Witaj na forum TF2.com.pl
Jeżeli jesteś nowy, pamiętaj, by przeczytać poradnik dla nowicjuszy.
Przed zadaniem pytania skorzystaj z wyszukiwarki i TF2 Wiki.

Moje konto zostało skradzione!!

Jeśli masz jakiś problem ze STEAM, to w tym dziale możesz uzyskać pomoc.
Regulamin działu
Masz problem ze steam? Chętnie pomożemy jeżeli podasz specyfikację swojego sprzętu w innym wypadku pomocy nie otrzymasz, nie jesteśmy wróżkami.
1. W nazwie tematu podaj w czym masz problem - tematy nazwane "Problem" lub "Pomocy" będą usuwane
2. Dokładnie opisz na czym polega Twój problem i podaj specyfikację komputera - nikt nie będzie zgadywał dlaczego coś Ci się psuje skoro masz komputer z drewna
3. Załącz otrzymywane komunikaty w postaci zdjęcia lud przepisz komunikaty błędów, napisanie "Otrzymuję błąd, czy coś..." NIC nam nie mówi

Re: Moje konto zostało skradzione!!

Postprzez Master PL » 31 stycznia 2010, o 19:25

Cisek napisał(a):W życiu tylko raz się dałem nabrać na takie cojstwo jakieś 1.5 roku temu czy kiedy ten powalony matt zaczął to rozpisywać ...
Niestety skurczybyków nie brakuje jak i dzieci, które przez pomyłkę wchodzą na serwy z awatarami Steama ...
Trzeba się kontrolować. Nie dać się w bambuko zrobić. Mr. AM/Pm i inni co padli ofiarą takich "przedsiębiorców" Steamowych czy innych trzeba słuchać bo naprawdę może ci to uratować tyłek i kasę.
Takich oszustów jest na szczęście coraz mniej , bo obserwuje pilnie VAC-a i jego postępy. Ostatnio dodali coś takiego, że jeśli User nazwie się steam powered czy pochodną tej nazwy ma automatycznie
dostaje banka na VaC- u . Koniec. Normalnie człowieka krew zalewa lub zachciewa się facepalma robić na takich cwaniaków.
W życiu dużo jest takich tempych ♥♥♥♥♥♥♥♥ (specjalnie tak pisze) co chcę twojej szkody na swoją korzyść. PILNUJCIE SIEBIE, a takie próby oczustów i Sid albo link do profilu z screen shootem wysyłać do steampowered. Ja załatwiłem tak ok. 4 gości . Działa, a i problem z głowy.

PS. Mr. Am.PM : Użytkownik Matt , tak jak wszystkie konta z jego numerem mac i IP był banowane przez rok. Za kare.

Obrazek
No shit, Sherlock!
Master PL
Administracja Pickupów

Re: Moje konto zostało skradzione!!

Postprzez adriano66 » 10 stycznia 2015, o 12:45

BAM, NEKRO!

Było filtrowanie linków, powiadomienia, teraz jest też i captcha na steam trade.
Ciekawe co nas czeka za kolejne kilka lat... Podejrzewam, że "zdolniejsi" użytkownicy i tak znajdą sposób, by dać się oszukać ;)

http://steamcommunity.com/groups/tradin ... 422884592/
adriano66
Kierownik do spraw mało ważnych

Poprzednia strona

Powrót do Steam - Problemy