Witaj na forum TF2.com.pl
Jeżeli jesteś nowy, pamiętaj, by przeczytać poradnik dla nowicjuszy.
Przed zadaniem pytania skorzystaj z wyszukiwarki i TF2 Wiki.

Chamscy medycy.

Forum ogólne o Team Fortress 2.
Regulamin działu
Pamiętaj, by sprawdzić, czy odpowiedzi na Twoje pytanie nie ma w dziale z poradnikami lub na Team Fortress Wiki

Re: Chamscy medycy.

Postprzez nooky » 19 września 2008, o 16:03

jak meduje na publikach to ubery daje tylko tym co potrafią grać ;) patrz moi znajomi od rejected do FA + paru bezklanowych lub ex klanowych ;)

szkoda mi ubera na dziecko z miotaczem ognia ;P może uda mu się 1 osobę zabić, a np. taki master to rozwali z 5 :D
tempe hóje
nooky

Postprzez Anzi » 19 września 2008, o 16:26

Piszemy o chamskich medach a co z noobami ktorzy jak dostana ubera to uciekaja...
Waidmanns Heil!
Anzi

Postprzez nooky » 19 września 2008, o 17:01

już za ch**a nie dostaną następnego :P
tempe hóje
nooky

Postprzez adriano66 » 19 września 2008, o 20:22

Napiszę jeszcze, że Ubera szybciej się ładuje buffując pozostałych ;) dlatego jest to opłacalne dla wszystkich, ale nie wszyscy medycy to wiedzą :-P
adriano66
Kierownik do spraw mało ważnych

Postprzez Ortho » 19 września 2008, o 23:35

prophet36 napisał(a):Drugim przykladem jest ktokolwiek z veritas, wtedy medyk nawet nie kiwnie palcem jak sie palisz.

Tauntujemy.
Ortho

Postprzez silent » 20 września 2008, o 08:56

Ortho napisał(a):
prophet36 napisał(a):Drugim przykladem jest ktokolwiek z veritas, wtedy medyk nawet nie kiwnie palcem jak sie palisz.

Tauntujemy.

Prawidlowo:). Ortho nie zapomnij o naszych ulubinych sytuacjach np na granary z inatalacja. Gdzie polowa teamu robi rj lub stick j i konczy przy bramkach z polowa hp:) i w tedy epicko sie leczy tylko 1 osobe ,a reszte sie olewa:). No bo nie dobiegli by przez ten czas norlamnie musza sobie poskakac- taunt w tedy jak najbardziej wskazany:P.
Co do uberow to dosc oczywiste ,ze uberuje sie dobrych graczy. Co do veritas raz na jakis czas kiwnie:) ale i tak lepiej sie bawi z kolega z klanu ,z ktorym sie jest na mumble w tym samym czasie i cos robi dla teamu to po pierwsze ,a po drugie leczy sie najpierw tych co ogarniaja dopiero reszte (jesli oczywiscie nie ma zagrozenia dla ogarniajacych) i po trzecie coz chamsko mowic duzo osob nie ogarnia(uwaga zaraz lament bedzie ale to prawda) i jak widze kogos z veritas,babylon rejec...fake krw majacych powiedzmy 50 ptk i reszte gdzie gorna granica to 20 to kogo lepiej leczyc? ,a kogo poleczyc na mieso armatnie:). I zapominasz prophet ,ze my wchodzim dla zabawy albo by pograc ze soba:P (bo pcw widocznie nam nie wystarcza). Dodac trzeba moje ulubione sytuacje jak czesc przeciwnego teamu placze ,ze jak zawsze veritas w samym teame ale tak wszyscy robia kazdy woli pograc z kumplami wszczegolnosci ,ze nie chce mi sie na ts gadac z 12 latkiem o taktyce jak na mumble mam 2 ,3 kumpli ogarniajacych(i wonder) i przy tym swietnie sie bawimy:)
silent

Postprzez NJUq » 20 września 2008, o 09:02

dokladnie , po drugie tez odechciewa mi sie leczyc ludzi jak najpierw jakis soldek mi placze 30sec zeby go poleczyc i jakie to ja nieogarniajace dziecko ffa jestem a gdy juz go polecze to wskakuje gdzies na dach i mnie zostawie i przewaznie za chwile gine... a jak lecze np. takiego mastera ciagle i wszystkich innych mam w dupie to chociaz mnie umie ochronic i na uberze nie bedzie sie 5sec patrzyl na mnie jak na debila a drugie 5sec szedl na medyka z butelka badz lopata zeby po skonczeniu sie ubera zginac od sentry...
NJUq

