubione"

Postprzez kalnichta » 3 sierpnia 2017, o 09:19

dziś chciałem pograć i zniknęły mi wszystkie gry zapisane w zakładce "ulubione" oraz z histori,a miałem tam parę fajnych miejscówek,jak można to odzyskać?
pozdrawiam
kalnichta

Re: zakładki"ulubione"

Postprzez Arekxxx » 3 września 2017, o 13:38

Nie odzyskasz, to chyba wymuszone updatem...
Arekxxx

Powrót do Problemy z Team Fortress 2