Witaj na forum TF2.com.pl
Jeżeli jesteś nowy, pamiętaj, by przeczytać poradnik dla nowicjuszy.
Przed zadaniem pytania skorzystaj z wyszukiwarki i TF2 Wiki.

Odzyskiwanie Hasła

Jeśli masz jakiś problem ze STEAM, to w tym dziale możesz uzyskać pomoc.
Regulamin działu
Masz problem ze steam? Chętnie pomożemy jeżeli podasz specyfikację swojego sprzętu w innym wypadku pomocy nie otrzymasz, nie jesteśmy wróżkami.
1. W nazwie tematu podaj w czym masz problem - tematy nazwane "Problem" lub "Pomocy" będą usuwane
2. Dokładnie opisz na czym polega Twój problem i podaj specyfikację komputera - nikt nie będzie zgadywał dlaczego coś Ci się psuje skoro masz komputer z drewna
3. Załącz otrzymywane komunikaty w postaci zdjęcia lud przepisz komunikaty błędów, napisanie "Otrzymuję błąd, czy coś..." NIC nam nie mówi

Odzyskiwanie Hasła

Postprzez Quash » 21 marca 2009, o 11:12

Witam, nie mogę zalogować się do konta STEAM z powodu hasła, na bank wiem że podaje dobre, ale wyskakuje komunikat że jest złe.
Niestety zapomniałem pytania i odpowiedzi żeby odzyskać hasło.
Wczoraj wszystko dobrze działało, nigdzie w jakiś pseudo-stronach nie podawałem swoich danych.
Co moge zrobić żeby odzyskać te hasło?
Demomani! WALCZYMY!

Re: Odzyskiwanie Hasła

Postprzez Marcepanus591 » 21 marca 2009, o 12:26

Co Ci mogę polecić:)Jeżeli do tego konta masz "CD-KEYE",bądź steam keye,zrób skana i wyślij do VALVE poprzez konto na steam support formularz o zrestartowaniu konta:),lub gdy zakupywałeś konto poprzez kartę płatniczą,lub kredytową (zrób coś takiego:)

Najpierw musisz mieć konto na support.steampowered.com, jak masz wszystko aktywowane, to wchodzisz tutaj. Język (Language) pozostaw bez zmian, adres e-mail możesz dać dodatkowy, albo pozostaw te co podałeś przy rejestracji do supportu. Subject: coś w stylu "My Steam account has been hijacked" lub coś w tym stylu (EDIT: lol, powtórzyłem się xD). Kategoria: Account Questions->Hijacked or stolen account. I wypełniasz pole na dole najprościej jak się da, czyli:
Ukryty tekst:
1. Steam Account Name - [wstaw nazwę konta Steam]
2. E-mail Address - [wstaw ostatnio użyty adres e-mail, który podałeś na Steamie, bądź obecnie używany adres e-mail]
3. Proof of Purchase - Credit Card Purchase:
#Credit Card Number: **** **** **** XXXX [gdzie XXXX to cztery ostatnie cyfry twojej karty, pozostałych cyfr nie wpisujesz]
#Cardholder's full name: [wstaw imię i nazwisko właściciela karty, które widnieje na karcie i rachunkach z banku]
#Type: [typ karty, czyli Visa, MasterCard itd.]
#The Credit Card Expiration Date: [data wygaśnięcia ważności karty kredytowej]
4. Description of the Issue - My account was hijacked on [wpisujesz datę, np December 22nd, jeśli dzień jest inny, to do daty kończącej się na 1 dopisujesz st, na 2 dopisujesz nd, na 3 dopisujesz rd, na pozostałe cyfry dopisujesz th]

Na samym końcu klikasz na "Submit question" i to chyba wszystko. Powinna Ci się pokazać strona, na której można jeszcze coś dodać "w razie, gdyby czegoś chcieli". Aby się upewnić, czy twoje pytanie zostało wysłane kliknij w menu (na samej górze strony) na "Your questions". Jeśli widnieje twoje zgłoszenie, to znaczy, że wszystko zrobiłeś dobrze. Teraz musisz czekać kilka dni, aż się odezwą (tutaj to było 5-6 na pierwszy kontakt ze strony supportu). Jeśli od razu nie dostaniesz nazwy konta oraz hasła, to daj znać na forum.
Marcepanus591

Postprzez Wilku » 21 marca 2009, o 13:26

proponuje przypiac.
adriano66 napisał(a):masz czapki, to widzisz, nie masz to co cię to obchodzi

Mikki91 napisał(a):Jest najlepszy bo najwiecej graja i trenuja ale to nie oznacza ze nie ma lepszych
Wilku

Postprzez Quash » 21 marca 2009, o 14:25

Niestety CD-Keya kupowałem na Allegro, a oni tylko biorą skany z pudełek.
Demomani! WALCZYMY!