Postprzez prophet36 » 20 września 2008, o 12:14

silent napisał(a):Dodac trzeba moje ulubione sytuacje jak czesc przeciwnego teamu placze ,ze jak zawsze veritas w samym teame ale tak wszyscy robia kazdy woli pograc z kumplami wszczegolnosci ,ze nie chce mi sie na ts gadac z 12 latkiem o taktyce jak na mumble mam 2 ,3 kumpli ogarniajacych(i wonder) i przy tym swietnie sie bawimy:)

To prawda, kazdy woli z kumplami grac, kiedys mi sie zdarzylo jak gralem z kolegami z Fake (mario i wilku chyba) wzialem meda i tylko ich leczylem xD Potem jakies dziecko neo sie odzywalo ze kicka im, bana albo wymieszajcie teamy a sam siedzial w respie i nic nie robil xD
prophet36

Postprzez rav » 20 września 2008, o 12:57

prophet36 napisał(a):[...] najgorsza rzecza jest medyk "prywatny" ktory lata za jedna osoba, [...]

prophet36 napisał(a):[...] kiedys mi sie zdarzylo jak gralem z kolegami z Fake (mario i wilku chyba) wzialem meda i tylko ich leczylem xD [...]

:shock: dziwny jesteś najpierw narzekasz na takie zachowanie a później się chwalisz że sam tak robisz...
Obrazek
rav

Postprzez Master PL » 20 września 2008, o 13:01

prophet zmienny jest :)
No shit, Sherlock!
Master PL
Administracja Pickupów

Postprzez Chojny » 20 września 2008, o 15:11

Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. :)
Obrazek
Chojny
Darczyńca

Postprzez Qnik2 » 20 września 2008, o 15:15

a punkt siedzenia zależy od klanu,takie wasze podejście i taka solidarność "to jest wredne i chamskie,ale veritas mówi że to jest dobre więc trzeba im wleźć w tyłek i pokazać że sam tak robię" i co to w ogóle za gra kiedy cały serwer staje się placem zabaw jednego klanu?I po co dyskusja skoro ostatecznie i tak wyjdzie na to,że wszyscy są ponad FFA i mają super-pr0 elo układ z kumplami z klanu?
PS.uprzedzając odpowiedzi,rozumiem,veritas że czerpiecie z tego fun,ale zabieracie go innym i w 90% takich akcji psujecie balans gry,poza tym napisaliście o swoim punkcie widzenia i od razu wszyscy na hurra zaczęli was popierać
Nie,nie kliknę w twój żałosny spamerski link do jakiejś zasranej browserówki.Spieprzaj na onet.
Qnik2

Postprzez Hasiula » 20 września 2008, o 15:32

Qnik2 napisał(a):PS.uprzedzając odpowiedzi,rozumiem,veritas że czerpiecie z tego fun,ale zabieracie go innym i w 90% takich akcji psujecie balans gry,poza tym napisaliście o swoim punkcie widzenia i od razu wszyscy na hurra zaczęli was popierać

Ta! Weritasy wypierpapier z publików bo nie można z wami grać :cry:
Bo Wy tylko szczelacie i szczelacie i trafiacie i trafiacie i nawet działka wybudować nie dacie...
Nie rozumie o co cały płacz :P Dobry medyk zawsze będzie leczył lepszego/znajomego gracza + zawsze też trochę podleczy resztę żeby sobie uberka podkręci.
Ale jak jesteś słaby i jest rzeźnia - nie licz na ubera bo są lepsi którzy może ogarną sytuację.
Chcesz ubera? Naucz się grać - albo sam sobie naładuj xD
Pozdrawiam.
Wake up / Przebódź się(trzeba się na to otworzyć)
http://www.youtube.com/watch?v=KfwM4W96 ... re=related
Hasiula

Postprzez Payne » 20 września 2008, o 15:32

prophet dupą jest! Nie od dziś :P

A hasióla się podlizuje Veritasom!!111111 :evil:
Obrazek
Payne

Postprzez Hasiula » 20 września 2008, o 15:35

Noooo xD I tl'om i w ogóle lepszym graczom.
Bo kcem rzeby mnie leczyli i dawali ubera o!
Pozdrawiam Payne słodki :*
Wake up / Przebódź się(trzeba się na to otworzyć)
http://www.youtube.com/watch?v=KfwM4W96 ... re=related
Hasiula

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ogólnie o Team Fortress 2