Witaj na forum TF2.com.pl
Jeżeli jesteś nowy, pamiętaj, by przeczytać poradnik dla nowicjuszy.
Przed zadaniem pytania skorzystaj z wyszukiwarki i TF2 Wiki.

Pomocy! Zostałem okradziony!

Forum zagubionych i zdesperowanych ;) Twoje problemy rozwiążą profesjonalni sprzętowi i softwareowi wróżkowie :) Kłopoty ze sprzętem, systemem operacyjnym, jakaś grą ? to właśnie tu :)
Regulamin działu
Problemy z Team Fortress 2 zgłaszajcie w dziale Problemy z Team Fortress 2

Pomocy! Zostałem okradziony!

Postprzez SkaSky » 4 listopada 2014, o 16:40

Gdy wszedłem w mój ekwipunek w TF2 zauważyłem, że nie mam ani jednego wymienialnego przedmiotu. Wszedłem w historię wymian i zobaczyłem, do kogo trafiły wszystkie moje przedmioty. Miał je w ekwipunku, a co najdziwniejsze, nie miał ani jednego achievementa, a przegranych godzin miał 0.2. Zgłosiłem go do Valve z dopiskiem, że zostałem przez niego okradziony i linkiem do wymiany, zmieniłem hasło. Powiedziałem o tym kilku znajomym, którzy też go zgłosili, a jeden z nich dał mi nawet jakiśtam przedmiot, którego nie mógł nikomu opchnąć. Czy są jakieś szanse, że odzyskam itemy? Co jeszcze mogę zrobić?Tyle miesięcy zarabiania na te kilka przedmiotów, wydałem na grę około 13 euro! Mój plecak nie był jakoś specjalnie wiele wart, ale po prostu muszę odzyskać te przedmioty!
Jestem bezsilny. Jestem nadczłowiekiem. Jestem bezsilnym nadczłowiekiem.
SkaSky

Re: Pomocy! Zostałem okradziony!

Postprzez hINDUs » 4 listopada 2014, o 19:06

napisz maila do steam supportu
https://support.steampowered.com/
Obrazek Obrazek
Ukryty tekst:
hINDUs
Przybysz z innej planety

Postprzez SkaSky » 4 listopada 2014, o 21:44

@hINDUs jeśli to zadziała i odzyskam itemy, wiszę ci czapkę.
Jestem bezsilny. Jestem nadczłowiekiem. Jestem bezsilnym nadczłowiekiem.
SkaSky

Postprzez Velture » 5 listopada 2014, o 07:08

Zadziała. Valve pierwszy i ostatni raz oddaje skradzione itemy. Za 2gim razem nie masz nawet co liczyć na ich pomoc.
Nie odpowiadam na pytanie o tf2 na PW, GG, STEAM itp. Chcesz pomocy? Pisz posty na forum. Może kiedyś komuś pomogą.
Velture

Powrót do Mam kłopot !