Witaj na forum TF2.com.pl
Jeżeli jesteś nowy, pamiętaj, by przeczytać poradnik dla nowicjuszy.
Przed zadaniem pytania skorzystaj z wyszukiwarki i TF2 Wiki.

Chamscy medycy.

Forum ogólne o Team Fortress 2.
Regulamin działu
Pamiętaj, by sprawdzić, czy odpowiedzi na Twoje pytanie nie ma w dziale z poradnikami lub na Team Fortress Wiki

Re: Chamscy medycy.

Postprzez Master PL » 20 września 2008, o 15:36

Tak. Bo dzieki temu Hasiula dostaje kase niczym antek emigrant na onet.pl za popieranie pisu. Takie sa fakty. Grasz dobrze to slabszy medyk Ci nie przeszkadza, a poza tym i tak Cie lecza i daja ubery. Chcesz miec ubera ? To wez meda i naladuj :d
No shit, Sherlock!
Master PL
Administracja Pickupów

Postprzez Ortho » 20 września 2008, o 15:36

Qnik2 napisał(a):i co to w ogóle za gra kiedy cały serwer staje się placem zabaw jednego klanu?

Przyjemna dla tego klanu imo.
Ortho

Postprzez Payne » 20 września 2008, o 15:37

Ha i mi też się podlizuje cwaniaczek :D

Buźka! :*
Obrazek
Payne

Postprzez prophet36 » 20 września 2008, o 16:50

rav napisał(a): :shock: dziwny jesteś najpierw narzekasz na takie zachowanie a później się chwalisz że sam tak robisz...

No glupie jest jak sa medycy prywatni i lecza jednego heavyego, ale fajne jakby to leczyli mnie :D Tak pozatym to jak gram medem to lecze caly team, ale oczywiscie ze ubery daje sie najlepszym (chyba ze giniesz i w poblizu tylko noobki sa :D).
prophet36

Postprzez haRacz » 21 września 2008, o 11:31

ml 0 i bedzie spokoj :roll:
haRacz

Postprzez Old_boy » 26 września 2008, o 09:01

Cóż, medykiem grałem sporo, ostatnio tez grywam, ale coraz mniej mam z tego radochy. Ja leczę wszystkich, zawsze zwracając szczególną uwagę na palących się i innych medyków. Zgadzam się, że prywatni medycy nie powinni grac w ten sposób na serwerach ffa, bo psują zabawę innym. Niestety kilka osób dość trafnie opisało dziwne (delikatnie mówiąc) zachowania pacjentów. Moi drodzy - w respie bądź w trakcie instalacji nie kaleczcie się wszyscy naraz, bo to bezsens. Ja rozumiem, że demo czy soldek robi jumpy, żeby szybciej dotrzeć na punkt, ale dajcie medom szansę. W ciągu kilkunastu sekund NIE DAM rady podleczyć wszystkich, którzy się z fasonem 'pocięli'. A przecież można 'wypuścić' z respa wszystkich graczy na poziomie 120-140% zdrowia i spokojnie mieć mieć 100% ubercharge bez samookaleczania ... 8)

Co do ubera - tylko w sytuacjach wyższej konieczności (zdycham :mrgreen: ) daję go najbliższej osobie, bądź tylko sobie. W przeciwnym wypadku zawsze wiem z góry, jakiej KLASY chcę użyć - to zależy od sytuacji na mapie. I faktycznie wybieram gracza, który tą klasą potrafi grać i daje nadzieję, że osiągniemy sukces. Ważna jest komunikacja - med najczęściej nie da rady pisać na klawiaturze, więc mikrofon niezbędny. I jeszcze jedno - moi drodzy, zuberowani koledzy, jak tylko nieśmiertelność się skończy, to jeśli tylko koło nas są przeciwnicy - będą walić do meda, ile dała fabryka. To wasza rola, żeby przynajmniej spróbować medyka osłonić, a nie kontynuować szaleńczy rajd. Generalnie rzecz biorąc graczy, którzy dbają o swojego medyka i potrafią go osłonić to naprawdę jest mało, za mało...
Old_boy

Postprzez silent » 26 września 2008, o 10:21

Qnik2 napisał(a):a punkt siedzenia zależy od klanu,takie wasze podejście i taka solidarność "to jest wredne i chamskie,ale veritas mówi że to jest dobre więc trzeba im wleźć w tyłek i pokazać że sam tak robię" i co to w ogóle za gra kiedy cały serwer staje się placem zabaw jednego klanu?I po co dyskusja skoro ostatecznie i tak wyjdzie na to,że wszyscy są ponad FFA i mają super-pr0 elo układ z kumplami z klanu?
PS.uprzedzając odpowiedzi,rozumiem,veritas że czerpiecie z tego fun,ale zabieracie go innym i w 90% takich akcji psujecie balans gry,poza tym napisaliście o swoim punkcie widzenia i od razu wszyscy na hurra zaczęli was popierać

