Witaj na forum TF2.com.pl
Jeżeli jesteś nowy, pamiętaj, by przeczytać poradnik dla nowicjuszy.
Przed zadaniem pytania skorzystaj z wyszukiwarki i TF2 Wiki.

Kupię całe plecaki z TF za kasę.

Czyli - kupię, sprzedam, zamienię.
Pralki za drukarki, klucze do gier za kasę, realne przedmioty za wirtualne i wirtualne za gotówkę oraz wszystkie inne transakcje, których nie można przeprowadzić poprzez Steam Trade.
Regulamin działu
Żeby zapobiec OT, nie można odpowiadać na posty w tym dziale, chętni mogą się zgłaszać do autora na PM / GG / Steam.
Oferty niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Nie wiesz gdzie dodać ofertę? Zerknij do wzorca -> [link]
Administracja zastrzega sobie prawo do usunięcia dowolnego postu bez podania przyczyn.
Tematy starsze niż 30 dni będą automatycznie usuwane.

Kupię całe plecaki z TF za kasę.

Postprzez HrabiaBlack » 4 września 2014, o 10:42

AVE

Jako że w TF gra coraz mniej osób oferuje skup całych plecaków za prawdziwą kasę (żadne PSC). Płace w okolicach 50-60% wartości rynkowej.

Możliwe formy zapłaty: bank lub PayPal.

Forma wymiany:
- poza allegro - Ty pierwszy wysyłasz itemy ja po otrzymaniu wysyłam kasę
- na allegro - wiadomo ale dochodzi wówczas opłata allegro czyli trochę mniej dostaniesz.

Jeżeli zaakceptujesz moją wycenę i dogadamy się do do formy wymiany poza allegro możliwość wysłania pieniędzy przelewem natychmiastowym. Czyli kasę masz zaraz po wysłaniu na koncie.

Żeby nie było że jakiś random kupuje BP to małe info o mnie:
Były H@/opiekun SP#2 oraz jeden z “twórców” tego serwera mający przez to wielu wrogów więc jeśli Was oszukam tysiące ludzi będzie chciało wam pomóc :D

Jeśli nie grasz już w TF lub Twój znajomy a masz tam trochę itemów zapraszam do wymiany.
Chętnych zapraszam na steam http://steamcommunity.com/id/HrabiavanBlack
HrabiaBlack

Powrót do Kupie / Sprzedam (Różne)