Witaj na forum TF2.com.pl
Jeżeli jesteś nowy, pamiętaj, by przeczytać poradnik dla nowicjuszy.
Przed zadaniem pytania skorzystaj z wyszukiwarki i TF2 Wiki.

Poszukuje pluginu

Masz jakieś problemy techniczne ze swoim serwerem, nie wiesz jak coś zrobić? Zadaj tutaj pytanie a postaramy Ci się pomóc.

Poszukuje pluginu

Postprzez holgol2 » 27 czerwca 2013, o 14:58

Witam!
Poszukuje pluginu, który spowoduje, iż gracze z BLU i Red nie będą się "ranić". Natomiast będą mogli "ranić" monoculusa czy bezkonnego bezgłowego jeźdźca. Szukałem w internecie na forach ale nic nie znalazłem. Plugin mógłby być na komendę lub automatycznie gdy na mapie jest jakiś "boss". Z góry dziękuje za pomoc :)
holgol2

Re: Poszukuje pluginu

Postprzez alexpl » 27 czerwca 2013, o 16:06

Jeżeli nigdzie nie szukałeś i nie znalazłeś to trzeba poszukać swojego programisty, który napisze Ci taki plugin.

Obrazek

alexpl
Moderator

Postprzez Velture » 27 czerwca 2013, o 17:32

Mam taki automatycznie działający jak pojawia się boss. Jak dobrze posmarujesz w łape to ci mogę go udostępnić.

*Nie sprzedaje pluginu ,którego nie jestem autorem a jedynie swój czas poświęcony na odszukanie pluginu dla lenia co nie potrafi szukać i danie mu linka.
Nie odpowiadam na pytanie o tf2 na PW, GG, STEAM itp. Chcesz pomocy? Pisz posty na forum. Może kiedyś komuś pomogą.
Velture

Postprzez cypis » 27 czerwca 2013, o 22:02

No to coś słabo szukałeś. Ten plugin dawno już napisałem http://amxx.pl/topic/63803-no-dmg-halloween/ jak będziesz miał z nim jakieś problemy pisz do nie na PW a naprawie go jak będzie chwila wolnego czasu. Na alliedmods też gdzieś widziałem podobnie działającego.
cypis

Postprzez Velture » 28 czerwca 2013, o 00:02

Widziałeś na 100% bo jest kilka takich (ok 5) pluginów a gość w ogóle nie szukał albo nie potrafi szukać.
Nie odpowiadam na pytanie o tf2 na PW, GG, STEAM itp. Chcesz pomocy? Pisz posty na forum. Może kiedyś komuś pomogą.
Velture

Postprzez Mariano » 28 czerwca 2013, o 02:25

cypis napisał(a):No to coś słabo szukałeś. Ten plugin dawno już napisałem http://amxx.pl/topic/63803-no-dmg-halloween

Umieszczanie pluginu SourceMod na polskiej stronie i forum AMX. Zaiste wyśmienity pomysł. Każdy szybko i łatwo go znajdzie. :roll:
Mariano
Darczyńca

Powrót do Konfiguracja serwerów