TF2.com.pl - Największy polski serwis o Team Fortress! • Zobacz wątek - [PL] Stajnia Ogarów
Witaj na forum TF2.com.pl
Jeżeli jesteś nowy, pamiętaj, by przeczytać poradnik dla nowicjuszy.
Przed zadaniem pytania skorzystaj z wyszukiwarki i TF2 Wiki.

[PL] Stajnia Ogarów

Chcesz zareklamować swój serwer TF2? To odpowiedni do tego dział.
Regulamin działu
Reklamując serwer podaj wszystkie podstawowe informacje o nim, dodaj banner gametrackera.
Jeżeli serwer zakończy swoją działalność poinformuj w założonym wcześniej temacie serwera.
Odpowiadać w tym dziale można dopiero po napisaniu przynajmniej 5 postów.

[PL] Stajnia Ogarów

Postprzez Velture » 26 maja 2009, o 05:15

Obrazek
Zapraszamy na serwer Stajnia Ogarów FFA Team Fortress 2

Bądź na bieżąco i dołącz do naszej ekstrawaganckiej grupy STEAM:
http://steamcommunity.com/groups/stajniaogarow

Dane serwera:
Ważniejsze dodatki:
  • HLstatsX CE: http://staty.stajniaogarow.pl
  • SourceBans: http://bany.stajniaogarow.pl
  • All-Talk Manager: Przy ilości graczy mniejszej niż 8 osób włącza się automatycznie all-talk, oraz na koniec rundy.
  • Team All-talk: Możliwość mówienia po śmierci do graczy ze swojej drużyny (jak na Ventrilo czy Mumble).
Główne ustawienia:
  • Wyłączone losowe strzały krytyczne: tf_weapon_criticals 0
  • Wyłączone losowy obrażenia: tf_damage_disablespread 1
  • Wyłączony losowy rozrzut scutterguna, force-a-nature i shotguna: tf_use_fixed_weaponspreads 1
  • Blokada skryptów: sv_allow_wait_command 0 - blokuje wszelkie chamskie skrypty
  • Blokada aliasów z muzyką: sv_allow_voice_from_file 0 - stop serwerowym pseudo DJ'om
  • Limit klas: od 2 do 5 w zależności od klasy
  • Limit pingu: maksymalny dozwolony - 100ms
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Istnieje możliwość uzyskania slota rezerwowego na serwerze Stajnia Ogarów. Tam też można przeczytać więcej szczegółów na ten temat.
Wszelkie uwagi, sugestie lub propozycje proszę składać tylko i wyłącznie na: forum.stajniaogarow.pl
Ostatnio edytowano 14 kwietnia 2013, o 19:13 przez Velture, łącznie edytowano 13 razy
Nie odpowiadam na pytanie o tf2 na PW, GG, STEAM itp. Chcesz pomocy? Pisz posty na forum. Może kiedyś komuś pomogą.
Velture

Re: STER-Gaming.pl Team Fortress 2 - Stajnia Ogarów

Postprzez Velture » 18 maja 2011, o 18:35

Na serwerze od dzisiaj są powtórki (replay) więc możecie sobie zapisywać wasze ciekawe akcje.
Nie odpowiadam na pytanie o tf2 na PW, GG, STEAM itp. Chcesz pomocy? Pisz posty na forum. Może kiedyś komuś pomogą.
Velture

Re: STER-Gaming.pl Team Fortress 2 - Stajnia Ogarów

Postprzez Velture » 2 czerwca 2011, o 08:59

Zwiększyłem dziś ilośc slotów publicznych z 24 na 26.

Czyli mamy 26public + res + replay.
Velture

Re: [PL] STER TF2 #1 Stajnia Ogarów

Postprzez Velture » 26 sierpnia 2011, o 22:29

Od dziś na STAJNI OGARÓW możecie zdobywać osiągnięcia halloweenowe oraz czapke GŁOWA BEZSKONNEGO BEZGŁOWEGO JEŹDŹCA oraz HUNTED METAL.

