Witaj na forum TF2.com.pl
Jeżeli jesteś nowy, pamiętaj, by przeczytać poradnik dla nowicjuszy.
Przed zadaniem pytania skorzystaj z wyszukiwarki i TF2 Wiki.

Moje konto zostało skradzione!!

Jeśli masz jakiś problem ze STEAM, to w tym dziale możesz uzyskać pomoc.
Regulamin działu
Masz problem ze steam? Chętnie pomożemy jeżeli podasz specyfikację swojego sprzętu w innym wypadku pomocy nie otrzymasz, nie jesteśmy wróżkami.
1. W nazwie tematu podaj w czym masz problem - tematy nazwane "Problem" lub "Pomocy" będą usuwane
2. Dokładnie opisz na czym polega Twój problem i podaj specyfikację komputera - nikt nie będzie zgadywał dlaczego coś Ci się psuje skoro masz komputer z drewna
3. Załącz otrzymywane komunikaty w postaci zdjęcia lud przepisz komunikaty błędów, napisanie "Otrzymuję błąd, czy coś..." NIC nam nie mówi

Re: Moje konto zostało skradzione!!

Postprzez MrAmPm » 29 stycznia 2010, o 21:35

Uwaga kolejny bot tego typu atakuje. Tak więc nie patrzcie na jego wiadomości. A jeśli patrzyłeś to czytaj dalej...

Jeśli otrzymałeś wiadomość o treści:
Kod: Zaznacz cały
*NICK GRACZA* The steam is proud to present Some free games for steam
www.steamcommunityfrees.[dilejted4sekjurity].com

nie wchodź w link, tym bardziej nie loguj się... nadawca wiadomości został oszukany, teraz jego kontem zarządza bot wysyłający takiego typu wiadomości do wszystkich znajomych

Polskie ofiary:
  • Nefesh (aka Pan DoMa lub Pan Kazik)
  • denwer4u
  • cieluch1[PL] <- dobra, teraz czysty
MrAmPm

Postprzez DoMa » 29 stycznia 2010, o 23:52

Tak ja jestem ale z tego co wiem jest duzo wiecej osob. ;)
Am/Pm podklejaj osoby do swojego posta albo nizje albo piszcie kto tez ulegl temu czemus ;).
Wtedy dowiemy sie ilu nas jest ^^ lolz
DoMa

Postprzez Magister » 30 stycznia 2010, o 12:42

Mnie zaatakowano 2 razy. Raz gość o nicku "administracja" niebieską czcionką napisal, że chcą z uaktualnić moje konto, dlatego proszą o login i haslo na steam.
Drugim razem ktos mi podeslal link. Wszedlem na strone, ale się nie logowalem. Jakas plaga.

EDIT. link dostalem od nefesha.
.................
Magister

Postprzez PapaSmerf » 30 stycznia 2010, o 14:11

Nefesh=Doma(sam zmieniłeś nick czy ten palant??)
Też dostałem od niego linka ale zawsze takie coś ignoruje chyba że to youtube:)

Edit : dostałem znowu od niego linka przed chwilą z tą stronką.
Ostatnio edytowano 30 stycznia 2010, o 15:02 przez PapaSmerf, łącznie edytowano 2 razy
PapaSmerf

Postprzez MrAmPm » 30 stycznia 2010, o 14:28

PapaSmerf napisał(a):Nefesh=Doma(sam zmieniłeś nick czy ten palant??)

Edit :nie wchodzcie na strone [wycięte ze względów bezpieczeństwa] dostałem znowu od niego linka przed chwilą z tą stronką.

Sam zmienił nick, bo na pickupach mówili do niego Pan xP

I skasuj adres tej strony, bo jeszcze głupie ludzie wejdą i będą płakać xD
MrAmPm

Postprzez Redrum » 30 stycznia 2010, o 17:35

Te ataki często się zdarzają. Sam dostawałem nieraz te wiadomości od niby adminów i przedstawicieli Valve, ale wystarczy odrobina trzeźwego myślenia żeby nie dać się nabrać. Przecież nawet w okienku rozmowy steam pisze, że żaden administrator ze strony Valve w życiu nas o hasło nie zapyta. Trzeba po prostu zgłaszać takich oszustów tam gdzie trzeba.
Redrum

Postprzez kruko12 » 30 stycznia 2010, o 18:07

co do 1 posta MrAmPm ( poczatku tematu )
ja dokładnie tak samo straciłem steam.. ale z Cs Anthology
Kumpel mi mowil ze jakis link mam wbic bo do konkursu, wbilem zalogowalem i po anthology

Skan drukarki od pudełka STEAM nic nie pomógl, probowalem wszystkiego, trudno sie mowi :/
Obrazek
Obrazek <--- KLIKNIJ
kruko12

Postprzez koza » 30 stycznia 2010, o 19:25

ech taka jest prawda wszystkie dzieci neo chcą wyłudzić od nas hasło bo ich na gry nie stać ;( Trza się pilnować
ja w tym miesiącu dostałem z 3 takie wiadomości
Obrazek
Obrazek
koza

