Witaj na forum TF2.com.pl
Jeżeli jesteś nowy, pamiętaj, by przeczytać poradnik dla nowicjuszy.
Przed zadaniem pytania skorzystaj z wyszukiwarki i TF2 Wiki.

Dirty Bomb - pierwszy polski serwis

W jakie inne gry gracie? Tutaj dyskutujemy na ten temat.

Dirty Bomb - pierwszy polski serwis

Postprzez BearDB » 21 marca 2013, o 16:46

Obrazek

Wszystkich miłośników strzelanek FPS nastawionych na grę drużynową chciałbym zaprosić do odwiedzenia serwisu Dirty Bomb Arena: Polska (http://dirtybomb.pl), w którym znajdziecie najnowsze informacje nt. gry Dirty Bomb studia splash damage (odpowiedzialnego za Return to Castle Wolfenstein: Enemy Territory, Enemy Territory: Quake Wars i BRINK).

Gra nie została jeszcze wydana - znajduje się aktualnie w fazie Closed Alpha - ale już dziś możecie zobaczyć kilka filmików i zrzutów ekranu z gry a także zapoznać się w pierwszymi informacjami na temat przebiegu rozgrywki, klas postaci, wyposażenia i ich umiejętności specjalnych.

Zainteresowanych odsyłam bezpośrednio:

Zapraszam do zapoznania się z serwisem i tytułem Dirty Bomb!

Pozdrawiam,
Bear
BearDB

Re: Dirty Bomb - pierwszy polski serwis

Postprzez hINDUs » 21 marca 2013, o 17:37

studia splash damage (odpowiedzialnego za Return to Castle Wolfenstein: Enemy Territory, Enemy Territory: Quake Wars i BRINK).

Return to Castle Wolfenstein: Enemy Territory - dobra
Enemy Territory: Quake Wars - średnia
BRINK - kiepska

o Dirty Bomb nie słyszałem, ale jakość fps-ów tego studia to równia pochyła...
Obrazek Obrazek
Ukryty tekst:
hINDUs
Przybysz z innej planety

Postprzez BearDB » 21 marca 2013, o 18:07

Tak, ogólne zdanie jest takie, że Brink jest totalną porażką po tym co zapowiedziano.

Tym niemniej, za Dirty Bomb przemawia kilka rzeczy:

- gra nie jest wydawana przez dużego wydawcę typu Bethesda a finansowana przez studio, pozwoli to uniknięcia parcia na jak najszybsze wydanie gry,
- wprowadzenie zamkniętej Alphy, w której udział biorą "normalni" gracze i realne branie pod uwagę ich opinii i przebiegów gry (zapraszam do zapoznania się z materiałem o ECHO),
- to, że wszyscy na forum SD słusznie jadą po Brink i co chwila pojawia się post, w którym gracze wyrażają swoje nadzieje, że gra nie pójdzie w tym kierunku ;)
BearDB

Postprzez adriano66 » 21 marca 2013, o 18:31

O Brinku najlepiej świadczy ilość grających w niego graczy :D
Z listy top 100 na steam spadł w ciągu kilku miesięcy po premierze.
Na Gametrackerze wyświetla się teraz 8 serverów z całego świata, na hlsw 27 i 24 grających graczy.

Z punktu widzenia deweloperów to brink jest katastrofą.
adriano66
Kierownik do spraw mało ważnych

Postprzez kikulec » 21 marca 2013, o 18:43

Na pierwszy rzut oka wygląda jak połączenie Kal of Duti (to źle) oraz Wolfa ET (to dobrze ;p). Nawet klasy właściwie pozostały takie same (Soldat, Medic, Engie, Sniper=Covert ops, Fire support = field ops). No i ten cały czołg i barykady bardzo przypominają mi starego dobrego goldrusha - brakuje tylko mojego ulubionego mp40. Jeśli gra nie będzie p2w (w FAQ jest napisane, że to f2p, ale wiadomo, że dużo może się zmienić) to z chęcią zagram.

