Witaj na forum TF2.com.pl
Jeżeli jesteś nowy, pamiętaj, by przeczytać poradnik dla nowicjuszy.
Przed zadaniem pytania skorzystaj z wyszukiwarki i TF2 Wiki.

Polski randomizer

Chcesz zareklamować swój serwer TF2? To odpowiedni do tego dział.
Regulamin działu
Reklamując serwer podaj wszystkie podstawowe informacje o nim, dodaj banner gametrackera.
Jeżeli serwer zakończy swoją działalność poinformuj w założonym wcześniej temacie serwera.
Odpowiadać w tym dziale można dopiero po napisaniu przynajmniej 5 postów.

Re: Polski randomizer

Postprzez Lanc » 3 marca 2013, o 13:59

BTMPL napisał(a):Była na TF2.com.pl reklama serwera surf stawianego przez Alexa z sieci strzelnica-konin.com (http://strzelnica-konin.com/wysypisko/a ... iczna.html , do wczoraj miał być offline, pewnie na dniach wróci). Surf jest też w rotacji modów na KKZ (viewtopic.php?f=53&t=6428&p=74437&hilit=surf#p74437) I był też jeszcze jeden 24/7, ale a uj nie mogę go znaleźć od jakiś 2 miesięcy, może już padł.

Nie zmienia to faktu, że nie, nie "pierwszy w PL!"

Pokaż mi gdzie napisałem, że surf jest pierwszy w PL? (napisałem, że jedyny). A pierwsze to było MGE :]

BTMPL napisał(a):
alexpl napisał(a):
Była na TF2.com.pl reklama serwera surf stawianego przez Alexa z sieci strzelnica-konin.com (http://strzelnica-konin.com/wysypisko/a ... iczna.html , do wczoraj miał być offline, pewnie na dniach wróci). Surf jest też w rotacji modów na KKZ (viewtopic.php?f=53&t=6428&p=74437&hilit=surf#p74437) I był też jeszcze jeden 24/7, ale a uj nie mogę go znaleźć od jakiś 2 miesięcy, może już padł.

Ten mój już nie wstanie. :(

Czemu? Imo wywalenie map z jailem i dodanie nieśmiertelności dla graczy oduczyło by europejskich debili od psucia zabawy.

Temu (alex się aktualnie tym zajmuje)
Obrazek

Ja się opieram polecanymi serwerami na tej stronie i listą serwerów na gametrackerze. Innych polskich mi nie znajduje po wpisaniu w szukajkę SURF.
Ostatnio edytowano 4 marca 2013, o 01:43 przez Lanc, łącznie edytowano 2 razy
SkillPoint.pl - największa polska sieć serwerów TF2 [2x FFA, War3, Jump, MGE, Surf]

Obrazek - co wtorek/piątek/sobotę wieczory z customami!
Obrazek
Lanc

Re: Polski randomizer

Postprzez BTMPL » 3 marca 2013, o 14:02

Sorry, wciąż - nie jedyny (stan wiedzy na poprzedni post, teraz już wiem, że alexa padł :/).
BTMPL

Poprzednia strona

Powrót do Reklamy serwerów