Witaj na forum TF2.com.pl
Jeżeli jesteś nowy, pamiętaj, by przeczytać poradnik dla nowicjuszy.
Przed zadaniem pytania skorzystaj z wyszukiwarki i TF2 Wiki.

ATTICA GUILD // YouTube

Dział poświęcony filmom z team fortress 2

ATTICA GUILD // YouTube

Postprzez Werron » 2 czerwca 2012, o 15:20

Witam serdecznie!

Chciał bym zareklamować nasz kanał YouTube na którym zamieszczamy filmy z wielu gier w tym z Team Fortress 2

Wiecej filmów znajdziecie na samym naszym kanale. Serdecznie zapraszam:

ATTICA GUILD!
http://www.youtube.com/channel/UC14DKeu ... g/featured
We love every1!
Werron

Re: ATTICA GUILD // YouTube

Postprzez cl3ver » 2 czerwca 2012, o 15:56

hatters incoming in 3...2....1
* Gandi dropi ubera od snipera*
Panic: movement kozy...
Gandi: Ale ja podskoczylem ;_;
Panic: Kozy tez skacza.
cl3ver
Darczyńca

Postprzez TraNe13 » 2 czerwca 2012, o 16:09

nudy

Ukryty tekst:
TraNe13

Postprzez Grab » 2 czerwca 2012, o 16:58

Nie widzę sensu kolejnego takiego "projektu". W TFie jest już kilku takich ludzi, którzy się tym zajmują. W ogóle to nie jest ciekawe - wrzuciliście filmik na którym gracie, wklejając rozmowy z mumbla/tsa - powinno być chociaż jakieś przywitanie się z widzami i opowiedzenie gdzie, czym i jak gracie. Poza tym ile można oglądać jak ktoś gra.

Obrazek

Grab

Postprzez Xantraz » 2 czerwca 2012, o 17:21

Ja nie jestem w stanie słuchać nawet tych najpopularniejszych letsplejerów, bo z reguły pieprzą głupoty, a grają jeszcze słabiej niż pieprzą głupoty. Tego jeszcze bardziej nie da się oglądać.
Xantraz
Darczyńca

Postprzez GarretReza » 2 czerwca 2012, o 17:48

45 minut oglądania jak ktoś kogo nie znam gra w grę.

Nie jestem targetem...
GarretReza

Postprzez Werron » 2 czerwca 2012, o 17:55

Może zacznijmy od tego ze projekt nagrywania Game czy Let's playa z TFa byl automatycznie skazany na fail.
Ale coś innego miało to na celu. Dokładniej chodziło na o to aby na naszym kanale pojawiło się coś takiego jak TF ponieważ trochę czasu w niego graliśmy to raz, a dwa im więcej gier na kanale tym większa szansa ze kogoś to zainteresuje. Mam racje?
Ostatnio edytowano 2 czerwca 2012, o 18:39 przez cl3ver, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Jak chcesz sobie pomalować to odpal painta.
Werron

Postprzez Grab » 2 czerwca 2012, o 18:09

Macie tylko 11 widzów i +400 wyświetleń wszystkich filmów(których jest 21).Chyba świadczy to o tym że nie jesteście popularni, a widzów nie przybędzie oglądając takie "coś". Jeteście tylko kolejną grupą robiącą lets playery do kilku gier. Zrozum że nikomu się nie chce oglądać takiego czegoś, więc nie ma kogo tym zainteresować.

Xantraz napisał(a):Ja nie jestem w stanie słuchać nawet tych najpopularniejszych letsplejerów, bo z reguły pieprzą głupoty, a grają jeszcze słabiej niż pieprzą głupoty. Tego jeszcze bardziej nie da się oglądać.

Przeczytaj to 5x
Ostatnio edytowano 2 czerwca 2012, o 18:38 przez cl3ver, łącznie edytowano 1 raz
Powód: narazie be warna, ale bez takich

Obrazek

Grab

Postprzez Werron » 2 czerwca 2012, o 18:21

Niech zgadne. Kazdy z was. Każda jedna osoba która otworzyła filmik obajżała 30pierwsze sekundy a potem skokowo przez caly filmik i od razu wali zły komentarz że nie umiemy grać. Moja odpowiedz brzmi tak: Nie widziałęś filmu nie wypowiadaj się. Nie mów komuś ze nie umie grać jak nie wiesz jak gra taka jest prawda. Dlaczego nie ma w tym filmie przywitań ani żadnego opowiadania o grze? Po co? żeby pokazać dokładnie to samo co 200000000 innych na you tube jak zaje**** zna historie TFa i jak fajnie daje d*** w grze? Właśnie o to chodzi aby pokazać ludziom jak się gra normalnie kiedy siedzisz ze znajomymi na tsie czy innym komunikatorze i jaka jest zaje**** zabawa. A to ze mamy 21 filmów i 11 widzów oznacza tylko tyle że niedawno zaczęliśmy.