A, no i fajna stronka, masz już 4 usera (;)), tylko popracuj nad ortografią ("tchurz" xd)
kikulec

Postprzez cl3ver » 21 marca 2013, o 18:51

kikulec napisał(a):Na pierwszy rzut oka wygląda jak połączenie Kal of Duti (to źle) oraz Wolfa ET (to dobrze ;p). Nawet klasy właściwie pozostały takie same (Soldat, Medic, Engie, Sniper=Covert ops, Fire support = field ops). No i ten cały czołg i barykady bardzo przypominają mi starego dobrego goldrusha - brakuje tylko mojego ulubionego mp40. Jeśli gra nie będzie p2w (w FAQ jest napisane, że to f2p, ale wiadomo, że dużo może się zmienić) to z chęcią zagram.

A, no i fajna stronka, masz już 4 usera (;)), tylko popracuj nad ortografią ("tchurz" xd)

W 100% zgadzam się z tym co napisane, gierka może zapowiadać się nie najgorzej ale wiadomo uczestniczy alphy na razie będą chwalić grę niż mówić o niej cokolwiek złego.
Pożyjemy zobaczymy, fajnie że ktoś otworzył jakąś polską stronę która też jakoś wygląda.
Miejmy nadzieje że gra nie podzieli losów brinka ;3
* Gandi dropi ubera od snipera*
Panic: movement kozy...
Gandi: Ale ja podskoczylem ;_;
Panic: Kozy tez skacza.
cl3ver
Darczyńca

Postprzez BearDB » 21 marca 2013, o 18:54

No właśnie gra wygląda na wzorowaną dużo na nowych shooterach (CoD czy inny BF), jednak sama rozgrywka cholernie przypomina (przynajmniej z filmów...) starego dobrego ET i naprawianie czołgu w Goldrush. Mam nadzieję, że uda się właśnie uchwycić tamten klimat i gra będzie tą, która zniszczy te równie pochyłą.

Co do ortów, literówek etc. - fakt, muszę to popoprawiać. Niestety mój CMS nie ma sprawdzania pisowni, a jak się szybciej pisze niż myśli, to wychodzą takie "kfiatki" ;)
BearDB

Postprzez GarretReza » 21 marca 2013, o 21:55

Jeśli Brink miałby komunikację głosową to już byłoby dobrze.

Błędy wybaczam, bo grałem podczas premiery, ale że przez całe 13 godzin grania miałem wrażenie, że grałem z botami. A gra drużynowa która nie ma voice chatu... bardzo źle. Bardzo.
GarretReza

Postprzez KurczakRzalu » 22 marca 2013, o 00:54

Fajnie się zapowiada, napewno wypróbuje :mrgreen:
KurczakRzalu

Postprzez cl3ver » 20 grudnia 2013, o 23:21

Odświeżam temat!
Poszukiwana jest osoba do teamu do gry w tytule.
Najważniejsze u kandydata jest możliwość poświecenia swojego wieczornego czasu(czytaj także, odpowiedni wiek mile widziany), oraz doświadczenie w tytułach comp,
Zainteresowany zapraszam do dodawania mnie na steamie!
cl3ver
Darczyńca

Postprzez TraNe13 » 22 grudnia 2013, o 03:18

Od pol roku czekam na klucz i nie dostalem beka.A znajomi którzy maja wyaane dostaja następnego dnia
TraNe13

Postprzez cl3ver » 22 grudnia 2013, o 16:57

TraNe13 napisał(a):Od pol roku czekam na klucz i nie dostalem beka.A znajomi którzy maja wyaane dostaja następnego dnia

Klucze rozdawane są raz kilka tygodni, ostatnia fala poszła jakoś na początku grudnia. Twoi znajomi powinni dostać po 3 klucze dla siebie, kilka dni temu.
cl3ver
Darczyńca

Postprzez wonderT » 23 grudnia 2013, o 04:42

Ja bym z chęcią w to pograł ale nie mam kluczyka :(
wonderT

Powrót do Inne gry, nie tylko na Steam