Witaj na forum TF2.com.pl
Jeżeli jesteś nowy, pamiętaj, by przeczytać poradnik dla nowicjuszy.
Przed zadaniem pytania skorzystaj z wyszukiwarki i TF2 Wiki.

LAN EGU 2011 BIAŁYSTOK - Dyskusja ogólna

Dział poświęcony organizacji wyjazdu na EGU 2011

Re: LAN EGU 2011 BIAŁYSTOK - Dyskusja ogólna

Postprzez CiociaKasia » 16 kwietnia 2012, o 16:19

Wilku napisał(a):za to ty chyba jeszcze nie dorosles.
Organizowanie imprezki w Bialorusi nie jest podawaniem pod nos; powinienes liczyc sie z tym, ze na party w takiej lokalizacji nie bedzie zbyt duzo chetnych.
Mozesz zrzedzic dalej : DDD

Raczej chodziło mi o to, że nawet jak pytałem bezpośrednio ludzi, czy będą chętni, czy liderów, żeby popytali graczy - zero odzewu. To jest to podtykanie pod nos.

Mariano - Fakt, na scenie niewiele teamów gra na wysokim poziomie, jednak liga pokazała, że nie jest tak, że nie ma drużyn 6v6. Może z czasem coś się ruszy.

Entman napisał(a):tylko że nie wiem co jest trudnego w zrozumieniu, że żeby "coś ruszyło" to najpierw trzeba ruszyć dupę na lana... każdy kto nie chce jechac zawsze sobie znajdzie jakąś wymówkę, a prawda jest taka że to od nas musi wyjść inicjatywa, bo nie ma co płakać że nie ma lanów skoro nawet jak mogą być to nikt nie chce jechac, wtf.

To je ono! Nikt się nie zainteresuje sceną jeśli nie będzie jej na żadnym lanie.
Ostatnio edytowano 16 kwietnia 2012, o 17:29 przez CiociaKasia, łącznie edytowano 1 raz
CiociaKasia

Postprzez Entman » 16 kwietnia 2012, o 17:00

tylko że nie wiem co jest trudnego w zrozumieniu, że żeby "coś ruszyło" to najpierw trzeba ruszyć dupę na lana... każdy kto nie chce jechac zawsze sobie znajdzie jakąś wymówkę, a prawda jest taka że to od nas musi wyjść inicjatywa, bo nie ma co płakać że nie ma lanów skoro nawet jak mogą być to nikt nie chce jechac, wtf.
ja, i mysle ze wieksza czesc lz war PL by chciala jechac.
Entman

Postprzez pez6969 » 16 kwietnia 2012, o 17:42

CiociaKasia napisał(a):
Wilku napisał(a):za to ty chyba jeszcze nie dorosles.
Organizowanie imprezki w Bialorusi nie jest podawaniem pod nos; powinienes liczyc sie z tym, ze na party w takiej lokalizacji nie bedzie zbyt duzo chetnych.
Mozesz zrzedzic dalej : DDD

Raczej chodziło mi o to, że nawet jak pytałem bezpośrednio ludzi, czy będą chętni, czy liderów, żeby popytali graczy - zero odzewu. To jest to podtykanie pod nos.

Mariano - Fakt, na scenie niewiele teamów gra na wysokim poziomie, jednak liga pokazała, że nie jest tak, że nie ma drużyn 6v6. Może z czasem coś się ruszy.

jesli pytasz ludzi grajacych w tfka 4fun w jakis pl teamach na niskim poziomie to nie mozesz sie dziwic ze nie ma odzewu, najpierw musi byc potwierdzone ze jest szansa na takowy lan i wtedy napewno pelno graczy bylo by chetnych, z tego co pamietam to rok teamu jak fassadin wpadl na ten pomysl z lanem i ponoc bylo juz wszystko zalatwione to zebralo sie naprawde duzo ludzi mysle ze ilosc graczy nie byla by problemem jednakze lan nie wypalil i nadal wyczekujemy tego pierwszego ;d
pez6969

