Witaj na forum TF2.com.pl
Jeżeli jesteś nowy, pamiętaj, by przeczytać poradnik dla nowicjuszy.
Przed zadaniem pytania skorzystaj z wyszukiwarki i TF2 Wiki.

PRAWDZIWY UNUSUAL do wygrania na STAJNI OGARÓW! vol.2

Re: PRAWDZIWY UNUSUAL do wygrania na STAJNI OGARÓW! vol.2

Postprzez CiociaKasia » 8 września 2012, o 22:54

koilek napisał(a):Znalezienie dziewczyny trudem? Może jak siedzisz 24/7 przed kompem, nie wychodzisz z domu i jesteś grubasem.

Ktoś tu chyba ma kompleksy?
Moim zdaniem to co robi velture oraz reszta ekipy maxplaya to świetna robota. O ile ten konkurs z idlowaniem to średnia przyjemność, o tyle ten konkurs to świetny pomysł. Gratuluje, oby wasz server nadal radził sobie tak dobrze.
CiociaKasia

Postprzez astradamus404 » 8 września 2012, o 22:57

@Velture nie trzeba odrazu się spinać.

I nie musisz robić przyjemności na siłe.Bo mało osób to doceni a większość z hejtuje. Bo w tych czasach gdy chce się mieć dobre serce musi się mieć twardy tyłek.

@up o godzinie 01:00 w nocy juz nie trzeba :P
Obrazek
astradamus404

Postprzez koilek » 8 września 2012, o 23:46

Ja to widzę jakoś inaczej wszyscy "trejderzy" zbiegną sie na stajnie i full serw, a jedynym sposobem aby się załapac na "iwent" trzeba sobie załatwić miejsce bo inaczej mówi sie trudno.

Obrazek

koilek

Postprzez adriano66 » 9 września 2012, o 00:43

Założeniem takich konkursów jest sprowadzenie na serwer graczy, część z nich po zakończeniu konkursu dalej będzie grała na tym serwerze, część pójdzie sobie jak nic nie wygra. Niektórym wystarczy, że na serwerze jest grana dana mapa inni wolą grać ze znajomymi czy na konkretnym serwerze z różnych względów.
Chcecie grajcie po czapkę - macie taką szansę, nie chcecie grać po czapkę? Grajcie for fun, albo grajcie gdzieś indziej. W czym problem?

Get over it.
adriano66
Kierownik do spraw mało ważnych

Postprzez enkr » 9 września 2012, o 12:00

Ja też uważam że Stajnia sobie bardzo dobrze radzi i że te eventy tylko przyciągną ludzi a na skill poincie gra coraz więcej dzieci
enkr

Postprzez KapiDL » 9 września 2012, o 12:25

Też tak uważam enkr,a co do skill pointa dzisiaj grałem na #2 zero balansu na tym serwerze po w jednej druzynie jakies fri to pleje,nieogary a po drugiej kupka znajomych pro skillowcy jak ich pare osób przeniesie do innej druzyny (scramble) to odrazu all na speca i czekają aż sie miejsce zwolni...
KapiDL

Postprzez astradamus404 » 9 września 2012, o 13:40

KapiDL napisał(a):Też tak uważam enkr,a co do skill pointa dzisiaj grałem na #2 zero balansu na tym serwerze po w jednej druzynie jakies fri to pleje,nieogary a po drugiej kupka znajomych pro skillowcy jak ich pare osób przeniesie do innej druzyny (scramble) to odrazu all na speca i czekają aż sie miejsce zwolni...

Dziwi Cię to? Welcome to Kapelan World :). Jak raz wlazłem na serwer by pograć ze znajomymi i dostałem perma za nic. To od razu Blacklisted servers. Pewne serwery trzeba omijać szerokim łukiem. Bardziej polecam SP1tam jest w miare jakiś balans.

Dobra koniec offtopu. /ciach/

Proponuje zamknąć temat. I życzę powodzenia Stajni.
Obrazek
astradamus404

Postprzez EvLy » 9 września 2012, o 14:00

KapiDL napisał(a):Też tak uważam enkr,a co do skill pointa dzisiaj grałem na #2 zero balansu na tym serwerze po w jednej druzynie jakies fri to pleje,nieogary a po drugiej kupka znajomych pro skillowcy jak ich pare osób przeniesie do innej druzyny (scramble) to odrazu all na speca i czekają aż sie miejsce zwolni...

