Witaj na forum TF2.com.pl
Jeżeli jesteś nowy, pamiętaj, by przeczytać poradnik dla nowicjuszy.
Przed zadaniem pytania skorzystaj z wyszukiwarki i TF2 Wiki.

Polski randomizer

Chcesz zareklamować swój serwer TF2? To odpowiedni do tego dział.
Regulamin działu
Reklamując serwer podaj wszystkie podstawowe informacje o nim, dodaj banner gametrackera.
Jeżeli serwer zakończy swoją działalność poinformuj w założonym wcześniej temacie serwera.
Odpowiadać w tym dziale można dopiero po napisaniu przynajmniej 5 postów.

Polski randomizer

Postprzez shimi » 24 lutego 2013, o 19:53

Randomizer, czyli jedem z modów TFa urozmaicających grę. Dla jednych świetna zabawa, dla innych bezsensowna strata czasu.randomizer

Na czym polega ten tryb?

Na starcie każdy gracz dostaję losową klasę i losową broń na wszystkie trzy sloty. Daną kombinację przedmiotów i klasę zawodnik traci w chwili śmierci. Po odrodzeniu się dostajemy zupełnie inny zestaw.

Nie ma ograniczeń co do przypisania broni, dobierane są one również spoza plecaka. Możemy na przykład trafić na skauta z minigunem i kluczem dla inżyniera lub na szpiega z flogistynatorem i amputatorem, gruby ze snajperką też nie jest dziwnym zjawiskiem.

Gra w trybie randomizer najczęściej odbywa się na mapach typu arena, ale najciekawsza i najbardziej oblegana jest na zwykłych mapach (CP, CTF, KOTH, PLR itd.)

Więcej możecie dowiedzieć się na wiki.

Nie grałeś jeszcze nigdy w tym trybie? Zaciekawił Cię? Zapraszamy na polski serwer typu randomizer ze zwykłymi mapami: IP: 178.19.105.108:27093

shimi

Re: Polski randomizer

Postprzez alexpl » 24 lutego 2013, o 19:57

Brzmi fajnie i dobrze, że polski bo ostatnio grałem na niemieckim i dość duże pingi były takiego serwera brakowało w Polsce :D

Obrazek

alexpl
Moderator

Postprzez Hajdzik » 24 lutego 2013, o 20:18

Europejski randomizer jest hostowany w Warszawie teraz, był w Niemczech wcześniej ale przenieśli, jak dla mnie trochę to ryzykowne, ale jak poświecisz czas żeby to rozkręcić, to kto wie.
Hajdzik

Postprzez Velture » 24 lutego 2013, o 20:26

Jeśli mnie pamięć nie myli był już taki polski serw i gdzieś nawet temat był - na 100% jestem tego pewny bo nawet wszedłem pograć tam i pamiętam ,że na plr_pipeline grałem.
Nie odpowiadam na pytanie o tf2 na PW, GG, STEAM itp. Chcesz pomocy? Pisz posty na forum. Może kiedyś komuś pomogą.
Velture

Postprzez Sp1Ker » 24 lutego 2013, o 22:28

uhuhuh dormitorium, widać, że nie tylko 4fun to teraz randomizera rozkręcają, miło :)
Sp1Ker

Postprzez proFil » 24 lutego 2013, o 22:59

Velture napisał(a):Jeśli mnie pamięć nie myli był już taki polski serw i gdzieś nawet temat był - na 100% jestem tego pewny bo nawet wszedłem pograć tam i pamiętam ,że na plr_pipeline grałem.

tru, też na nim byłem, chyba szybko umarł.

Postprzez Lanc » 26 lutego 2013, o 18:13

Velture napisał(a):Jeśli mnie pamięć nie myli był już taki polski serw i gdzieś nawet temat był - na 100% jestem tego pewny bo nawet wszedłem pograć tam i pamiętam ,że na plr_pipeline grałem.

