Witaj na forum TF2.com.pl
Jeżeli jesteś nowy, pamiętaj, by przeczytać poradnik dla nowicjuszy.
Przed zadaniem pytania skorzystaj z wyszukiwarki i TF2 Wiki.

pomoc z hotelowym routerem :D

Forum zagubionych i zdesperowanych ;) Twoje problemy rozwiążą profesjonalni sprzętowi i softwareowi wróżkowie :) Kłopoty ze sprzętem, systemem operacyjnym, jakaś grą ? to właśnie tu :)
Regulamin działu
Problemy z Team Fortress 2 zgłaszajcie w dziale Problemy z Team Fortress 2

pomoc z hotelowym routerem :D

Postprzez ponury94 » 23 listopada 2014, o 14:39

hai der . jak w temaciku , router z hotelu blokuje , że tak powiem , pewne stronki [redtube etc.] ale to nie o to mi chodzi w tym temacie :D blokuje mi także steama / lola / inne super gierki . i teraz sprawa ma się tak , używałem spotfluxa na którym dostałem 3 dni darmowego premium . gierki fajnie śmigały . steam działał , a redtjub ... no :D . premium się skończyło a z doładowaniem premiuma w spotfluxie troche cieżko . z zaistniałą sytuacją próbowałem innych programikó , iphider , ghost ip i takie tam . tylko spotflux pozwalał mi korzystać w pełni z neta . może mi ktoś pomóc ? jeśli potrzeba więcej info piszcie tutaj :D
Ostatnio edytowano 23 listopada 2014, o 19:59 przez hINDUs, łącznie edytowano 1 raz
Powód: routerEM

Obrazek

ponury94

Re: pomoc z hotelowym routerę :D

Postprzez Velture » 23 listopada 2014, o 19:10

Można prosić o polską wersję tego postu?
Velture

Re: pomoc z hotelowym routerem :D

Postprzez hINDUs » 23 listopada 2014, o 20:03

wydaje mi się, że skoro cię stać na ponad parę dni życia w hotelu to i także powinno cię stać zapłacić te 5$ na premium spotfluxa
a tu masz jakiś kod na zniżkę, wyskoczyło mi jak odwiedziłem ich stronę :)
https://account.spotflux.com/discount/IuHGHOoevvpsEsH
Obrazek Obrazek
Ukryty tekst:
hINDUs
Przybysz z innej planety

Re: pomoc z hotelowym routerem :D

Postprzez ponury94 » 23 listopada 2014, o 20:47

zniżka to chwyt marketingowy ;/ za każdym razem dostaje tam znizke . chcialem doladowac sobie przez paypala ale prosi mnie o podanie numerow z kart kredytowych , a ja tak lekko nie ufam czemuś takiemu

edit:
Velture napisał(a):Można prosić o polską wersję tego postu?
proszę bardzo :D 海河畔。作為temaciku ,路由器街區之外,可以這麼說,一些網站[ redtube等] ,但它不是我的意思本主題:D我也阻止蒸汽/蘿拉/其他偉大的遊戲。現在它已經變成這樣,我用在那裡我得到免費溢價三天spotfluxa 。發揮不錯輕彈。蒸汽的工作, redtjub ...沒有: D.溢價結束了充電溢價有點難以spotfluxie 。有關情況我也試過其他programikó , iphider ,鬼IP之類的東西。 spotflux只允許我使用全NETA 。有人可以幫我嗎?如果你需要更多的信息,請寫在這裡:D

Obrazek

ponury94

Re: pomoc z hotelowym routerę :D

Postprzez Mariano » 25 listopada 2014, o 20:44

Velture napisał(a):Można prosić o polską wersję tego postu?

Nie wymagaj za wiele od typka, który dopiero podstawówkę ogarnia (sądząc po stylistyce, gramatyce i ortografii jego posta).
Mariano
Darczyńca

Powrót do Mam kłopot !