Nie podoba Ci sie, a i tak tam grasz. Czemu?
EvLy

Postprzez KapiDL » 9 września 2012, o 14:19

Nie chce robić offtopu, ale odpowiem ci bardzo rzadko tam gram przez to co napisalem wyzej
KapiDL

Postprzez Lanc » 9 września 2012, o 15:59

@Sorry Velture za syf. Odpiszę tylko na te 2 posty i już ci nie będę syfił w temacie.

enkr napisał(a):Ja też uważam że Stajnia sobie bardzo dobrze radzi i że te eventy tylko przyciągną ludzi a na skill poincie gra coraz więcej dzieci

Się odezwał 15 letni pan dorosły, który mikrofonu używa tylko grając z 2 kumplami, żeby go inni nie słyszeli. Czyżby jeszcze przed mutacją? :?

Zapraszam na #1. W życiu takich sytuacji tutaj nie było, chociażby przeciw temu jest auto team na starcie + scramble blokuje zmianę drużyny przez 10 minut (dla osób, które zostały przeniesione), a jak ktoś specjalnie będzie zmieniał team, żeby grać z grupą paru znajomych, ownić i wprowadzać brak balansu to go z palca admin przerzuca do teamu, w którym był wcześniej. Nie wyrabiaj sobie opinii o SP na podstawie SP #2, bo ten serwer po prostu się rządzi "trochę" innymi prawami (ot na przykład na #1 jak ktoś klnie nonstop albo obraża innych graczy to wylatuje)
SkillPoint.pl - największa polska sieć serwerów TF2 [2x FFA, War3, Jump, MGE, Surf]

Obrazek - co wtorek/piątek/sobotę wieczory z customami!
Obrazek
Lanc

Postprzez EvLy » 9 września 2012, o 16:29

Troche już gram na SP #2 , i jakoś nigdy nie zauważyłem tego "zachwianego balansu". Ktoś sporadycznie zmieni team, ale nigdy nie jest tak że np. połowa RED idzie do BLU, bo chcą sobie razem pograć. Przechodzą maksymalnie 2 - 3 osoby, a i tak jest to rzadkość.

A inicjatywa z konkursem jak najbardziej na plus, fajnie że można coś wygrać tylko przez to, że gra się na danym serwerze
EvLy

Postprzez Velture » 9 września 2012, o 16:50

Korzystając z okazji ,że każdy ma w dupie i spamuje offtopem chciałem powiedzieć ,że w tej chwili jest u mnie 19*C.
Nie odpowiadam na pytanie o tf2 na PW, GG, STEAM itp. Chcesz pomocy? Pisz posty na forum. Może kiedyś komuś pomogą.
Velture

Postprzez koilek » 9 września 2012, o 19:38

Dzięki tym eventom na stajni (jak dla mnie) rządzie coraz większy spam (mikrem i pociskami).
A co do skillpointu to rzeczywiście coraz więcej "dzieci" (pewnie będzie odezwał się dorosły...) lecz to i dobrze ponieważ nowi ludzie zainteresują się serwerem, a jak każdy po czasie dojrzeją i nauczą sie grać :P

Obrazek

koilek

Postprzez wasp » 9 września 2012, o 20:53

Fakt faktem Stajnia obecnie ma 4 ogromne atuty:

1. Bardzo miłych i komunikatywnych adminów.
2. Ludzi którzy mogą i chcą siedzieć dłużej niż do godziny 23, taka fantazja, czy FFA o tej porze jest już na wymarciu.
3. Aktywny mumble, gdzie można zawsze znaleźć partnerów do gry nie tylko w TF'a.
4. I tak naprawdę Velture'a, niezależnie od tego czy ktoś go trawi, czy nie, bardzo dobrze zarządza serwerem, potrafi zachęcić graczy do siebie, stworzył kolejny event, który bez wątpienia przyjmie się równie dobrze jak ostatni. Rozkręcił ten młyn i nie pozwala, żeby chodź na chwilę stanął. Uczcie się od Niego, jak prowadzić serwer.

arbiter elegantiarum.

wasp

Postprzez Velture » 10 września 2012, o 07:08

Obrazek
Nie odpowiadam na pytanie o tf2 na PW, GG, STEAM itp. Chcesz pomocy? Pisz posty na forum. Może kiedyś komuś pomogą.
Velture

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Konkursy / Loterie / Promocje / Gratisy