Witaj na forum TF2.com.pl
Jeżeli jesteś nowy, pamiętaj, by przeczytać poradnik dla nowicjuszy.
Przed zadaniem pytania skorzystaj z wyszukiwarki i TF2 Wiki.

CUSTOM SOBOTY na Stajni Ogarów

CUSTOM SOBOTY na Stajni Ogarów

Postprzez Velture » 18 września 2012, o 17:23

Obrazek

Masz już dość grania co chwila Dustbowla, Goldrusha, Badwater, Steela.... itp?

Nudzi Cię gra ciągle i ciągle na tych samych mapkach?
NAS TEŻ!

Dlatego wprowadzamy eksperymentalnie nowy cotygodniowy mini evencik na stajni pt. "CUSTOM SOBOTY"

W każdą sobotę w godzinach od 12 do 21 na Stajni Ogarów będą na serwie grane SAME CUSTOM MAPY!
( IP: tf2.stajniaogarow.pl:27017 )
Obrazek

Oto aktualna lista map jakie dla was przygotowaliśmy na tę sobotę:

pl_borneo_v3
Obrazek

cp_cowpath_b3
Obrazek

cp_toy_fort_alt3
Obrazek

cp_warpath_final
Obrazek

plr_panic_b2
Obrazek

cp_waste
Obrazek

cp_follower
Obrazek

pl_rust
Obrazek

pl_moonlit_b6
ObrazekObrazek

pl_vesper_b4
Obrazek

plr_frostfell_b1b
Obrazek

plr_atoll_b1
Obrazek

cp_redfort_b3
Obrazek

ctf_vector_v1
Obrazek

ctf_impact2
Obrazek

cp_process_b10fix
Obrazek

oraz mapki ,których screenów nie znalazłem :D

plr_stroika_b1
ctf_turbine2_a2

W godzinach 12-21 do nominacji będziecie mieli tylko kategorie CUSTOM MAPS po wpisaniu nominate

Jeśli takie coś się przyjmie rozstanie rozszerzone równiez o niedziele.

Możecie w tym temacie dawać swoje propozycje mapek jakie byście chcieli zobaczyć w soboty na Stajni Ogarów!

Propozycje najlepiej z linkami do tf2maps, gamebanana itp.
Ostatnio edytowano 19 września 2012, o 14:52 przez Velture, łącznie edytowano 1 raz
Nie odpowiadam na pytanie o tf2 na PW, GG, STEAM itp. Chcesz pomocy? Pisz posty na forum. Może kiedyś komuś pomogą.
Velture

Re: CUSTOM SOBOTY na Stajni Ogarów

Postprzez Velture » 18 września 2012, o 20:25

Link do ściągnięcia paczki mapek: http://198065.node7.pukawka.pl/customy.rar
Mapki rozpakowujemy sobie z glownego katalogu i wyskoczy wam zbiór spakowanych mapek. Rozpakowujecie je i wrzucacie do katalogu X:/program files/steam/steamapps/nazwa_konta_steam/team fortress 2/tf/maps/

Katalog może się różnić od waszego w zależności gdzie kto zainstalował sobie steama.
Nie odpowiadam na pytanie o tf2 na PW, GG, STEAM itp. Chcesz pomocy? Pisz posty na forum. Może kiedyś komuś pomogą.
Velture

Postprzez GarretReza » 18 września 2012, o 20:59

Jeszcze dajcie tą gdzie akcja się toczyła w wieżowcu i nikt nie grał tylko się rzucał za okno i w ten sposób ginął ;3 Będzie oldskul na całego, impacta z 4 lata nie grałem, strasznie słaba mapa. I tak bym ją zagrał. Warpath - jedyna mapa będąca trudna sama w sobie gdzie przejęcie środka naprawdę o czymś świadczy i ustawia następne 10-15 minut gry.

Swoją drogą, to wcale nie jest nowa, znowu kalka FPS-Areny, w tym wypadku Lorenco który z 2-3 lata temu wyszedł z tą samą inicjatywą. Wtedy też się dziwili, czemu nie będzie goldrusha.
GarretReza

Postprzez adriano66 » 18 września 2012, o 21:05

o, impacta dawno nie widziałem, cp_warpath_final odradzam, jest ładny, ale strasznie ciasny, a wy macie na serwerze 32 sloty, jakaś bardziej oldschoolwa wersja będzie lepsza
adriano66
Kierownik do spraw mało ważnych

Postprzez Velture » 18 września 2012, o 21:10

Nie gralem w TF za fps areny. Nie pisałem ,że to coś nowego.

