Witaj na forum TF2.com.pl
Jeżeli jesteś nowy, pamiętaj, by przeczytać poradnik dla nowicjuszy.
Przed zadaniem pytania skorzystaj z wyszukiwarki i TF2 Wiki.

Chamscy medycy.

Forum ogólne o Team Fortress 2.
Regulamin działu
Pamiętaj, by sprawdzić, czy odpowiedzi na Twoje pytanie nie ma w dziale z poradnikami lub na Team Fortress Wiki

Re: Chamscy medycy.

Postprzez Makaroni » 30 grudnia 2008, o 16:11

a wy od razu ze złośliwościami!
chodziło mi o to, że dobry plejer jest w stanie ogarnąć swoj zespół tak aby wygrać

... czemu na tym forum nie ma znaczka dupa to bym wam pokazał.... ten troche przypomina :!:
Makaroni

Postprzez Mariano » 30 grudnia 2008, o 16:19

Jak mają być nie złośliwi jak odkopujesz temat sprzed miesiąca. Sam nie wiem czy go zamknąć, bo pewnie zaraz ktoś będzie płakał, że ciągle zamykamy i nic więcej nie robimy.
Mariano
Darczyńca

Postprzez Qnik2 » 30 grudnia 2008, o 16:22

po pierwsze odkopałeś b.stary temat
po drugie w swoim poście a)chwalisz siebie i swoje podejcie b) twierdzisz,że dobry lider ogranie zespół słabych graczy co prawdą nie jest(bo słabi gracze po prostu nie będą chcieli takiego gracza chcącego objąć dowodzenie słuchać c)tekst o medykach,pyro i demo nijak ma się do prawdy i do chaosu jaki panuje na pubach d) stosujesz dziwaczne i mało sensowne porównanie tf2 do starcrafta,jednym słowem nie wnosisz do tematu NIC

i jeszcze się dziwisz,że nikt ci nie klaszcze
Nie,nie kliknę w twój żałosny spamerski link do jakiejś zasranej browserówki.Spieprzaj na onet.
Qnik2

Postprzez Akiro10 » 30 grudnia 2008, o 16:43

Makaroni:-). Dobry gracz nie równa się dobry lider. Zaś dobry lider nie musi być najlepszym graczem, chociaż jest to mile widziane. Błędem jest zakladać, że jeden internetowy gracz jest w stanie zapanować nad chaosem na public-u.
Gram w tf2 już drugi rok. Tu się jednososbowo można jedynie wpienić. Albo się przyłączasz do chaosu i jest spoko, albo trzeba sobie zrobic przerwę na browara, coby obniżyć sobie ciśnienie.
Jest takie przysłowie " Z g*wna bata nie ukręcisz", i jest też drugie "Z pustego i Salomon nie naleje". W kontekście gry na public-u podpisuje się pod tymi tekstami obiema łapami.
Albo trafisz na ogarnietą, super ekipę i jest mega zajedwabiście. Każda mapa trwa 3 minuty na korzyść Twojego zespołu:-).
Albo trafiasz na anonimową grobową ciszę, gdzie każdy gra dla siebie. I możesz o teamplay-u tylko pomarzyć. A jak do tego trafisz na 10-latków, co działko, dispa i teleporty będą budowali jedynie na respie:-) to już tylko pozostaje zmienić ekipę lub serwer:-).
Przyznam, że ostatnimi czasy gra się na public-ach nadzwyczaj przyjemnie. Jest to zasługą częstego grania na nich przez graczy trzymających fason. I tak trzymać:-).

Pozdrawiam
Akiro10

Postprzez wonder » 30 grudnia 2008, o 22:06

Makaroni napisał(a):a wy od razu ze złośliwościami!
chodziło mi o to, że dobry plejer jest w stanie ogarnąć swoj zespół tak aby wygrać

... czemu na tym forum nie ma znaczka dupa to bym wam pokazał.... ten troche przypomina :!:

No.. jesli masz dupe w ksztalcie wykrzyknika to i owszem.
wonder

Postprzez Makaroni » 30 grudnia 2008, o 22:23

Spoko spoko, nie chciałem nikogo skrzywdzić (pussies!)

Ja tam trzymam sie zdania, że lider ogarnie. Bo dobry lider bedzie umiał przekonać dobrego gracza z wygrywajacych żeby przeszedł do przegrywających.

Tak jak ktoś napisał dobry gracz nie musi się równać dobry lider.

Tak jak najlepszy plejer w starcrafcie wygrywał budując sobie bunkier gdzieś na obrzeżach mapki po czym dawał się szybko zniszczyć, chwalił się że ma czity i miał wina bo przeciwnik wychodził :)

I to nie ja odgrzałem tego kartofla. Jak nie chcecie to nie odpisujcie :D
Makaroni

Postprzez Master PL » 31 grudnia 2008, o 01:35

Makaroni napisał(a): Bo dobry lider bedzie umiał przekonać dobrego gracza z wygrywajacych żeby przeszedł do przegrywających.

Tobie sie to dzisiaj nie udalo
No shit, Sherlock!
Master PL
Administracja Pickupów

Postprzez Makaroni » 31 grudnia 2008, o 01:56

Ha ha master wiedzialem ze jak opusciles gre to przyszedles tutaj cos napisac zlosliwego... po prostu wiedzialem :D :D :D :D :D
ale spoko kolego, przejdzie ci z czasem :)

ps. ja nie jestem zbyt dobrym liderem bo nie lubie tp
Makaroni

Postprzez Wilku » 31 grudnia 2008, o 02:28

no to Team Fortress 2 jest w sam raz dla Ciebie!
adriano66 napisał(a):masz czapki, to widzisz, nie masz to co cię to obchodzi

Mikki91 napisał(a):Jest najlepszy bo najwiecej graja i trenuja ale to nie oznacza ze nie ma lepszych
Wilku

Postprzez Makaroni » 31 grudnia 2008, o 10:27

też myśle że TF2 i SPY jest idealny dla osób które lubią FPP ale preferują grę indywidualną
w ogóle spy to najfajniejsza klasa bo niby co to za satysfakcja, że kogoś trafiłeś? ja wole satysfakcje, że kogoś przechytrzyłem hehe :twisted:
Makaroni

Postprzez Master PL » 31 grudnia 2008, o 11:25

A ze spy to akurat mozna ladnie wspolpracowac, w szczegolnosci z demo czy soldem gdy sie spauje dzialka. Poza tym spy dobrze mowi, kto gdzie jest.
No shit, Sherlock!
Master PL
Administracja Pickupów

Postprzez Makaroni » 31 grudnia 2008, o 11:55

prawda,
szkoda tylko, że żadko się zdarza team potrafiący wykorzystać dobrze spaja... ale to znów wyłącznie problem publiców bo spy w prawdziwym TP (klanówki) nie ma praktycznie zastosowania
Makaroni

Poprzednia strona

Powrót do Ogólnie o Team Fortress 2