Witaj na forum TF2.com.pl
Jeżeli jesteś nowy, pamiętaj, by przeczytać poradnik dla nowicjuszy.
Przed zadaniem pytania skorzystaj z wyszukiwarki i TF2 Wiki.

Problem przy uruchamianiu.

Jeśli masz jakiś problem ze STEAM, to w tym dziale możesz uzyskać pomoc.
Regulamin działu
Masz problem ze steam? Chętnie pomożemy jeżeli podasz specyfikację swojego sprzętu w innym wypadku pomocy nie otrzymasz, nie jesteśmy wróżkami.
1. W nazwie tematu podaj w czym masz problem - tematy nazwane "Problem" lub "Pomocy" będą usuwane
2. Dokładnie opisz na czym polega Twój problem i podaj specyfikację komputera - nikt nie będzie zgadywał dlaczego coś Ci się psuje skoro masz komputer z drewna
3. Załącz otrzymywane komunikaty w postaci zdjęcia lud przepisz komunikaty błędów, napisanie "Otrzymuję błąd, czy coś..." NIC nam nie mówi

Problem przy uruchamianiu.

Postprzez uziemiony » 3 marca 2013, o 22:07

Witam.Po włączeniu komputera Steam normalnie się uruchamia.Jak kliknę uruchom TF2 to pokazuje się taki komunikat.podany w załączniku.Jeśli ktoś ma pomysł.
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
uziemiony

Re: Problem przy uruchamianiu.

Postprzez ParsonS » 4 marca 2013, o 09:22

Mistrzowski screenshot
A co do problemu to sprobuj usunac plik "ClientRegistry.blob" z folderu steama
Tanie bronie strange, czapki i inne przedmioty na sprzedaż: TUTAJ
ParsonS

Postprzez Velture » 4 marca 2013, o 09:39

Jeśli nie potrafisz screena zrobić to ja odpadam.
Nie odpowiadam na pytanie o tf2 na PW, GG, STEAM itp. Chcesz pomocy? Pisz posty na forum. Może kiedyś komuś pomogą.
Velture

Postprzez uziemiony » 4 marca 2013, o 13:06

ParsonS dzięki za podpowiedź.Plik usunięty,wszystko działa.Jeszcze raz dziękuję.

Velture cieszę się że potrafisz kpić z innych.Twoja wypowiedź wniosła wiele do wątku,tak więc sądzę że nie masz pojęcia.Nie rób z siebie mistrza świata.

AA temat uważam za ZAMKNIĘTY. :D
uziemiony

Postprzez Destroyer » 4 marca 2013, o 13:41

On nie robi z siebie mistrza świata, skoro nie umiesz nawet zrobić screena to ja się jego zdaniu nie dziwię. Ile lat musisz mieć skoro ja takie rzeczy umiałem w 4 klasie podstawówki? A po drugie to google nie gryzie, wpisz nazwę błędu w google i masz dokładnie 6,120 wyników.
Destroyer

Postprzez proFil » 4 marca 2013, o 16:48

Jezu, po to jest forum żeby mógł swój problem przedstawić innym, a nuż komuś innemu się przyda.

Nie potrafił zrobić screena... so what? Zrobił zdjęcie i tak jedna osoba umiała mu pomóc. Przestańcie być tak nadęci, bo pękniecie.

Powrót do Steam - Problemy