Witaj na forum TF2.com.pl
Jeżeli jesteś nowy, pamiętaj, by przeczytać poradnik dla nowicjuszy.
Przed zadaniem pytania skorzystaj z wyszukiwarki i TF2 Wiki.

Polski Serwerowy Turniej TF2 (WTF v2) - Dyskusja

Highlanderowy turniej serwerów publicznych
[Wyniki Drugiej edycji]

Re: Polski Serwerowy Turniej TF2 (WTF v2) - Dyskusja

Postprzez UFO1 » 24 maja 2012, o 22:27

Mało serwerów. Brakuje mi tu graczy z " Tepy Serwer". Chodze po wszystkich pubach i według mnie też by mogli mieć bardzo silną reprezentacje np. ๖ۣۜBL!ZN!3Rۣۜ ( cholernie dobry sold), ookie ( bardzo dobry demo), jud( extra medyk), ART i inni. Tak piszę, bo dobrze mi sie kojarzą :-). Z chęcią bym pooglądał live. Będzie z tego stream ?
UFO1

Postprzez cl3ver » 25 maja 2012, o 01:43

Będziemy pracować nad tym czy będzie to stream, czy jak to do tej pory było mumble + stv.
Jak tylko dowiemy się czegoś więcej to damy wam znać. Co do ilości ludzi też jestem zdziwiony że tak mało serwerów się zgłosiło, spodziewałem się wielkiej nawałnicy.
Serwerów polskich doszło z miliard gdy TF2 stał się grą free-to-play.
* Gandi dropi ubera od snipera*
Panic: movement kozy...
Gandi: Ale ja podskoczylem ;_;
Panic: Kozy tez skacza.
cl3ver
Darczyńca

Re: Polski Serwerowy Turniej TF2 (WTF v2)

Postprzez deeveejay » 25 maja 2012, o 07:50

Lanc napisał(a):A to nie powinno być tak, że w turnieju grają jednak osoby rozpoznawalne, grające na danym serwerze przez cały czas / większość czasu? Bo taki ktoś jak ty, jak sam piszesz, grasz wszędzie to średnia opcja jeśli chodzi o reprezentację serwera.

moze i powinno tak byc, ale poki co jest to top200 na serwerze ktory reprezentujesz. poza tym, podajac propozycje, podaj od razu jak widzisz w praktyce weryfikacje ze ktos gra gdzies "caly czas" lub "wiekszosc czasu"?

ja np. gram mniej wiecej 30%/30% na mordowni i gamesboardzie, bo znam tam pare osob, a reszta to lobby itd. zgodnie z Twoja teoria nie powinienem w ogole wystepowac w turnieju.
deeveejay

Postprzez GarretReza » 25 maja 2012, o 11:37

Ja bym był za stv + mumble. Zawsze można się po pozdrawiać na czacie z innymi.
GarretReza

Postprzez Behemoth » 25 maja 2012, o 13:28

Jestem za SoucrceTV i Mumble.
Behemoth
Administracja Pickupów

Postprzez UFO1 » 25 maja 2012, o 13:32

Jestem noobem, wiec zapytam. 9vs9 i każdy musi grać inna klasą ?
UFO1

Postprzez cl3ver » 25 maja 2012, o 14:20

UFO1 napisał(a):Jestem noobem, wiec zapytam. 9vs9 i każdy musi grać inna klasą ?

Tak limit na każdą klasę wynosi 1, można się oczywiście zmieniać w czasie meczu jeżeli komuś idzie gorzej na jakiejś klasie.
Ale w czasie rozgrywki nie ma możliwości żeby biegały 2 scouty, 2 medyków czy inne.
* Gandi dropi ubera od snipera*
Panic: movement kozy...
Gandi: Ale ja podskoczylem ;_;
Panic: Kozy tez skacza.
cl3ver
Darczyńca

Postprzez Lanc » 25 maja 2012, o 14:42

UFO1 napisał(a):Mało serwerów. Brakuje mi tu graczy z " Tepy Serwer". Chodze po wszystkich pubach i według mnie też by mogli mieć bardzo silną reprezentacje np. ๖ۣۜBL!ZN!3Rۣۜ ( cholernie dobry sold), ookie ( bardzo dobry demo), jud( extra medyk), ART i inni. Tak piszę, bo dobrze mi sie kojarzą :-). Z chęcią bym pooglądał live. Będzie z tego stream ?

Zawsze możesz się sam z nimi skontaktować i dać im linka do info turnieju. Bo bardzo prawdopodobne, że nawet o nim nie wiedzą. Z tego co mi wiadomo to jeszcze np Minecrafterzy.pl też mieli wystawić jakiś swój team.

Naszego zgłoszenia jeszcze nie ma, bo skoro jest czas do 1 czerwca to chcemy trochę lepiej dograć osoby ;) Na 100% skillpoint się pojawi ;)
SkillPoint.pl - największa polska sieć serwerów TF2 [2x FFA, War3, Jump, MGE, Surf]

Obrazek - co wtorek/piątek/sobotę wieczory z customami!
Obrazek
Lanc

Postprzez deeveejay » 2 czerwca 2012, o 09:17

szanowni panowie organizatorzy, czy cos juz wiadomo (chocby wstepnie) o terminach, jakiejs rozpisce, serwerach, mapach itd?? cieszy mnie ze tyle druzyn sie zapisalo,ale mam wrazenie ze cos pomalu sie to wszystko krystalizuje...
deeveejay

Poprzednia strona

Powrót do Wielki Turniej FFA