Dałem to bo wiele osób ma już dość standardów 24/7 i chciałem 1 dzień w tygodniu dać coś specjalnego. Dałem sobote bo wtedy najwięcej osób gra w tf2.

Niestety w tej chwili mamy ere F2P gdzie naprawde >graczy to drewno co nie potrafi grać nic poza dustem, goldem i jakimis egiptami.
Trzeba uczyć nowych gry na customach.

@adriano - ten warpath_final to jest ta praktycznie 1wsza wersja. Za to cowpath jest wielką mapą na 'bazie' lustrzanego odbicia warpatha.
Velture

Postprzez Lanc » 19 września 2012, o 00:30

Velture napisał(a):Nie gralem w TF za fps areny. Nie pisałem ,że to coś nowego.

Dałem to bo wiele osób ma już dość standardów 24/7 i chciałem 1 dzień w tygodniu dać coś specjalnego. Dałem sobote bo wtedy najwięcej osób gra w tf2.

Niestety w tej chwili mamy ere F2P gdzie naprawde >graczy to drewno co nie potrafi grać nic poza dustem, goldem i jakimis egiptami.
Trzeba uczyć nowych gry na customach.

@adriano - ten warpath_final to jest ta praktycznie 1wsza wersja. Za to cowpath jest wielką mapą na 'bazie' lustrzanego odbicia warpatha.

A to ci f2p potrafią grać dusta? U mnie są nieustanne ragequity jak ustawi tak teamy, że w red na obronie masz 2 dobrych demo + 2 kritzy - praktycznie nie do wyjścia jeśli nie ma dobrego demo/grubasa z medem i resztę teamu ogarniętą (czyli nie otwierają drzwi jak pod drzwiami respa 10 sticków leży >.<)

Tak jak ci pisałem na Steamie, inicjatywa przednia i naprawdę mam nadzieję, że u ciebie wypali. Wtedy może ludzie się przyzwyczają, że jest jeszcze coś innego niż te 2-3 mapy. Tak swoją drogą to według mnie przyczyną takiego stanu rzeczy są też serwery 24/7 goldrush/turbina/2fort/dustbowl gdzie taki f2p wejdzie, ogarnie mape i juz na innych nie gra, bo są głupie i trudne >.<

Co do turbiny to może wrzuć ctf_turbine_pro_rc1 - chyba najlepsza wersja turbiny, u mnie zastąpiła standardową turbinę i wszyscy to pozytywnie odebrali. A mapa sama w sobie jest lekka (10mb ledwo waży).

Poza tym - Borneo - świetny wybór. Dorzuciłbym jeszcze do tego cashworksa finala - mapa jest świetna + dopracowana, a żeby dopchać wózek do końca trzeba się postarać i zgrać 2 pushe na raz ;]
SkillPoint.pl - największa polska sieć serwerów TF2 [2x FFA, War3, Jump, MGE, Surf]

Obrazek - co wtorek/piątek/sobotę wieczory z customami!
Obrazek
Lanc

Postprzez Velture » 19 września 2012, o 10:41

Dałem tą turbine bo ona się różni dość sporo od zwykłej turby więc coś świeżego.
Velture

Postprzez Master PL » 19 września 2012, o 10:44

GarretReza napisał(a):Jeszcze dajcie tą gdzie akcja się toczyła w wieżowcu i nikt nie grał tylko się rzucał za okno i w ten sposób ginął ;3 Będzie oldskul na całego, impacta z 4 lata nie grałem, strasznie słaba mapa. I tak bym ją zagrał. Warpath - jedyna mapa będąca trudna sama w sobie gdzie przejęcie środka naprawdę o czymś świadczy i ustawia następne 10-15 minut gry.

Swoją drogą, to wcale nie jest nowa, znowu kalka FPS-Areny, w tym wypadku Lorenco który z 2-3 lata temu wyszedł z tą samą inicjatywą. Wtedy też się dziwili, czemu nie będzie goldrusha.

Warpath bylo dobre, ale rowniez jeilbreak - mapa w wiezowcu o ktorej piszesz byla fajna ;] z tego co pamietam, to ludzie mowili ze jset to mapa z counter strike i nazywa sie V3- koncowka ;] - tyle zapamietalem.