Ah jeszcze jedno.
DOGODZIĆ WSZYSTKIM NIGDY SIĘ NIE DA.

Jak ci się nie podoba to wyp*****

Przeczytaj to 10000 razy :*
Werron

Postprzez Pantheon » 2 czerwca 2012, o 18:42

nioch nioch, jak się uśmiałem słysząc jak wy wymawiacie nazwy :D "on jest bad" (zapisane fonetycznie ofc.)
aukulelelelelellelelelellele
Pantheon

Postprzez Hubcio » 2 czerwca 2012, o 18:54

Oglądnąłem cały. Słabo gracie.

:3

Hubcio

Postprzez cl3ver » 2 czerwca 2012, o 19:01

Werron napisał(a):Niech zgadne. Kazdy z was. Każda jedna osoba która otworzyła filmik obajżała 30pierwsze sekundy a potem skokowo przez caly filmik i od razu wali zły komentarz że nie umiemy grać. Moja odpowiedz brzmi tak: Nie widziałęś filmu nie wypowiadaj się. Nie mów komuś ze nie umie grać jak nie wiesz jak gra taka jest prawda.

Obejrzałem z 25 minut i wasz poziom nie jest jakiś porażający, jesteście weekendowo-wieczorowowymi graczami jak większość i tyle. A tak btw. nie spinajcie się kto jest lepszy, bo i tak gdzieś na pewno ktoś gra lepiej.

Werron napisał(a):Dlaczego nie ma w tym filmie przywitań ani żadnego opowiadania o grze? Po co? żeby pokazać dokładnie to samo co 200000000 innych na you tube jak zaje**** zna historie TFa i jak fajnie daje d*** w grze?

Tak naprawdę pokazujecie to samo co na 200000000000000000000 innych kanałach ytuba, nie widzę zbyt wielkiej różnicy między waszym granie a graniem innych użytkowników. Jeżeli mam być szczery to nie znam historii w TF2 :D. Co do dawania ciała w grze to tak zazwyczaj to będzie wyglądać jeżeli wrzucasz nagranie na polskie forum TF2, zawsze znajdzie się minimum jedna osoba która uważa bądź naprawdę gra lepiej.

Werron napisał(a):Właśnie o to chodzi aby pokazać ludziom jak się gra normalnie kiedy siedzisz ze znajomymi na tsie czy innym komunikatorze i jaka jest zaje**** zabawa. A to ze mamy 21 filmów i 11 widzów oznacza tylko tyle że niedawno zaczęliśmy.

Okey ten punkt do mnie przemawia, ale niestety nie w waszym wykonaniu, miło się ogląda jak słyszysz dwójkę / czwórkę znajomych która wspólnie gra i naśmiewa się z jakiejś sytuacji / wydarzenia która miała akurat miejsce w grze. Jeszcze lepiej jeżeli w ich słowniku rzadko słyszane są obraźliwe słowa i mają głos który chce się słuchać.
Tego niestety nie można doświadczyć u was. Bawcie się dalej, próbujcie eliminować błędy, które waszym i zdaniem waszych subskrybentów będą najbardziej gryźć w oczy / uszy.

Werron napisał(a):Ah jeszcze jedno.

Jak ci się nie podoba to wyp*****

Przeczytaj to 10000 razy :*

Z takim podejście to to tylko będziesz tracił użytkowników niż ich zdobywał.

polecam btw.
cl3ver
Darczyńca

Postprzez Werron » 2 czerwca 2012, o 21:32

cl3ver napisał(a):Obejrzałem z 25 minut i wasz poziom nie jest jakiś porażający, jesteście weekendowo-wieczorowowymi graczami jak większość i tyle. A tak btw. nie spinajcie się kto jest lepszy, bo i tak gdzieś na pewno ktoś gra lepiej.

Ja się nie sprzeczam kto jest lepszy tylko dla mnie to jest troche idiotyczne jak ktoś mówi ze nie umiem grać jak nic nie widział. Ok może zajebi**** nie jesteśmy ale to chodzi o fun który tworzymy razem grając. (nie mówie ze fun jest zawsze ale czasami jest coś śmiesznego w grze lub w rozmowie i to włąsnie chcemy pokazać)

cl3ver napisał(a):Tak naprawdę pokazujecie to samo co na 200000000000000000000 innych kanałach ytuba, nie widzę zbyt wielkiej różnicy między waszym granie a graniem innych użytkowników. Jeżeli mam być szczery to nie znam historii w TF2 :D. Co do dawania ciała w grze to tak zazwyczaj to będzie wyglądać jeżeli wrzucasz nagranie na polskie forum TF2, zawsze znajdzie się minimum jedna osoba która uważa bądź naprawdę gra lepiej.

