Witaj na forum TF2.com.pl
Jeżeli jesteś nowy, pamiętaj, by przeczytać poradnik dla nowicjuszy.
Przed zadaniem pytania skorzystaj z wyszukiwarki i TF2 Wiki.

Szpiegowski streak na Badwater [Adnotacje]

Dział poświęcony filmom z team fortress 2

Szpiegowski streak na Badwater [Adnotacje]

Postprzez KemuriZ » 4 lipca 2012, o 18:05

KemuriZ

Re: Szpiegowski streak na Badwater [Adnotacje]

Postprzez deeveejay » 4 lipca 2012, o 18:14

oglada sie to nawet sympatycznie, pare momentow zabawnych (fejsik na grubym na koniec :)). co nie zmienia faktu, ze Twoje poczynania nie przelozyly sie z zaden sposob na realizacje celu mapy, oczywiscie team tutaj tez jest winny, ale na pewno gdybys gral jakas pozyteczna klasa to moglby sie z tego urodzic cap, a tak... ;)
deeveejay

Postprzez KemuriZ » 4 lipca 2012, o 19:38

Starałem się zdejmować najważniejsze klasy, oraz osoby, które w znacznym stopniu przeszkadzałyby mojemu teamowi. Jestem szpiegiem, klasą wsparcia, nie mam zamiaru tego zmieniać ^^
KemuriZ

Postprzez deeveejay » 4 lipca 2012, o 21:04

okej, nie krytykuje Twojej gry, powiem wiecej podobala mi sie ona, sam bym nawet w 20% tak nie zagral spajem, mowie tylko ze filmik to typowy przyklad, gdy Ty sie starasz, ale nic z tego nie wynika :) a podejrzewam, patrzac na Twoj game sense ze gdybys gral medem, grubym czy demo to zdzialalbys 3x wiecej i wozek byscie dopchali ;p
deeveejay

Postprzez KemuriZ » 4 lipca 2012, o 21:10

Nie stawiam aż tyle na zwycięstwo kiedy jestem na pubie na tyle, żeby specjalnie po to zmieniać klasę. Prawda jest taka, że czuje się tylko i wyłącznie w szpiegu, ewentualnie w scoucie i snajperze. Im większe jest dla mnie wyzwanie by utorować drogę, tym więcej się z tego nauczę :p
KemuriZ

Postprzez GarretReza » 4 lipca 2012, o 21:15

Och, gameplay spaja... polującego na sniperów... z gejringerem... I saperami... I facestabem... How awasome.

To z definicji nie ma prawa się podobać.
GarretReza

Postprzez KemuriZ » 4 lipca 2012, o 21:27

No cóż... opinia opinią,

Niewiedza niewiedzą.
KemuriZ

Postprzez Grab » 4 lipca 2012, o 21:42

180 godzin na pubie spy'em przegrałem, więc może ja mam ciut wiedzy. Fragi przeciętne na polskich pubach, nawet stairstaby nie są już jakąś nowością. Spróbuj zrobić takie coś na np. Stajni, 16 opponentów w 1 miejscu nie da Ci zdjąć DR.

Obrazek

Grab

Postprzez KemuriZ » 4 lipca 2012, o 21:54

Zdaję sobie z tego sprawę, dlatego unikam zatłoczonych miejsc, a jak już tam wchodzę to najczęściej po meda albo innego key picka, dla takich zawsze warto zginąć.

Oczywiście nie używam tylko DR, zmieniam typ cloaka zależnie od sytuacji i formacji przeciwnego teamu.
KemuriZ

Postprzez Velture » 4 lipca 2012, o 22:16

Grab napisał(a):180 godzin na pubie spy'em przegrałem, więc może ja mam ciut wiedzy. Fragi przeciętne na polskich pubach, nawet stairstaby nie są już jakąś nowością. Spróbuj zrobić takie coś na np. Stajni, 16 opponentów w 1 miejscu nie da Ci zdjąć DR.

Co ty wiesz o grze na stajni spyem :P Engowie przeciwnego teamu piękne tele stawiają ,że staniesz za wyjsciem i kosisz sobie. Zanim poleci info ,ze spy na wyjsciu z tele to z 10 zabijesz a i tak masz wielka szanse ,ze polowa teamu ich tego nie przeczyta :D
Nie odpowiadam na pytanie o tf2 na PW, GG, STEAM itp. Chcesz pomocy? Pisz posty na forum. Może kiedyś komuś pomogą.
Velture

Powrót do Filmy