Postprzez Fassadin » 16 kwietnia 2012, o 18:52

Troszkę się mylisz pez ponieważ musiałem zebrać 10 klanów 6v6 które na 100% przyjadą i tutaj polska scena zrobiła kupę .Zgadzam się z Entmanem w 100% .Nikt nie da zaproszenia na lan musimy sami zebrać ludzi i pojechać , a jak ktoś gada że do wawy lepiej to troszkę go nie rozumiem bo z wawy do Białegostoku jedzie się 1.5 h i jest to samo co w wawie . Jak ludzie by pojechali to miałem dużo fajnych pomysłów aby ci ludzie dobrze się bawili i nie wydali dużo kasy .Mam pusty dom gdzie spokojnie jeden team mógłby przenocować te 3 dni za free , miałem też na oku jeden pub który można by było wynająć na ostatni wieczór dobrze wypić bez żadnych ludzi z poza gronu tf2 itp .Więc moim zdaniem dla chcącego nic trudnego :] a 300 lub 400zl na 3 dni to nie jest dużo . W cs i sc ludzie wychodzili z inicjatywą lanów kafejkowych bo od tego się zaczynało , ludzie zobaczyli że na tym można zarobić i zrobić tego sport internetowy i tak to się zaczeło . Pierwszy lan cs 1.6 odbył się z 9 drużynami i było 0 sponsorów bo kiedyś czegoś takiego nie było i co dzięki temu cs 1.6 uzyskał ? tak zwana sławę na lanach i miliony użytkowników , dlaczego nie ma być tak z tf2? ;] .Ciocia pyta ludzi o lan a oni nawet nie odpisują jak by to Ciocia miała z tego zysk :E Ciocia robi to dla was a to że ktoś ma szkołę itp to też słaba wymówka bo wiadomo mnie więcej kiedy jest lan i większość może ogarnąć szkołę chyba jak ktoś nie będzie w szkole 3 dni to nie będzie miał problemu z tego powodu
<CanFo> Aez was the most active of the candidates and also played in higher level teams przez Keeway » 5 czerwca 2012, o 16:44 Nie ma litości dla polactwa
Fassadin

Postprzez Xantraz » 16 kwietnia 2012, o 19:33

CiociaKasia, kpisz sobie. Tutaj wszystko upada równie szybko, co powstaje, jedyne ligi, jakie doszły do końca, to te trwające góra weekend, teamy rozpadają się po jednym sezonie, z nudów lub braku cierpliwości, a ty 16 zapisanych teamów (z czego połowa będzie miała problem z dotrwaniem do końca jednego sezonu) uznajesz za przykład żywej sceny?
Wiecznie sypiącej się sceny nie doprowadzisz na żaden LAN. Zacznij może od poprowadzenia 1-2 sezonów w tej polskiej lidze i jeżeli zarówno tobie, jak i graczom się to nie znudzi, to myśl o organizowaniu LANów.

Fassadin, ok, dla mnie i dla ciebie 300-400 złotych to nie jest dużo na 3 dni. Teraz wytłumacz to osobom, które mają drewniane komputery, uczą się i nie pracują, lub są na utrzymaniu rodziców. Potem skończ śnić o powrocie pięknych czasów sprzed ponad 10 lat - dziś wszyscy gracze mają internet w domu i nie ogarniają nawet, że ludzie musieli kiedyś wychodzić z domu, żeby pograć z drugą osobą. Na koniec pomyśl jak zachęcić ludzi do wyjazdu na LAN inaczej, niż pokazując, że masz pusty dom, pieniądze oraz czas i nie rozumiesz, że inni mogą nie mieć, bo w ten sposób nigdy ci to nie wyjdzie.
Xantraz
Darczyńca

Postprzez adriano66 » 16 kwietnia 2012, o 19:54

"scena rośnie" od 4 lat [:D]
o lanie nie ma nawet co rozmawiać, tym bardziej gdzieś na końcu świata, dopóki nie ogarniecie regularnie grających ludzi faktycznie czymś takim zainteresowanych i na tyle samodzielnych bo na coś takiego mieć ochotę, a tu nawet na pickup trzeba ludzi zapraszać
to nie cs, dresów mniej, gra dla nich za trudna i zbyt kolorowa, a target, który chcecie na lan wysłać nie potrafi przekopiować dwóch komend z poradnika by zagrać pickupa, więc o czym my rozmawiamy?
get real
adriano66
Kierownik do spraw mało ważnych

