Witaj na forum TF2.com.pl
Jeżeli jesteś nowy, pamiętaj, by przeczytać poradnik dla nowicjuszy.
Przed zadaniem pytania skorzystaj z wyszukiwarki i TF2 Wiki.

Problem z TF2 i Orange Box.

Forum zagubionych i zdesperowanych ;) Twoje problemy rozwiążą profesjonalni sprzętowi i softwareowi wróżkowie :) Kłopoty ze sprzętem, systemem operacyjnym, jakaś grą ? to właśnie tu :)
Regulamin działu
Problemy z Team Fortress 2 zgłaszajcie w dziale Problemy z Team Fortress 2

Problem z TF2 i Orange Box.

Postprzez Komuro » 10 stycznia 2014, o 21:42

Problem nr. jeden:

Zakupiłem dzisiaj Orange Box'a, a po aktywowaniu włączyłem TF2. Dostałem komunikat, ze posiadam nowy przedmiot (Dowód Zakupu mianowicie), a wraz z nim powinienem otrzymać premium. Wszedłem w crafting i kliknąłem w jeden z tych rzadkich przedmiotów. Przy próbie wytworzenia gra informuje mnie, że nie posiadam takowego premium.

Problem nr. dwa:

Po włożeniu pierwszej z dwóch płyt znajdujących się w Orange Box'ie do napędu zamiast kreatora instalacji pokazuje się folder z plikami zawartymi na niej.

Osoba, która pomoże mi w rozwiązaniu tych problemów otrzyma ode mnie dozgonną wdzięczność. :]
Komuro

Re: Problem z TF2 i Orange Box.

Postprzez adriano66 » 10 stycznia 2014, o 22:44

Poczekaj jakiś czas, jak konto nie zmieni statusu, napisz do pomocy technicznej steam. (https://support.steampowered.com/) Pamiętaj, że konto na stronie pomocy technicznej jest oddzielnym kontem, nie jest powiązane z twoim kontem steam.

Uruchom Setup.exe na pierwszej płycie instalacyjnej.
adriano66
Kierownik do spraw mało ważnych

Powrót do Mam kłopot !