Wolf tez bylo swietne - jeden z najdluzszych korytarzy w calym tfie ;] - chyba nawet Zuko cos tam ja poprawial

Fajnie by bylo kiedys pograc na tych mapach.
No shit, Sherlock!
Master PL
Administracja Pickupów

Postprzez Behemoth » 19 września 2012, o 14:16

Chcecie pograć, to zapraszam. W tę sobotę po raz pierwszy z tym ruszamy.
Behemoth
Administracja Pickupów

Postprzez cl3ver » 19 września 2012, o 14:22

Coś Ci się master pomyliło, jailbrake była taka mapa w edycji cp polegała na wymknięciu najpierw z wiezienia. Następnie walka odbywała się w takim jakby forcie.
Link poniżej,
http://gamebanana.com/maps/40692

Nie kojarzę żadnej mapy z wieżowcem. Co do wolfa to dobrze odwzorowana stara mapa z RTCW mpbase.
Dobry dobór map velture, jak będę miał przerwę w pickupie chętnie wpadnę na atol czy starego impacta, jak widzę redforta to przypomina mi się MP kiedy ta mapa była z 10 razy dziennie :D

Pomysł niezły, oby innym też się spodobało.
* Gandi dropi ubera od snipera*
Panic: movement kozy...
Gandi: Ale ja podskoczylem ;_;
Panic: Kozy tez skacza.
cl3ver
Darczyńca

Postprzez Mariano » 19 września 2012, o 15:19

Linki do starych dobrze znanych weteranom map, które wspomina Master i Cl3ver oraz jedna dodatkowa, również znana i dawniej często grana:

cp_jailbreak_b3: http://gamebanana.com/tf2/maps/40692
cp_vertigo_beta3: http://gamebanana.com/tf2/maps/43280
cp_desertfortress: http://gamebanana.com/tf2/maps/42802
Mariano
Darczyńca

Postprzez Behemoth » 19 września 2012, o 15:31

Ja własnie dałem koth_watchtower i koth_persia, a te trzy mapy doskonale znam i wiem, że na spam przy stanie 16v16 są za małe.
Behemoth
Administracja Pickupów

Postprzez GarretReza » 19 września 2012, o 15:46

"Dorzuciłbym jeszcze do tego cashworksa finala - mapa jest świetna + dopracowana, a żeby dopchać wózek do końca trzeba się postarać i zgrać 2 pushe na raz ;]"

Lenc, tego nie łapię. Znam i wielbię cashworska ale w stosunku do wersji którą grałem z rok temu niewiele się zmieniło. Może jakieś techniczne aspekty tak, ale ze zmian terenu to dodali jeden pokój na samym końcu i chyba tyle. Z tymi dwoma pushami naraz też nie rozumiem.
GarretReza

Postprzez KapiDL » 19 września 2012, o 17:03

W sobote to bedzie nawalanie w bordera 2,ale pomysl dobry
KapiDL

Postprzez Lanc » 19 września 2012, o 17:09

GarretReza napisał(a):"Dorzuciłbym jeszcze do tego cashworksa finala - mapa jest świetna + dopracowana, a żeby dopchać wózek do końca trzeba się postarać i zgrać 2 pushe na raz ;]"

Lenc, tego nie łapię. Znam i wielbię cashworska ale w stosunku do wersji którą grałem z rok temu niewiele się zmieniło. Może jakieś techniczne aspekty tak, ale ze zmian terenu to dodali jeden pokój na samym końcu i chyba tyle. Z tymi dwoma pushami naraz też nie rozumiem.

Lanc :|

No może poza takimi mało istotnymi aspektami jak fixnięcie działania mapy na DX 8 (tak, dużo ludzi gra w TF2 w DX8) - poprzednie wersje nie odpalały - grę wywalało, do tego zoptymalizowana jest lepiej. No i skoro autor wydał wersję final, to czemu mam rekomendować np beta10 ?

Można puścić pusha jednocześnie od strony kładki jak i z prawej strony oraz środkiem mostu. Z reguły jak robisz pusha np tylko z prawej strony to nie ma szans na wejście, trzeba wbić przez kładkę i z prawej strony w miarę równo.
SkillPoint.pl - największa polska sieć serwerów TF2 [2x FFA, War3, Jump, MGE, Surf]

Obrazek - co wtorek/piątek/sobotę wieczory z customami!
Obrazek
Lanc

Następna strona

Powrót do Konkursy / Loterie / Promocje / Gratisy