Witaj na forum TF2.com.pl
Jeżeli jesteś nowy, pamiętaj, by przeczytać poradnik dla nowicjuszy.
Przed zadaniem pytania skorzystaj z wyszukiwarki i TF2 Wiki.

Medieval 4v4 Fun Cup #3

Sprawy związane z grą ligową
Regulamin działu
W tym dziale starajcie się pisać tylko w sprawach ligowych.

Re: Medieval 4v4 Fun Cup #3

Postprzez misiagogo » 18 stycznia 2014, o 23:35

adriano66 napisał(a):(...)albo alex rozmawiał z kimś od was z drużyny.

Do nas raczej nikt się nie odzywał, bynajmniej ani do mnie, ani do kotwq, ani tym bardziej do PROTAGONIST bo go nie ma (nie wiem jak z Legion :mrgreen: )
Rozmawiałam z FriTuPlej (Żal Team) i dziś on nie zorganizuje drużyny, ale jeśli organizator zezwoli to chcielibyśmy rozegrać jutro mecz o 13:30 - mogę przesłać screen z rozmowy. Jeśli nie, to róbta co chceta. :D
misiagogo

Postprzez wonderT » 18 stycznia 2014, o 23:43

kropekk napisał(a):Ludzie, nie róbcie spiny, nasz team (HeadHeadDead) z teamem MaxPlay rozegraliśmy normalnie 2 rundą i juz jesteśmy umówieni na półfinały z następną drużyną.

btw. cup się nazywa chyba 'Fun' , nie myle się ?

Bardzo chcialbym byc na waszym miejscu, ale losowanie drzewka przebieglo tak a nie inaczej :)
wonderT

Postprzez malpa112 » 19 stycznia 2014, o 00:16

kropekk napisał(a):Ludzie, nie róbcie spiny, nasz team (HeadHeadDead) z teamem MaxPlay rozegraliśmy normalnie 2 rundą i juz jesteśmy umówieni na półfinały z następną drużyną.

To, że jest fun nie oznacza, że wszystko ma być zrobione na ♥♥♥♥♥♥♥♥, a przynajmniej zdecydowana większość
malpa112

Postprzez adriano66 » 19 stycznia 2014, o 00:18

misiagogo napisał(a):
adriano66 napisał(a):(...)albo alex rozmawiał z kimś od was z drużyny.

Do nas raczej nikt się nie odzywał, bynajmniej ani do mnie, ani do kotwq, ani tym bardziej do PROTAGONIST bo go nie ma (nie wiem jak z Legion :mrgreen: )
Rozmawiałam z FriTuPlej (Żal Team) i dziś on nie zorganizuje drużyny, ale jeśli organizator zezwoli to chcielibyśmy rozegrać jutro mecz o 13:30 - mogę przesłać screen z rozmowy. Jeśli nie, to róbta co chceta. :D

W takim razie wybacz, chodziło mi o screenshota, którego sama podesłałaś, http://imagizer.imageshack.us/v2/640x480q90/27/1e6l.png, do mnie docierały tylko jakieś dziwne sprawy, tutaj sytuacja jest raczej jasna. Jeżeli nie dostałaś żadnego powiadomienia, wybacz.

malpa112 napisał(a):

To, że jest fun nie oznacza, że wszystko ma być zrobione na ♥♥♥♥♥♥♥♥♥, a przynajmniej zdecydowana większość

Ok, mówisz oczywiście od problemie z rozegraniem pierwszej mapy i problemie z ludźmi którzy nie potrafią się w żaden sposób dogadać między sobą, oraz o tym, że do godziny 15 wszyscy/prawie wszyscy mieli wyjebane na jakiekolwiek granie, czy komunikację w drużynie na temat dat meczu.
W tym również o tym tutaj viewtopic.php?f=23&t=9905&start=45#p105258 co zanegowałeś dopiero po 16, gdy już był rozgrywany kolejny mecz.

Naprawdę, wymagajcie też czasem czegoś od siebie zanim zaczniecie czegoś wymagać od innych.

@stihl: blacklisty dobra rzecz, każda kolejna odsłona czegokolwiek na tej stronie będzie miała coś takiego, z pickupami o ile będzie je jeszcze sens włączać, włącznie. Mam już kilku kandydatów, którzy nie zajrzą już na żadne wydarzenie.
Tip dla ciekawskich: jeżeli kiedykolwiek dostałeś ode mnie bana licz na to, że jesteś na tej liście.
adriano66
Kierownik do spraw mało ważnych

Postprzez misiagogo » 19 stycznia 2014, o 15:25

misiagogo napisał(a):Rozmawiałam z FriTuPlej (Żal Team) i dziś on nie zorganizuje drużyny, ale jeśli organizator zezwoli to chcielibyśmy rozegrać jutro mecz o 13:30 - mogę przesłać screen z rozmowy. Jeśli nie, to róbta co chceta. :D

Ostatecznie mecz się o tej godzinie nie odbył - brak ludzi, brak zainteresowania, brak akceptacji organizatora.
Szkoda, że nie wypaliło. Mam nadzieję, że w przyszłości zagram w turnieju w którym ludzie podejdą troszkę poważniej. :twisted:
misiagogo

Postprzez ponury94 » 19 stycznia 2014, o 16:23

dobra , to tak jak dowiedziałem się od Alexa , mamy czas do 20 na rozegranie mecza z drużyną "żal team" . Spróbujem się zgadać , NA SPOKOJNIE , to ma być FUN cup , a jak na razie jest niestety niezły shitstorm :C

Obrazek

ponury94

Postprzez Bong » 19 stycznia 2014, o 17:01

Gramy półfinał, Alex mówi że 15 minut jest na runde - ok. Gramy morrigana.
BLU pkt nie przejęło, mieli na to 8 minut + pare sekund przed otwarciem bram + pare sekund overtime.
Ręczna zmiana stron (fajny config), i się okazuje że 15 minut jest na 2 rundy i my mamy na przejęcie ~ 6 minut i 40 sekund. NIe przejęliśmy (nie twierdze że przez to przegraliśmy).
2 razy jeszcze tak samo graliśmy, ale nic. Zgodziliśmy się na redforta, bo tam to jakoś działało. Teraz tylko trzeba zmienić mape. Przecież w dniu turnieju będzie jakikolwiek admin online. No i nie ma. Pozostaje powiedzieć jedno. ¯\_(ツ)_/¯
Bong

Postprzez Deadpool » 19 stycznia 2014, o 17:56

¯\_(ツ)_/¯ tak wygladaja admini gdy organizuja turnieje
Deadpool

Postprzez alexpl » 19 stycznia 2014, o 18:12

Po dzisiejszym dniu stwierdzam, że jest to ostatni organizowany przez nas Fun Cup . Podsumowując wszystkie Cupy, które się odbyły, to do #2 były super, wszyscy grali z myślą pogrania i zdobycia nagród a nie jak teraz z myślą spamowania i popisania się przed kolegami jaki jestem "super" bo wyzywam innych. Myślę, że nie ma sensu tego kończyć i cup powinien wylądować w koszu bo to jest idealnie miejsce dla niego. Jedyne podziękowania jakie mogę tutaj skierować idą do Lanca oraz Pumy czyli sponsorów nagród. Zawiodłem się również na podejściu niektórych do samej gry i zachowania na serwerze.
Zapewniam jeszcze "niektórych", że palcem nie tknę organizacji i przygotowania czegoś takiego więc nie macie się czego obawiać. ;)
Pozdrawiam.

Obrazek

alexpl
Moderator

Poprzednia strona

Powrót do Ligi, turnieje, puchary