Witaj na forum TF2.com.pl
Jeżeli jesteś nowy, pamiętaj, by przeczytać poradnik dla nowicjuszy.
Przed zadaniem pytania skorzystaj z wyszukiwarki i TF2 Wiki.

Konkurs GunGame, do wygrania VIPy

Konkurs GunGame, do wygrania VIPy

Postprzez djmuted » 25 października 2012, o 21:40

-Konkurs anulowany, brak zgłoszeń, serwer zostanie niedługo zamknięty-
Proszę o zamknięcie tematu.
Ostatnio edytowano 8 listopada 2012, o 20:58 przez djmuted, łącznie edytowano 1 raz
djmuted

Re: Konkurs GunGame, do wygrania VIPy

Postprzez lamei » 26 października 2012, o 08:46

No! W końcu jakiś przemyślany konkurs z nie przeciętną nagrodą. Mieć VIP'a na publicznym serwerze już o czymś świadczy. Czytając jakie przywileje daje owy VIP, możesz spodziewać się całego stada (2) dojrzałych gimnazjalistów reklamujących Twój mało popularny serwer na którym nikt nie chce grać. Jest o co walczyć. Nawet jeśli Ci się nie uda, drogi gimnazjalisto, ciągle masz szansę na nagrodę pocieszenia w postaci slota na okres jednego (!) miesiąca. Dzięki za możliwość wykazania się, konkurs idealny dla mnie. Zachęcam do walki! Ja już zaczynam!
lamei

Postprzez djmuted » 26 października 2012, o 13:49

Vip daje również możliwość wywołania głosowania na zmianę mapy i kickowanie. Taki mocno okrojony admin. A myślę, że po reklamowaniu (bo na tym polega ten konkurs) serwer przestanie świecić pustkami.
djmuted

Postprzez Velture » 27 października 2012, o 04:19

O kurcze to chyba sie skusze skoto daje opcje kickowania!

Naprawde bardzo atrakcyjny konkurs kolego!
Nie odpowiadam na pytanie o tf2 na PW, GG, STEAM itp. Chcesz pomocy? Pisz posty na forum. Może kiedyś komuś pomogą.
Velture

Postprzez deeveejay » 27 października 2012, o 12:03

czy Wy zawsze musicie czlowieka ktory ma oryginalny pomysl mieszac zniechecac? chlopak ma wizje, ma serwer, ma spory zapas slotow VIP i to co wazne z opcja kickowania (pokaz mi Velture czy taka opcja jest u Ciebie? ha!? nie ma? wiec milcz!!! :mrgreen: ). reasumujac: super konkurs w ktorym na pewno wezme udzial i powiadomie o nim moich znajomych. lubimy wieczorami wchodzic na rozne fora kulinarne, o modzie i robieniu tipsow i reklamowac fajne serwery.
deeveejay

Postprzez Ber » 27 października 2012, o 12:46

+1, deeveejay.
Obrazek
Ber
Zrzęda

Postprzez Xantraz » 27 października 2012, o 13:49

CZEŚĆ POLECAM TEN SERWER BO SUPER JEST I W OGÓLE ATMOSFERA TEŻ FAJNA I SIE MOŻNA POSTRZELAĆ Z KOLEGAMI ZAPRASZAM

Z racji, że poświęciłem na ten wysublimowany post więcej czasu, niż na grę w TFa przez ostatni miesiąc, zrzekam się ewentualnej wygranej i przeznaczam ją dla osoby, która wygra tylko slota.
Xantraz
Darczyńca

Postprzez Fazz3 » 27 października 2012, o 17:45

Po prostu Velture nie sprzedaje adminów, tylko daje je ludziom, którzy są w stanie ogarnąć serwer..
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Fazz3

Postprzez djmuted » 27 października 2012, o 18:17

Proszę o wypowiadanie się tylko tych ludzi, którzy biorą udział w konkursie. Hejterom dziękujemy
djmuted

Powrót do Konkursy / Loterie / Promocje / Gratisy