Kieruje to raczej do nowych graczy aby mogli sobie dostać achivy, czapeczke i metal do zrobienia czapki albo nietypowy ścinacz głów bezkonnego bezgłowego jeźdźca

Aby je zdobyć musicie nominować mape cp_manor_event i zagłosować na nią przy wyborze nextmap. Na mapie cp_manor_event będzie pojawiał się pomimo ,ze nie ma halloween HHH (bezkonny jeździec bez głowy)
Velture

Postprzez honeyowsky » 27 września 2011, o 13:04

Nie wiem czy mogę się wypowiedzieć w tym temacie, jeżeli nie proszę moderatora o usunięcie tego postu.
To co teraz napiszę, będzie bardzo istotne szczególnie dla nowych graczy.
A więc, administracja na tym serwerze jest najgorsza z możliwych. Za byle przekleństwo zostajecie ukarani (w moim przypadku był to tydzień). Nie piszę tego, aby się żalić, iż dostałem bana. Tylko uprzedzić, iż tutaj bana dostajecie w sumie za nic. Tak więc uważajcie na słowa grając na tym serwerze, albo po prostu zapraszam na max-play FFA tam gra jest przyjemna, admini wyrozumiali i serwer oczywiście najbardziej oblegany przez graczy :)
honeyowsky

Postprzez Xantraz » 27 września 2011, o 13:23

honeyowsky napisał(a):Nie wiem czy mogę się wypowiedzieć w tym temacie, jeżeli nie proszę moderatora o usunięcie tego postu.

Gdybyś nie mógł się w nim wypowiadać, to byłby zablokowany.
honeyowsky napisał(a):albo po prostu zapraszam na max-play FFA

Dziękuję, ale nie przyjmę. Tam perm bana dostałem za wylewanie swoich żali na forum (bez choćby jednego przekleństwa).
Xantraz
Darczyńca

Postprzez honeyowsky » 27 września 2011, o 14:51

Gdybyś nie mógł się w nim wypowiadać, to byłby zablokowany.

Na niektórych forach w takich działach, mogą wypowiadać się tylko osoby, które reklamują serwer. Tak więc to napisałem.
Dziękuję, ale nie przyjmę. Tam perm bana dostałem za wylewanie swoich żali na forum (bez choćby jednego przekleństwa).

A no to całkiem dziwna sytuacja ;>
Tak na marginesie mówiąc, nie wiem jakim cudem Stajnia jest nr. 2 w Polsce skoro, od godziny 23-24 do godziny 14-15 serwer stoi pusty. Staż teraz tutaj w sumie nie ma nic do tego ;)
honeyowsky

Postprzez Velture » 27 września 2011, o 14:56

honeyowsky napisał(a):Nie wiem czy mogę się wypowiedzieć w tym temacie, jeżeli nie proszę moderatora o usunięcie tego postu.
To co teraz napiszę, będzie bardzo istotne szczególnie dla nowych graczy.
A więc, administracja na tym serwerze jest najgorsza z możliwych. Za byle przekleństwo zostajecie ukarani (w moim przypadku był to tydzień). Nie piszę tego, aby się żalić, iż dostałem bana. Tylko uprzedzić, iż tutaj bana dostajecie w sumie za nic. Tak więc uważajcie na słowa grając na tym serwerze, albo po prostu zapraszam na max-play FFA tam gra jest przyjemna, admini wyrozumiali i serwer oczywiście najbardziej oblegany przez graczy :)

Wyzywasz wszystkich, obrażasz i klniesz jak lump spod monopolowego a poźniej płacz ,że bana dostałeś i to jeszcze z demkiem ,które pokazało jaki to ty wielki kozaczek jesteś.

Jakoś inni nie dostają słabiutki ,chudziutki trollu banów z dupy za 1 kur*we. Może pochwal się tym demkiem jak wyzywasz ludzi co?
http://forum.ster-gaming.pl/index.php?s ... t&p=246812 - niech ludzie posłuchają za jakie wiązanki się dostaje bana.

Dopiero co jaja obrosły a już myśli ,ze dorosły.

