Witaj na forum TF2.com.pl
Jeżeli jesteś nowy, pamiętaj, by przeczytać poradnik dla nowicjuszy.
Przed zadaniem pytania skorzystaj z wyszukiwarki i TF2 Wiki.

Problem z konsolą a w efekcie grą

Forum zagubionych i zdesperowanych ;) Twoje problemy rozwiążą profesjonalni sprzętowi i softwareowi wróżkowie :) Kłopoty ze sprzętem, systemem operacyjnym, jakaś grą ? to właśnie tu :)
Regulamin działu
Problemy z Team Fortress 2 zgłaszajcie w dziale Problemy z Team Fortress 2

Problem z konsolą a w efekcie grą

Postprzez Warzosznik » 3 października 2014, o 21:01

Mam pewien problem. Pewien już czas temu podczas rozgrywki gdy mimo ponad 100 godzin byłem takim nieogarem jeśli chodzi o funkcje zaawansowane tf i usłyszałem na czacie że jak wpisze się pewną rzecz w konsoli (niestety nie pamiętam jaką, powiedział bym że zaczynała się na "b" i był poprzedzona "//" ale to było dawno penie się mylę) dostane darmowe czapki. I od tej pory jak wchodzę na serwer (od wejścia w grę gdyż mogę siedzieć np w poczekalni albo na spekcie) zamyka mi się gra, po prostu zamyka mi się okno TF-a. Próbowałem wyłączyć konsolę ale działo się to samo potem zainstalowałem od nowa i tez to samo zainstalowałem nawet na innym kompie ale wciąż to samo. I mam pytanie bo szukałem już wszędzie, jak to rozwiązać pomóżcie proszę!!
Warzosznik

Re: Problem z konsolą a w efekcie grą

Postprzez adriano66 » 3 października 2014, o 22:33

Nigdy bym nie pomyślał, że ktoś faktycznie da się nabrać na coś w stylu: "dostaniesz darmowe czapki jak zrobisz xyz"...

Usuń zawartość katalogów
Kod: Zaznacz cały
X:\Steam\steamapps\common\Team Fortress 2\tf\cfg
i
X:\Steam\steamapps\common\Team Fortress 2\tf\custom\TUTAJ JAKAS NAZWA\cfg

i uruchom grę z parametrem
-autoconfig
viewtopic.php?f=47&t=3268
adriano66
Kierownik do spraw mało ważnych