Postprzez Przemkow » 21 marca 2009, o 14:52

no to w takim razie napisz do supportu podajac im te skany kluczy gier który posiadasz na koncie lub jesli skanow nie masz podaj im same klucze by jakos udowodnić ze to twoje konto jest
Przemkow

Postprzez prophet36 » 21 marca 2009, o 15:05

Z kupowaniem gier na Steam przez Allegro moze byc problem, latwo kogos tam wykiwac. Wystarczy sprzedac komus konto, albo podac CD-Key'a (nie dac kartki z nim, tylko np przez e-mail), potem osoba ktora ci sprzedala gre moze napisac do supportu steam, ze skradziono mu konto, podaje login (jesli nie sprzedawal konta, tylko cd-key to moze logina nie znac), skan cd-keya ktory sobie zostawil a tobie dal e-mail'owo no i juz moze "odzyskac" konto.
prophet36

Postprzez Xantraz » 21 marca 2009, o 15:13

Miałem podobny problem, jak dobrze trafisz z czasem, to odpowiedzą ci w godzinę. Dostaniesz dwa maile, w jednym będzie kod, który po wpisaniu pod twoje konto Steam pozwoli ci ustawić nowe hasło.
Ważna rzecz: na CD-Keyu (tak przynajmniej wyczytałem na Steam Support) musi być napisana nazwa twojego konta dla uwiarygodnienia.
Możesz spróbować poprosić gości od tych aukcji, być może mają jeszcze te pudełka i pomogą ci. Jak nie - wyślij po prostu CD-Keya bez nazwy konta, opisując swój problem. Powinni zrozumieć :P

I nie wiem po jaką cholerę to przyklejać, przecież chyba to ta sama procedura, co opisywana w temacie "Moje konto zostało skradzione!". BTW Marcepanus po prostu skopiował post AmPma stamtąd :P
Xantraz
Darczyńca

Postprzez Quash » 21 marca 2009, o 15:14

A odczytywanie z pliku ClientRegistry.blob? Coś o tym słyszałem
P.S - Co do tego że on mi dał CD-Keya i przesłał o reset to na bank nie, mam CD-Keya od 4-5 miesięcy i wszystko dzialało.
Demomani! WALCZYMY!

Postprzez Marcepanus591 » 21 marca 2009, o 16:01

W mordę misia przecierz nic się nie stało,jak skopiowałem to co powiedział "MR.AM-PM"
W sumie to ja go tez prosiłem o odzyskanie skradzionego kontsa:) :D
Marcepanus591

Postprzez Quash » 21 marca 2009, o 20:20

Znalazłem jakiś program, ale to trzeba gdzies to wsadzać itd...
A drugi to wsadzam do folderu STEAM i pisze ze nie moge znalesc tego pliku :/
Demomani! WALCZYMY!

Postprzez panteq » 22 marca 2009, o 12:06

Może jednak caps lock / ctr+shift ?
panteq

Postprzez Quash » 22 marca 2009, o 14:35

Nie, próbuje pisać z Caps-lockiem i bez i też złe.
Chyba będę musiał zrobić nowe konto i kupić nowego Orange Boxa.. Już 2 hack...
//EDIT - Tak, to był hack. Tost z masełkiem, jestem słaby z angielskiego, jak by można napisać im tą wiadomość z nazwą użytkownika i CD-Keyem?
Demomani! WALCZYMY!

Postprzez seth1987 » 16 września 2009, o 15:32

Mam problem, ukradziono mi dzisiaj konto steam i po 15 minutach napisałem już do steam support ticket-a, tylko że nie wyświetla sie on w your questions. Probowałem kilka razy i nic, nie wiem teraz czy wiadomość poszła czy nie.
seth
seth1987

Postprzez MiHaU » 16 września 2009, o 16:46

archeolog sie znalazl -.-

sprawdzales czy wszystko dobrze wpisales?

Sam jesteś Archeolog, on miał cel w odkopaniu tematu //AdRiAnO66
MiHaU

Postprzez seth1987 » 16 września 2009, o 17:12

MiHaU napisał(a):archeolog sie znalazl -.-

sprawdzales czy wszystko dobrze wpisales?

Sam jesteś Archeolog, on miał cel w odkopaniu tematu //AdRiAnO66

Już wcześniej miałem skradzione konto więc wiem co trzeba było wpisac. Wszystko było wpisane poprawnie. dostałem wiadomość od steam na poczte ale w zakładce z moimi zapytaniami na steam suport ciągle nie ma wiadomości.
ps. archeologiem być , fajna sprawa :P
seth
seth1987

Następna strona

Powrót do Steam - Problemy