To nie jest wredne to jest normlane:). Myslisz ,ze robimy wam "biedaczkom placzacym" to na zlosc! NIE poprostu chcemy sie dobrze bawic i tyle. Chamskie zachowanie=bawisz mnie:). Usmialem sie jak cholera:P. Powiedz mi jedna rzecz jak wchodzisz na serv to do jakiego teamu wchodzisz? (tam gdzie twoi koledzy proste) no chyba ,ze nie ma nikogo to wchodzisz randomowo.. logiczne prawda? wiec tez jestes chamski?:) Ja wchodze tam gdzie moi koledzy koniec kropka. Co z tego ,ze oni bardziej ogarniaja to nie moja wina:P ani nie twoja ,ze twoi "steam przyjaciele" nie ogarniaja. POmysl tez w innym sposob po co ja mam wchodzic do teamu gdzie nie da sie nic ustalic... i co wezme meda i kto mnie obroni? Ludzi zazwyczaj po podleczeniu maja wdupie meda(no chyba ,ze ma ubera w tedy jest placz na czacie daj mi daj mi ja zrobie elo akcje snajperem na uberze). Wiec co sie dziwisz ,ze wole swoich. Psujemy balans ,a czy to nasza wina ,ze gramy cos taktycznie i trafiamy? To od dzis DLA DOBRA BALANSU koledzy NIE TRAFIAJMY!! wszysto dla dobra nikczemnego balansu.
Kolejna zabawna sytuacja placz na serverze ,ze np ja mam prywatnego medyka. Np wczoraj tak bylo. A czy to moja wina? ja nawet z tym medykiem nie gadalem.. poprostu chlopak widzial ,ze ogarniam i zabijam i dzieki temu on rowniez dlugo zyje!! Wiec sam dokonal wyboru..hm taka naturalna selekcja..proste. NIe nasza wina ,ze drugi team nie mogl sie zgrac i to byla latwa rozgrywka...

I ostatani sprawa bardzo nagmina na tym forum!! Jak sie ktos z veritas zgadza to oznacza ,ze nam sie podlizuje:)... zabawne dolacz do steam grupy anty podlizywacze veritas moze z Aki...ja założycie:P.
Maja podobne zdanie co my!! Czy to zbrodnia? Ty masz swoje!! Czy ktos krzyczy ,ze komus sie podlizujesz?bo masz podobne zdanie:P.
ps. do wszystkich podlizywaczy jutro wyplata... za podlizywanie sie dobra robota dostaniecie po cukierku i buzi od wondera.
ps. sry ,ze tak pozno ale mnie nie bylo jakis czas :P
Ostatnio edytowano 26 września 2008, o 10:50 przez silent, łącznie edytowano 1 raz
silent

Postprzez Old_boy » 26 września 2008, o 10:32

silent napisał(a): POmysl tez w innym sposob po co ja mam wchodzic do teamu gdzie nie da sie nic ustalic... i co wezme meda i kto mnie obroni?

Co do powyższego cytatu - mam zagrane w TF chyba z 300 godzin, większość na polskich serwerach. Nie pamiętam ani razu, żeby gracz veritas komunikował się z resztą teamu. Może między sobą (klan) się komunikujecie, ale z resztą drużyny na pewno nie. I żeby nie było głupich dyskusji - stwierdzam tylko fakt, nie wnikam dlaczego...
Old_boy

Postprzez silent » 26 września 2008, o 10:42

To jest prawda 60% nas ma wylaczone glosy w grze:P i nawet nie slyszy tych piskow:P. Ja mam i slycham ale sam sie nie kominikuje bo nie widze sensu nikt mnie slucha. Wiekszosc woli obudowac sie dzialkami:P wiec po paru probach sie odechiewa:). Bywaja sytuacje...ze sie komunikujemy jak JEST ktos znajomy... A jesli gramy ze soba... to siedzimy na mumble i to nam wystarczy:) to kolejny argument dlaczego gramy razem. Wiec jest prawda w twoich slowach.
ps. I moje ulubine teksty na servach...veritas nie gada przez mikrofon...BO LIDER zabrobil:)

Jaki jest sens w cytowaniu posta wyżej?

Marudny jestes....bo bywaja ludzie... ,ze nie wiedza ze to jest do tego postu uwierz mi sa tacy:P i nie mam pewnosci ,ze moj post pojawi sie zaraz pod tamtym.... ktos mogl w miedzy czasie cos napisac:P(tu cie mam). Zuko widze ,ze ci sie nudzi:P

Masz pewność, gdy podczas pisania posta ktoś szybciej napisze inny po to naciśnięciu "Wyślij" dostajesz informacje o 'nowym' poście.
No tak ale moj post juz nie bedzie dokladnie pod tamtym postem... wiec bym musial edytowac i wkleic cytat.
Ostatnio edytowano 26 września 2008, o 11:47 przez silent, łącznie edytowano 2 razy
silent

Postprzez haRacz » 26 września 2008, o 10:47

Mozna to podsumowac txtem z obrzka Ortho: takie gowno jakie oni robia nie miesci sie w definicjach ffa :mrgreen: :D :)
haRacz

Postprzez kon » 26 września 2008, o 14:03

haRacz napisał(a):Mozna to podsumowac txtem z obrzka Ortho: takie gowno jakie oni robia nie miesci sie w definicjach ffa :mrgreen: :D :)

TO JEST KURNA MÓJ OBRAZEK :evil:

ale to prawda gdyby nie orto cube vosen i cala reszta to by on nie powstal :mrgreen:
kon

Postprzez haRacz » 26 września 2008, o 15:08

To zwracam honor :)
haRacz

Postprzez koza180 » 24 listopada 2008, o 12:19

polecam ten filmik i jego dalsze czesci :)
http://pl.youtube.com/watch?v=QxnjA9CTQoY
koza180

Postprzez Chojny » 24 listopada 2008, o 13:43

Po 1, było w temacie o filmikach. Po 2, jak już chcesz być archeologiem to wnieś coś do tematu. Po 3, widzę że już zdążyłeś się dopisać w kilku(nastu) tematach i nigdzie to nie było nic odkrywczego. Chcesz sobie nabić posty - do widzenia.
Obrazek
Chojny
Darczyńca

Postprzez Payne » 24 listopada 2008, o 16:47

A ty co? Strażnik teksasu? :< Zostaw sprawę moderatorom :)
Obrazek
Payne

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ogólnie o Team Fortress 2