Witaj na forum TF2.com.pl
Jeżeli jesteś nowy, pamiętaj, by przeczytać poradnik dla nowicjuszy.
Przed zadaniem pytania skorzystaj z wyszukiwarki i TF2 Wiki.

WTF v2 - Mordownia.com vs Playnext.pl

Highlanderowy turniej serwerów publicznych
[Wyniki Drugiej edycji]

WTF v2 - Mordownia.com vs Playnext.pl

Postprzez cl3ver » 10 czerwca 2012, o 17:02

Witamy fanów Team Fortressowych zmagań.

Dziś w ramach drugiej kolejki zagrają drużyny Mordownia.com oraz Playnext.pl, zobaczymy jak oba zespoły radzą sobie na mapach cp_foundry oraz koth_viaduct.

Od godziny 19.00 rozgrywkę będą komentowali dla was będą cl3ver oraz Aez.

Całość będzie można zobaczyć na STV, a komentarza wysłuchać na mumble!

• Mumble (mumble.max-play.pl: 64738)

• STV (193.218.154.57:27055)

Zapraszamy wszystkich serdecznie!

Ostatnio edytowano 10 czerwca 2012, o 17:35 przez cl3ver, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Edytuj
* Gandi dropi ubera od snipera*
Panic: movement kozy...
Gandi: Ale ja podskoczylem ;_;
Panic: Kozy tez skacza.
cl3ver
Darczyńca

Re: WTF v2 - Mordownia.com vs Playnext.pl

Postprzez Daerados » 10 czerwca 2012, o 20:34

Chinski skout to Sajonara
Daerados

Postprzez supra » 10 czerwca 2012, o 20:37

Ostatnio edytowano 10 czerwca 2012, o 20:38 przez Luki, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Poprawiłem linki.
supra

Postprzez astradamus404 » 10 czerwca 2012, o 20:58

supra napisał(a):http://steamcommunity.com/id/cosiepatrzysz/screenshot/595846901658256655
http://steamcommunity.com/id/cosiepatrz ... 1658245140

Potwierdzam
Playnext vs Mordownia
3:1 Koth_Viaduct
0:1 cp_foundry

P.S. Panowie Agresorka nie udziela swojego FB :P
Obrazek
astradamus404

Postprzez GarretReza » 10 czerwca 2012, o 21:18

Sami znajdą, co za phroblem.

Mecz pozytywnie. Szczególnie dzięki graczom obrażającymi się na czacie, mówiącymi w grze oraz zamieniającymi się kolorami na viadukcie. Ale Clever z Aezem też fajni.
GarretReza

Postprzez cl3ver » 10 czerwca 2012, o 21:29

astradamus404 napisał(a):
supra napisał(a):http://steamcommunity.com/id/cosiepatrzysz/screenshot/595846901658256655
http://steamcommunity.com/id/cosiepatrz ... 1658245140

Potwierdzam
Playnext vs Mordownia
3:1 Koth_Viaduct
0:1 cp_foundry

P.S. Panowie Agresorka nie udziela swojego FB :P

Ja już ją mam :>
* Gandi dropi ubera od snipera*
Panic: movement kozy...
Gandi: Ale ja podskoczylem ;_;
Panic: Kozy tez skacza.
cl3ver
Darczyńca

Postprzez deeveejay » 10 czerwca 2012, o 21:42

GarretReza napisał(a):Mecz pozytywnie. Szczególnie dzięki graczom obrażającymi się na czacie, mówiącymi w grze oraz zamieniającymi się kolorami na viadukcie.

2 mapa GG, duze uznanie dla skauta ktory skutecznie nam dezorganizowal tyly ;)

koth'a nie skomentuje, i nie chodzi mi tu bynajmniej o wynik - z tym nie polemizuje - ale o ogolny styl. mordownia swięta nie byla, ale mysle ze jesli lider playnexta sprobowalby troche zdyscyplinowac paru co bardziej krewkich graczy (Aras, Buehehe), to by nie zaszkodzilo. bo jesli ktos uwaznie patrzal, to widzial ze paru od nas sie odgryzalo, w odpowiedzi na bezsensowne zaczepki ze strony 2 ww. panow ("kupa" wklejana co parenascie sekund i durne pytania czemu nie zaczynamy - tak jakbysmy to my co chwila serwer restartowali :)).
deeveejay

Postprzez Spite » 10 czerwca 2012, o 21:54

Oglądałem pół na pół z meczem Max-play'a, ale jeden z lepszych meczów w tym turnieju. Bardzo wyrównany mecz
Spite

Postprzez WhiteDragon » 10 czerwca 2012, o 22:12

Szkoda, że nie obejrzałem, ale jak można przegrać z playnext? o.O
To ten serwer gdzie bez przerwy się nawija o "supel itemach" i płacze do mikrofonu jak się padnie? Jak oni to wygrali?
jestem szpiegiem i mam enfrocera i ded ringera i zawsze jestem pierfszy na dobrych serverach i nie wiem o co chodzi z tymi ligami pewnie i tak bym tam wygral
WhiteDragon

Postprzez ALiEN » 10 czerwca 2012, o 22:27

WhiteDragon napisał(a):Szkoda, że nie obejrzałem, ale jak można przegrać z playnext? o.O
To ten serwer gdzie bez przerwy się nawija o "supel itemach" i płacze do mikrofonu jak się padnie? Jak oni to wygrali?