Postprzez Fassadin » 16 kwietnia 2012, o 22:59

Pewnie i masz racje żeby poprowadzić tą polską ligę ze 2 sezony . Nie wiem dlaczego przyczepiłeś się do domu itp to nie ma być jakieś wywyższanie się ... chcę tylko pomóc jak tylko mogę , żeby ludzie wydali jak najmniej kasy na lan a gadanie o końcu polski to żenada bo jakoś ludzie na cs 1.6 sc1 i teraz sc2 ,dota2 , lol i battlefield przyjadą z całej polski , wiem wiem będzie mowa że tam jest większa scena zgadzam się ale dzięki czemu ta scena jest taka duża . Zadajcie sobie te pytanie dlaczego ? bo ludzie na początku zmarnowali trochę czasu i zorganizowali się , nikt ich za rękę nie ciągnął na lan ;] . Dlaczego w przypadku tf2 ma nie być tak ? każdy myśli że ktoś inny załatwi , trochę pracy trzeba w to włożyć . Postarajmy się aby ta pl liga jakoś wystartowała z jak największą ilością drużyn powoli do przodu a może za rok się uda . Róbcie reklamy na pubach ,pickup reaktywować , wiem setny raz pickup będzie powstawał ale jak będzie pickup , liga + naprawdę dobre reklamy na serwerach to uda się . DLA CHCĄCEGO NIC TRUDNEGO
<CanFo> Aez was the most active of the candidates and also played in higher level teams przez Keeway » 5 czerwca 2012, o 16:44 Nie ma litości dla polactwa
Fassadin

Postprzez pez6969 » 16 kwietnia 2012, o 23:18

Fassadin napisał(a):Pewnie i masz racje żeby poprowadzić tą polską ligę ze 2 sezony . Nie wiem dlaczego przyczepiłeś się do domu itp to nie ma być jakieś wywyższanie się ... chcę tylko pomóc jak tylko mogę , żeby ludzie wydali jak najmniej kasy na lan a gadanie o końcu polski to żenada bo jakoś ludzie na cs 1.6 sc1 i teraz sc2 ,dota2 , lol i battlefield przyjadą z całej polski , wiem wiem będzie mowa że tam jest większa scena zgadzam się ale dzięki czemu ta scena jest taka duża . Zadajcie sobie te pytanie dlaczego ? bo ludzie na początku zmarnowali trochę czasu i zorganizowali się , nikt ich za rękę nie ciągnął na lan ;] . Dlaczego w przypadku tf2 ma nie być tak ? każdy myśli że ktoś inny załatwi , trochę pracy trzeba w to włożyć . Postarajmy się aby ta pl liga jakoś wystartowała z jak największą ilością drużyn powoli do przodu a może za rok się uda . Róbcie reklamy na pubach ,pickup reaktywować , wiem setny raz pickup będzie powstawał ale jak będzie pickup , liga + naprawdę dobre reklamy na serwerach to uda się . DLA CHCĄCEGO NIC TRUDNEGO

+ pelno lanow z CSS a z tego co dobrze wiem, gdy zaczynalem w css'a pogrywac to bylo tylko 20 teamow i turnieje dla tej top20 byly ciagle a jak widac teraz lanow nie brakuje
pez6969

Postprzez Fazz3 » 17 kwietnia 2012, o 09:35

target, który chcecie na lan wysłać nie potrafi przekopiować dwóch komend z poradnika by zagrać pickupa, więc o czym my rozmawiamy?
get real

Niektórych przerastały Pickupy, a co dopiero podróż pociągiem.
A pickupa nie będzie dopóki nie znajdzie sie wiecej niż 20 chętnych.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Fazz3

Poprzednia strona

Powrót do LAN EGU 2011 - Białystok