Witaj na forum TF2.com.pl
Jeżeli jesteś nowy, pamiętaj, by przeczytać poradnik dla nowicjuszy.
Przed zadaniem pytania skorzystaj z wyszukiwarki i TF2 Wiki.

[PL] Stajnia Ogarów

Chcesz zareklamować swój serwer TF2? To odpowiedni do tego dział.
Regulamin działu
Reklamując serwer podaj wszystkie podstawowe informacje o nim, dodaj banner gametrackera.
Jeżeli serwer zakończy swoją działalność poinformuj w założonym wcześniej temacie serwera.
Odpowiadać w tym dziale można dopiero po napisaniu przynajmniej 5 postów.

Re: [PL] Stajnia Ogarów

Postprzez Velture » 9 czerwca 2013, o 04:15

Mamy jeszcze małego asa w rękawie ;) Niestety to jest tak wielka tajemnica ,że nikt poza mną nie wie o co chodzi.... no może poza mną i naszym nadwornym programistą :)
Nie odpowiadam na pytanie o tf2 na PW, GG, STEAM itp. Chcesz pomocy? Pisz posty na forum. Może kiedyś komuś pomogą.
Velture

Postprzez Behemoth » 9 czerwca 2013, o 11:56

Skoro tak to wiedzcie, że coś się dzieje ;)
Behemoth
Administracja Pickupów

Postprzez Velture » 15 czerwca 2013, o 18:27

Meet the Strawberry

Nie odpowiadam na pytanie o tf2 na PW, GG, STEAM itp. Chcesz pomocy? Pisz posty na forum. Może kiedyś komuś pomogą.
Velture

Postprzez Aplik » 17 czerwca 2013, o 15:11

Zazwyczaj nie udzielam się na forum, bo jest mi to niepotrzebne. Dzisiaj przeglądając owy forumek natrafiłem na dwa video ze stajni ogarów.

Gdyby nie fakt, że to prowadzący ma nick Kinia, to bym nie wpadł że może to być dziewczyna, serio. kur** co drugie słowo, głos chyba każdy słyszał. Nie było lepszej osoby? Dobra, z góry też bym chciał napisać, żeby fanatycy stajni nie odpisywali na mój komentarz. Miało wyjść na spontanie, no a wyszło :oops: .
Do teraz nie wiem czy nienawidzisz Strawberry, czy tylko udawałaś taką ***ę. Jeśli udawałaś: po co, to jakieś fajne? Jeśli nie: po co ten wywiad? Może na przyszłość wyciągniesz parę wniosków, że im więcej kur** w zdaniu tym bardziej hype się stajesz. Myślę, że chyba nie tylko ja tak sądzę o prowadzącym 8) .

Velture oczywiście wszystko fajnie powiedział. Stajnia idzie do przodu.

Nie, nie gram na Stajni.
Aplik

Postprzez Pantheon » 17 czerwca 2013, o 15:26

Aplik napisał(a):Zazwyczaj nie udzielam się na forum, bo jest mi to niepotrzebne. Dzisiaj przeglądając owy forumek natrafiłem na dwa video ze stajni ogarów.

Gdyby nie fakt, że to prowadzący ma nick Kinia, to bym nie wpadł że może to być dziewczyna, serio. kur** co drugie słowo, głos chyba każdy słyszał. Nie było lepszej osoby? Dobra, z góry też bym chciał napisać, żeby fanatycy stajni nie odpisywali na mój komentarz. Miało wyjść na spontanie, no a wyszło :oops: .
Do teraz nie wiem czy nienawidzisz Strawberry, czy tylko udawałaś taką ***ę. Jeśli udawałaś: po co, to jakieś fajne? Jeśli nie: po co ten wywiad? Może na przyszłość wyciągniesz parę wniosków, że im więcej kur** w zdaniu tym bardziej hype się stajesz. Myślę, że chyba nie tylko ja tak sądzę o prowadzącym 8) .

Velture oczywiście wszystko fajnie powiedział. Stajnia idzie do przodu.

Nie, nie gram na Stajni.

Odp na pytanie "dlaczego" nasuwa się sama. YouTube'r, który ma jakąś tam "sławę" ma większą szansę na promocje i dotarcie do widzów, niż jakby np. ktoś kulturalny to kręcił.
aukulelelelelellelelelellele
Pantheon

Postprzez Velture » 17 czerwca 2013, o 15:43

Odpowiadając na pytanie - nie była to nasza inicjatywa aby nagrywać te filmy. Kina sama do nas zagadała ,że chciałaby jakiś wywiad przeprowadzić bo jak sama mówi "zakochałam się w stajni".
Velture

Postprzez Aplik » 17 czerwca 2013, o 16:43

Może po prostu trzyma palec w tyłeczku, łapczywie czekając na itemy :roll: ?

eot
Aplik

Postprzez Mariano » 17 czerwca 2013, o 18:57

Myślę, że ten kanał oraz sama prowadząca, jest nudny jak flaki z olejem, niczym let's playe od młoteczki albo innych internet celebrities wannabe.

Oczywiście zdaję sobie sprawę z tego, że nie każdy zostanie celebrytą w realu i musi szukać innej drogi. Można np. wrzucać jakieś śmieci na YouTube w nadziei, że ktoś nabije licznik odsłon, ewentualnie zlajkuje, żeby poprawić autorowi samoocenę. Każdy ma swoje hobby, niestety nie zawsze normalne.

Smutne, ale co zrobić. :roll:
Mariano
Darczyńca

Postprzez Velture » 17 czerwca 2013, o 19:15

hajs się zgadza ;)
Velture

Postprzez adriano66 » 20 czerwca 2013, o 13:18

Pomysł spoko, wykonanie - dno, uszy więdną, drugiego nawet nie odpalałem.
W Psach Pasikowskiego było mniej kurew.
adriano66
Kierownik do spraw mało ważnych

Postprzez Milokot » 20 czerwca 2013, o 15:04

Wielu osobom się nie podoba, ale słownictwo jakiego używa prowadząca jest w rozmowie - Bywa.

Obrazek
[center]--> [

Milokot

Postprzez Mariano » 20 czerwca 2013, o 18:07

Nie mogę zrozumieć twojego posta. Przecież wiemy jakie jest słownictwo w rozmowie i o tym właśnie piszemy. Myślałeś, że nikt nie klikał linku? xD
Mariano
Darczyńca

Postprzez Velture » 20 czerwca 2013, o 21:04

Dodaliśmy 8 nowych efektów unusual dla posiadaczy vipów.
Velture

Postprzez Velture » 22 czerwca 2013, o 22:29

Meet The Behemoth

Velture

Postprzez Velture » 31 października 2013, o 08:23

Z przyjemnością informujemy ,że dodaliśmy 8 nowych efektów unusual do naszego systemu unusuali.

Znajdują się one na końcu listy efektów po wpisaniu przez posiadaczy kont vip oraz vip+ komendy !unusual
Velture

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Reklamy serwerów