Postprzez DoMa » 30 stycznia 2010, o 21:54

Eeee dokladnie tak,

Gram cos polskiego Pan Kazik lub Pan Doma
a Nefesh to moj nowy nick i bd go uzywal prawie zawsze ;) to zalezy. Grajac na lobby zawsze Nefesh z faktu jak dostawalem wiadomosc:
"Pan, where are you from.?" to czlowieka kur...ica chwyta jak takie cos czYta. ;)
A i Magister ^^ uwazaj bo moj bot na koncie ponoc lubi spamowac ;)

(jakby mi idlowal nie bylbym na bota nawet zly xD)
DoMa

Postprzez Cisek » 30 stycznia 2010, o 22:33

W życiu tylko raz się dałem nabrać na takie cojstwo jakieś 1.5 roku temu czy kiedy ten powalony matt zaczął to rozpisywać ...
Niestety skurczybyków nie brakuje jak i dzieci, które przez pomyłkę wchodzą na serwy z awatarami Steama ...
Trzeba się kontrolować. Nie dać się w bambuko zrobić. Mr. AM/Pm i inni co padli ofiarą takich "przedsiębiorców" Steamowych czy innych trzeba słuchać bo naprawdę może ci to uratować tyłek i kasę.
Takich oszustów jest na szczęście coraz mniej , bo obserwuje pilnie VAC-a i jego postępy. Ostatnio dodali coś takiego, że jeśli User nazwie się steam powered czy pochodną tej nazwy ma automatycznie
dostaje banka na VaC- u . Koniec. Normalnie człowieka krew zalewa lub zachciewa się facepalma robić na takich cwaniaków.
W życiu dużo jest takich tempych ♥♥♥♥♥♥♥♥ (specjalnie tak pisze) co chcę twojej szkody na swoją korzyść. PILNUJCIE SIEBIE, a takie próby oczustów i Sid albo link do profilu z screen shootem wysyłać do steampowered. Ja załatwiłem tak ok. 4 gości . Działa, a i problem z głowy.

PS. Mr. Am.PM : Użytkownik Matt , tak jak wszystkie konta z jego numerem mac i IP był banowane przez rok. Za kare.
I po co jest to miejsce przeznaczone?
Cisek
Zrzęda

Postprzez Xantraz » 31 stycznia 2010, o 02:12

To efekt dołączania do stu tysięcy publicznych grup. Usuńcie się ze wszystkich publicznych grup i sprawa załatwiona, żaden random mi od pół roku mi nic nie napisał.
Xantraz
Darczyńca

Postprzez RaVe » 31 stycznia 2010, o 02:37

mi to samo :3
RaVe
Zbanowany

Postprzez Wilku » 31 stycznia 2010, o 04:48

bo nikt was nie lubi :<
adriano66 napisał(a):masz czapki, to widzisz, nie masz to co cię to obchodzi

Mikki91 napisał(a):Jest najlepszy bo najwiecej graja i trenuja ale to nie oznacza ze nie ma lepszych
Wilku

Postprzez Ariete » 31 stycznia 2010, o 11:48

Cisek napisał(a):W życiu tylko raz się dałem nabrać na takie cojstwo jakieś 1.5 roku temu czy kiedy ten powalony matt zaczął to rozpisywać ...
Niestety skurczybyków nie brakuje jak i dzieci, które przez pomyłkę wchodzą na serwy z awatarami Steama ...
Trzeba się kontrolować. Nie dać się w bambuko zrobić. Mr. AM/Pm i inni co padli ofiarą takich "przedsiębiorców" Steamowych czy innych trzeba słuchać bo naprawdę może ci to uratować tyłek i kasę.
Takich oszustów jest na szczęście coraz mniej , bo obserwuje pilnie VAC-a i jego postępy. Ostatnio dodali coś takiego, że jeśli User nazwie się steam powered czy pochodną tej nazwy ma automatycznie
dostaje banka na VaC- u . Koniec. Normalnie człowieka krew zalewa lub zachciewa się facepalma robić na takich cwaniaków.
W życiu dużo jest takich tempych ♥♥♥♥♥♥♥♥ (specjalnie tak pisze) co chcę twojej szkody na swoją korzyść. PILNUJCIE SIEBIE, a takie próby oczustów i Sid albo link do profilu z screen shootem wysyłać do steampowered. Ja załatwiłem tak ok. 4 gości . Działa, a i problem z głowy.

PS. Mr. Am.PM : Użytkownik Matt , tak jak wszystkie konta z jego numerem mac i IP był banowane przez rok. Za kare.

Tata pracuję w valve?

btw. rozumiem że valve cenzuruję słowo "steam" w nicku, ale żeby dawać bana za nick na VAC, musisz mieć naprawdę dobre info albo NIEŹLE NASRANE W BANIXD
Ariete

Postprzez Lorenco » 31 stycznia 2010, o 12:10

To, że ludzie wchodzą w linki, gdzie trzeba podać swoje passy do steama - no sorry, ale k*rwa nawet tibijczycy przestali się na to nabierać.

@cisek
Nieźle się uśmiałem przez tą teorię, że się dostaje bana na VAC za nick : D. Jeśli można - skąd masz te dane? Pewnie z palca wyssane :S.

O Mattu(e?) też niesamowita opowiastka.

btw.

Ukryty tekst:
Lubię cisnąć grubasów z Bydgoszczy.
Lorenco

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Steam - Problemy