Super, ale jaki to ma związek z ich skillem?
ALiEN

Postprzez Velture » 10 czerwca 2012, o 22:37

I to ja mam range trolla na forum.....
Nie odpowiadam na pytanie o tf2 na PW, GG, STEAM itp. Chcesz pomocy? Pisz posty na forum. Może kiedyś komuś pomogą.
Velture

Postprzez WhiteDragon » 10 czerwca 2012, o 22:42

Moja wiadomość? Żadnego związku.
Jestem po prostu zszokowany jak to możliwe, że oni wygrali. Może mi wytłumaczysz (zgaduję, że oglądałeś ten mecz i czasem grasz na playnext) co było czynnikiem, który doprowadził drużynę [G].[T] (bo chyba obsadzili głównie siebie) do zwycięstwa?
jestem szpiegiem i mam enfrocera i ded ringera i zawsze jestem pierfszy na dobrych serverach i nie wiem o co chodzi z tymi ligami pewnie i tak bym tam wygral
WhiteDragon

Postprzez Buhehe » 10 czerwca 2012, o 23:16

Sorry za to "kupa" kolega chciał to zobaczyć ale nie chciałem was obrazić tym;f
Buhehe

Postprzez KapiDL » 10 czerwca 2012, o 23:27

No i dobrze,że Playnext wygrał,może myślą o tych "supel itemkach",ale chociaż umieją grać
KapiDL

Postprzez supra » 10 czerwca 2012, o 23:44

Może inaczej. Większość z naszego teamu gra bardziej na lobby, więc mamy ogólne rozgarnięcie. Co do obrazy...było to po prostu bezsensowne. Uważam, że organizacja była lakoniczna pod względem przygotowania serwera. Na początku organizator zaprosił w ogóle inna serwerownie na ip, na którym miała być mordownia. My (playnext.pl) już byliśmy gotowi około godziny 18.45. Zaczęliśmy 19.20. Co prawda, deeveejay ma rację mówiąc o Arasiu i Buhehe. Zachowali się nieodpowiednio, za co przepraszam. Ale serwer...był resetowany chyba 6 razy... Musiałem w ciągu gry zmienić mp_timelimit z 0 na 30 i mp_winlimit z 3 na 5. Później była spina "dlaczego zmieniam cvar na taki", pomimo tego, że się dobrze zachowałem. Foundry ogólnie oceniam pozytywnie, aczkolwiek wypadło nam dwóch graczy na chwilę i mieliśmy mały kryzys. Osobiście w naszej ekipie się quit podczas gry nigdy nie zdarzył. Ale to jest często przypadek losowy. Bardzo wyrównana walka na foundry. Moim zdaniem na mvp dzisiejszych meczy byli obaj skauci. Konan sprawił mi mnóstwo problemów. A Griz - masz skaut, ten z "chińskim nickiem" miał 5 dominacji na viaduct :D

@WhiteDragon
To, na jakich graczy się natrafiasz nie jest moją sprawą. Najprawdopodobniej nie spędziłeś na tym serwerze więcej niż...10 godzin łącznie. Ja spędziłem 1/4 swojej gry. Wiem, jacy gracze grają pierwszy raz, a który nie. Odnośnie teamu na turniej. Jestem kapitanem. Więc to tylko i wyłącznie moja sprawa kogo sobie wybiorę. Więc proszę, skończ marudzić i lepiej się nie wypowiadaj o czymś, czego tak naprawdę nie znasz. Wystawiłem gt, bo to jest jedyny klan grający jakiś hl (gra też Voltage i The Pretenders z etf2l - 6vs6, więc odpadają). Ludzie w nim potrafią się zgrać i wszyscy grają na naszym playnext. Więc nie rozumiem, co masz do tego. Po za tym regulamin. Nie zabrania dodawania całego klanu do turnieju. Cały klan gra na jednym serwerze, więc są liczeni jako zwykli gracze tego serwera. Dodałem też ludzi z poza gt, ale jako support.
Jedyne poprawne stwierdzenie nt. Ciebie to: "haters gonna hate".

Dziękuję za mecz. playnext.pl || supra

PS. Dołączam się do prośby o fb Agresorki, miłoby było poznać swojego przeciwnika :)
supra

Następna strona

Powrót do Wielki Turniej FFA