Tak pokazujemy to co inni ale każdy chce czasem się pokazać ze swojej strony.
Historia TF? krótka i nie wiele ciekawych punktów:
- Powstaje tf z fajna grafika z fajnymi postaciami, generalnie fajny shooter
- Powstaja pierwsze przedmioty ktore calkiem niezle ulepszaja gre
- Powstaje pierwsza czapka i od tego sie zaczelo
- Cash shop
- FTP
- Dzieciarnia
- Spam sprzedaj mi czapke...
Dlatego historia tfa nie ma sensu w znadnym z filmow taka prawda.
A ostatnie zdanie to od powiedzialem w poprzednim poście:

cl3ver napisał(a):Okey ten punkt do mnie przemawia, ale niestety nie w waszym wykonaniu, miło się ogląda jak słyszysz dwójkę / czwórkę znajomych która wspólnie gra i naśmiewa się z jakiejś sytuacji / wydarzenia która miała akurat miejsce w grze. Jeszcze lepiej jeżeli w ich słowniku rzadko słyszane są obraźliwe słowa i mają głos który chce się słuchać.
Tego niestety nie można doświadczyć u was. Bawcie się dalej, próbujcie eliminować błędy, które waszym i zdaniem waszych subskrybentów będą najbardziej gryźć w oczy / uszy.

Może nasze wykonanie NARAZIE nie jest najlepsze, ale trudno się dziwić skoro robimy filmy od tygodnia tak naprawdę. Co do naszego wykonania? Tak faktycznie jest czasem tak ze wolało by się tego nie wrzucać na youtuba bo cie to denerwuje ale od tego zaczyna się klutnia: "a dlaczego nie moge tak mówić/ robić?" "foch foch i tym podobne" Ostatni punkt tej wypowiedzi: Właśnie o to chodzi aby dostawać takie komentaże dokładnie jak twoje gdzie możemy wszystko wyczytać co faktycznie się nie podoba abyśmy mieli szansę to naprawić a nie że ktoś pisze: "nuda" "nie da się oglądać" daje lape w dół i nara. To jest dla mnie bullsh***.

cl3ver napisał(a):Z takim podejście to to tylko będziesz tracił użytkowników niż ich zdobywał.

Na chamstwo odpowiadam chamstwem sory ale taka moja natura.

cl3ver napisał(a):Film YouTube
polecam btw.

Fajne muszę przyznać i jest w tym troche racji. ale inni też powinni to obejrzeć bo o komentarzach też tam było.

Pantheon napisał(a):nioch nioch, jak się uśmiałem słysząc jak wy wymawiacie nazwy :D "on jest bad" (zapisane fonetycznie ofc.)

Widać komuś się coś podoba. (i tak robimy to specialnie)
Werron

Postprzez GarretReza » 2 czerwca 2012, o 23:00

Werron napisał(a):To jest dla mnie bullsh***.

Urocze. I na poziomie.

Dobra, napiszę coś więcej. W punktach:
Po pierwsze... 45 minut filmiku zatytułowanego "Gramy w grę pt Jakaśtam". Po prostu, sama gra. I tu już jest błąd, bo skoro w ciągu 45 minut nie wydarzyło się nic godnego wyróżnienia tego w tytule... To znaczy, że to jest zwykła gra. Dlaczego mam to oglądać? Nie wiadomo.

Po drugie, zwykła gra NIE jest fajna. Oglądanie jak ktoś gra jest zajmujące tylko w przypadku jak czekasz w kolejce do konsoli w empiku, ale nawet to jest przeszłością. Granie a patrzenia jak ktoś gra to dwie różne rzeczy - pierwsza nudzi się po kilku minutach albo i sekundach, a drugie potrafi zająć długie godziny. Skoro autorzy filmiku tego nie wiedzą, to coś tu jest nie halo, i to też negatywnie odbija się na odbiorze filmiku.

Po trzecie... 45 minut zwykłej gry. Czyli najprawdopodobniej wyglądało to tak: "Ej, pogramy w coś? Nagram to i wrzucę na YT... Hm, 45 minut, 20 GB materiału... A, wrzucę wszystko". To po pierwsze (no, po 3.1). Po drugie (3.2) świadczy o tym, że to nie musiało trwać tyle, można było wywalić z tego i 40 minut i efekt byłby taki sam. Kolejny powód negatywnego odbioru.

I tyle. Nie musiałem oglądać nawet tych 30 sekund by wiedzieć, że nie warto tego oglądać. Wystarczyło mi luknąć na stronę filmiku.

Podsumowując:
- róbcie krótsze...
- ...ciekawsze...
- i lepiej zatytułowane filmiki.
GarretReza

Postprzez cl3ver » 2 czerwca 2012, o 23:17

Początki zawsze bywają trudne, z hejterami zawsze trzeba się zmagać niezależnie od czego się robi.
Życzę powodzenia tak czy siak, chce wam się coś robić wiec gl hf.
cl3ver
Darczyńca

Następna strona

Powrót do Filmy