Admina nie dostałeś i już zaczynasz sie mścić ale z góry jesteś na przegranej pozycji.
Idź na inne serwery najlepiej i zrezygnuj z udziału w społeczności STER - i ty będziesz zadowolony i my.
Velture

Postprzez honeyowsky » 27 września 2011, o 15:30

Wyzywasz wszystkich, obrażasz i klniesz jak lump spod monopolowego a poźniej płacz ,że bana dostałeś i to jeszcze z demkiem ,które pokazało jaki to ty wielki kozaczek jesteś.

Jakoś inni nie dostają słabiutki ,chudziutki trollu banów z dupy za 1 kur*we. Może pochwal się tym demkiem jak wyzywasz ludzi co?
http://forum.ster-gaming.pl/index.php?s ... t&p=246812 - niech ludzie posłuchają za jakie wiązanki się dostaje bana.

Dopiero co jaja obrosły a już myśli ,ze dorosły.

Admina nie dostałeś i już zaczynasz sie mścić ale z góry jesteś na przegranej pozycji.
Idź na inne serwery najlepiej i zrezygnuj z udziału w społeczności STER - i ty będziesz zadowolony i my.

No wiesz, skoro za to się dostaje bana na tydzień no to nieco śmieszne jest :)
Lumpów szukaj wśród znajomych cieciu malinowy. Nie płaczę, tylko coraz więcej osób, to samo mówi co ja. Że administracja jest ujowa.
Przypadek wczorajszy: Dziewczyna przeklina i w ogóle, a Ty tylko słowa: "nie przeklinaj" - jakby to był jakiś chłopak ban by od razu poleciał (to tak na marginesie) :)

Ale Ty walisz suchary OMG!
Ja już Ci napisałem, póki jesteś na sterze, nie chcę admina. Bo administracja z taką osobą jak Ty mi nie pasuje :)
Będę zadowolony, jak w końcu odejdziesz ze steru :)
Gracze też się ucieszą :)
honeyowsky

Postprzez adriano66 » 27 września 2011, o 15:42

Skończcie, bo tutaj zaraz się posypią bany ;)
Powrzucajcie sobie na steam/pw.

Prawie 100 polskich i tysiące zagranicznych serwerów - jest gdzie grać, a wy się użalacie nad jednym banem na jakimś serwerze jak by to był koniec świata
adriano66
Kierownik do spraw mało ważnych

Postprzez honeyowsky » 27 września 2011, o 15:48

adriano66 napisał(a):Skończcie, bo tutaj zaraz się posypią bany ;)
Powrzucajcie sobie na steam/pw.

Prawie 100 polskich i tysiące zagranicznych serwerów - jest gdzie grać, a wy się użalacie nad jednym banem na jakimś serwerze jak by to był koniec świata

Ale to adriano już nawet nie chodzi o bana, tylko o stosunek adminów do graczy. Mowa tutaj jest o adminie Velture. Większość jest ok, idzie pożartować i w ogóle z tym osobnikiem nie :)
honeyowsky

Postprzez Mariano » 27 września 2011, o 16:02

:D
Ukryty tekst:
Mariano
Darczyńca

Postprzez Velture » 29 października 2011, o 14:34

Od dzisiaj przez około tydzień będzie trwał specjalny event halloweenowy na serwie.

Do wygrania ok 40 czapek, prawie 400 broni, ponad 120 scrapów, 20 farb, mnóstwo innych itemów (tagi duele), SLOTY na serwie, CD-keye do gier STEAM oraz specjalne efekty unusual na serwerach ster tf2.

Więcej info w temacie: viewtopic.php?f=44&t=6177
Velture

Postprzez Velture » 19 lutego 2012, o 13:29

Serwer ma nowe IP!!!!

Obrazek

Stajenka już działa pod skrzydłami orła.

Mam nadzieje ,że nasza współpraca będzie owocna :)
Ostatnio edytowano 6 marca 2012, o 19:26 przez Velture, łącznie edytowano 1 raz
Velture

Re: [PL] Stajnia Ogarów

Postprzez Velture » 22 lutego 2012, o 21:06

Otwieramy nabór na adminów stajni.

więcej info na forum: http://forum.max-play.pl/index.php?/top ... w-otwarta/
Velture

Następna strona

Powrót do Reklamy serwerów