To jest ten, tyle, że potem zmienili mapy na areny: http://www.gametracker.com/server_info/ ... 130:27015/

Komu trzeba posmarować, żeby dostać takiego newsa na głównej? Jak się dowiem to popełnię coś o jumpie i surfie (jedyne w PL!). Bo MGE chyba nie ma co reklamować. Zainteresowani i tak grają :)
SkillPoint.pl - największa polska sieć serwerów TF2 [2x FFA, War3, Jump, MGE, Surf]

Obrazek - co wtorek/piątek/sobotę wieczory z customami!
Obrazek
Lanc

Postprzez Spite » 2 marca 2013, o 14:17

Musisz mieć cycki i być dziewczyną Lancu ;p
Spite

Postprzez BTMPL » 2 marca 2013, o 16:15

Lanc napisał(a):Jak się dowiem to popełnię coś o jumpie i surfie (jedyne w PL!)
Jedyne w polsce, pomijając te, które już są, tak?
BTMPL

Postprzez Lanc » 3 marca 2013, o 00:40

BTMPL napisał(a):

Mógłbyś rozwinąć?

Jump jest jedyny w PL. Surf też jest jedyny w PL. Żaden z nich reklamy tutaj nie miał i pewnie dużo osób nawet nie wie, że są takie możliwości grania w TF2 (szczególnie mowa o jumpie, bo surf to już od czasów CS jest :])

MGE było pierwsze w PL, teraz jest jeszcze Try Hard, tyle, że oni to znowu mają serwer we francji (pingi o 20-40ms większe względem wawy)
SkillPoint.pl - największa polska sieć serwerów TF2 [2x FFA, War3, Jump, MGE, Surf]

Obrazek - co wtorek/piątek/sobotę wieczory z customami!
Obrazek
Lanc

Postprzez adriano66 » 3 marca 2013, o 00:43

http://www.tf2.com.pl/serwery

ludzi nie obchodzi kto był pierwszy tylko gdzie grają inni
adriano66
Kierownik do spraw mało ważnych

Postprzez BTMPL » 3 marca 2013, o 10:14

Lanc napisał(a):
BTMPL napisał(a):

Mógłbyś rozwinąć?

Jump jest jedyny w PL. Surf też jest jedyny w PL. Żaden z nich reklamy tutaj nie miał i pewnie dużo osób nawet nie wie, że są takie możliwości grania w TF2 (szczególnie mowa o jumpie, bo surf to już od czasów CS jest :])

MGE było pierwsze w PL, teraz jest jeszcze Try Hard, tyle, że oni to znowu mają serwer we francji (pingi o 20-40ms większe względem wawy)

Była na TF2.com.pl reklama serwera surf stawianego przez Alexa z sieci strzelnica-konin.com (http://strzelnica-konin.com/wysypisko/a ... iczna.html , do wczoraj miał być offline, pewnie na dniach wróci). Surf jest też w rotacji modów na KKZ (viewtopic.php?f=53&t=6428&p=74437&hilit=surf#p74437) I był też jeszcze jeden 24/7, ale a uj nie mogę go znaleźć od jakiś 2 miesięcy, może już padł.

Nie zmienia to faktu, że nie, nie "pierwszy w PL!"
BTMPL

Postprzez Velture » 3 marca 2013, o 10:48

To ja w takim razie jestem pionierem polskich serwerów z modami po tym jak stworzyłem pierwszy i swojego czasu jedyny polski serw multimod 4fun (funbox na ster-gaming) ,który miał się znakomicie i upadł wraz z upadkiem steru. :wink:
Nie odpowiadam na pytanie o tf2 na PW, GG, STEAM itp. Chcesz pomocy? Pisz posty na forum. Może kiedyś komuś pomogą.
Velture

Postprzez alexpl » 3 marca 2013, o 11:23

Była na TF2.com.pl reklama serwera surf stawianego przez Alexa z sieci strzelnica-konin.com (http://strzelnica-konin.com/wysypisko/a ... iczna.html , do wczoraj miał być offline, pewnie na dniach wróci). Surf jest też w rotacji modów na KKZ (viewtopic.php?f=53&t=6428&p=74437&hilit=surf#p74437) I był też jeszcze jeden 24/7, ale a uj nie mogę go znaleźć od jakiś 2 miesięcy, może już padł.

Ten mój już nie wstanie. :(

Obrazek

alexpl
Moderator

Postprzez BTMPL » 3 marca 2013, o 11:24

alexpl napisał(a):

Ten mój już nie wstanie. :(

Czemu? Imo wywalenie map z jailem i dodanie nieśmiertelności dla graczy oduczyło by europejskich debili od psucia zabawy.
BTMPL

Następna strona

Powrót do Reklamy serwerów