Witaj na forum TF2.com.pl
Jeżeli jesteś nowy, pamiętaj, by przeczytać poradnik dla nowicjuszy.
Przed zadaniem pytania skorzystaj z wyszukiwarki i TF2 Wiki.

Polski Serwerowy Turniej TF2 - Trasnsmisje drugiej kolejki

Highlanderowy turniej serwerów publicznych
[Wyniki Drugiej edycji]

Re: Polski Serwerowy Turniej TF2 - Trasnsmisje drugiej kolej

Postprzez wonderT » 16 czerwca 2012, o 01:13

Uwielbiam jak w co drugim poście Velture pisze jaka to "jego" drużyna Stajni Ogarów jest niezwyciężona, kiedy w skład drużyny wchodzą sami doświadczeni gracze z etf2l div 2-3, którzy grają na stajni raz na rok albo i wcale. Czy tylko ja tutaj widzę brak logiki? Wygracie tę ligę "SERVEROW/SPOŁECZNOŚCI FFA" i Stajnia Ogarów zdobędzie tytuł servera na którym grają NAJLEPSI gracze, a gdy ktoś po turnieju zawita na waszym serverze to zobaczy, że poziom jest 10 razy niższy i grają tam same nooby. Jaki jest tutaj sens?
wonderT

Postprzez Velture » 16 czerwca 2012, o 01:19

aha, aha. Szkoda ,że wszyscy gracze ,którzy są u nas w teamie grają na stajni regularnie.

Jaki był sens ,że rok temu grałeś w 1 edycji turnieju pod flagą stajni?
Nie odpowiadam na pytanie o tf2 na PW, GG, STEAM itp. Chcesz pomocy? Pisz posty na forum. Może kiedyś komuś pomogą.
Velture

Postprzez wonderT » 16 czerwca 2012, o 01:28

Velture napisał(a):aha, aha. Szkoda ,że wszyscy gracze ,którzy są u nas w teamie grają na stajni regularnie.

Jaki był sens ,że rok temu grałeś w 1 edycji turnieju pod flagą stajni?

Taki, że mi się nudziło i postanowiłem postrzelać. Poza tym akurat ja od dłuższego czasu jestem bardziej graczem z puba, ponieważ ligowo jestem nieaktywny (nie licząc tego, że jestem zapisany do teamu SCS na etf2l jako backup "w nagłym wypadku" (nawet nie grałem żadnego meczu). Od jakiegoś czasu 99.9% tego co gram w tf2 to pub.
wonderT

Postprzez KluSk.47 » 16 czerwca 2012, o 09:03

Nie bylbym taki pewien ze final bedzie ta wygadal... skad wiesz :) a moze Wiejska chata zaskoczy wszystkich i zamiast jednej z waszych prześwietnych druzyn tam zawita ?
nie badz taki pewny siebie... tyle ;]
(...)Młodzi policjanci, młodzi kibice...Kretyni kontra Kretyni...
Obrazek
http://steamcommunity.com/id/warrengg
KluSk.47
Darczyńca

Postprzez Behemoth » 16 czerwca 2012, o 12:29

sm_trollfacemod 1

Któryś warzywniak.pl nie zna ludzi z mojej ekipy. NYAHAHAHA!!!

sm_trollfacemod 0

Obydwie drużyny niech w tym starciu dadzą z siebie wszystko. Niech będzie widowisko na najwyższym poziomie i nie koarzy się z nieustannymi spinami.
Behemoth
Administracja Pickupów

Postprzez Velture » 16 czerwca 2012, o 15:31

Behemot to nie są spiny przecież..... Przynajmniej ani ja ani Spite tego tak nie traktujemy. Stajnia i Max play ffa od zawsze rywalizowały ze sobą we wszystkim. Zdrowa rywalizacja zawsze jest dobra i przydatna.

Teraz tak samo. Na mumble/friends sie smiejemy ale jednak rywal to rywal więc trzeba czasem zadrzeć nosa :)

Co do samego ewentualnego meczu stajni z mp ffa to sądze ,że oba teamy będą grały na 110% możliwości.
Tak samo nie mam ŻADNYCH wątpliwości ,że pod względem taktycznym mpht jest doskonały bo mają ogromne doświadczenie właśnie w 9/9
Nie odpowiadam na pytanie o tf2 na PW, GG, STEAM itp. Chcesz pomocy? Pisz posty na forum. Może kiedyś komuś pomogą.
Velture

Poprzednia strona

Powrót do Wielki Turniej FFA