Witaj na forum TF2.com.pl
Jeżeli jesteś nowy, pamiętaj, by przeczytać poradnik dla nowicjuszy.
Przed zadaniem pytania skorzystaj z wyszukiwarki i TF2 Wiki.

Battlefield 3

W jakie inne gry gracie? Tutaj dyskutujemy na ten temat.

Battlefield 3 beta

Postprzez KluSk.47 » 3 października 2011, o 19:38

Witam ,
dla zainteresowanych ktorzy jeszcze nie wiedzą, od 29.09- do 10.10.2011 mozna grac w wersje beta najnowszego battlefielda, podpisanego nr 3 ;]
jest to beta z opcja gry multiplayer ;)
wsumie co wiecej powiedziec jak wrazenia ? na taka gre liczyliscie ?
zawiedzeni ? czy wrecz zachwyceni :P?

tutaj odnosnik do sciagniecia programu Origin ( stary EA dawnload menager) przez ktory mozna sciagnac owa bete:

http://store.origin.com/store/eaemea/DisplayHomePage

Milego strzelania ! :)
pozdro
(...)Młodzi policjanci, młodzi kibice...Kretyni kontra Kretyni...
Obrazek
http://steamcommunity.com/id/warrengg
KluSk.47
Darczyńca

Re: Battlefield 3 beta

Postprzez Velture » 3 października 2011, o 19:42

Dziękujemy Krzysztofie Kolumbie. viewtopic.php?f=21&t=6019
Nie odpowiadam na pytanie o tf2 na PW, GG, STEAM itp. Chcesz pomocy? Pisz posty na forum. Może kiedyś komuś pomogą.
Velture

Re: Battlefield 3

Postprzez KroMag » 3 października 2011, o 21:20

Srsly. Pierwsze zdanie tematu.
A jedyny Battlefield w jakiego grałem to 1942.
Ten post to nie jest próba trollowania.
Lepiej zapobiegać niż leczyć.
KroMag
Zrzęda

Postprzez Tessio » 4 października 2011, o 13:33

Tessio

Postprzez adriano66 » 8 października 2011, o 11:22

;)
adriano66
Kierownik do spraw mało ważnych

Postprzez wojtreek » 8 października 2011, o 12:13

wojtreek

Postprzez Tessio » 8 października 2011, o 12:51

Tessio

Postprzez Riddley1 » 8 października 2011, o 19:23

Po 1- ten Origin nawet nie umywa się do Steama.
Po 2- BF3 to jak dla mnie najgorsze rozczarowanie jeśli chodzi o nowe gry z 2011.
Riddley1

Postprzez Ber » 8 października 2011, o 19:57

Riddley1 napisał(a):Po 1- ten Origin nawet nie umywa się do Steama.
Po 2- BF3 to jak dla mnie najgorsze rozczarowanie jeśli chodzi o nowe gry z 2011.

A mogli robić od razu Mirror's Edge 2 :D
Obrazek
Ber
Zrzęda

Postprzez Opcjonalnie » 11 października 2011, o 20:00

Pograłem trochę w wersję Beta i muszę powiedzieć że w porównaniu do poprzedniej części (BF2 a nie BC2) wypada gorzej w kilku aspektach.

Grafika i oprawa dźwiękowa : Tutaj bezapelacyjnie BF 3 odnosi sukces, gra świateł, animacje oraz odgłosy walki są naprawdę niczym miód wlewany do mego serca.

Mapy: Cóż, ciężko powiedzieć bo graficznie są naprawdę kapitalne ale grając na Caspian Border odczułem wrażenie że wszystko zostało wepchane w środek mapy (ludzie, maszyny, granaty, punkty kontrolne) gdzie nie ma żadnego pola manewru jeżeli chodzi o taktykę. I jeżeli powielą na każdej mapie doktrynę z MAX 5-cioma punktami kontrolnymi to będzie to wielka wtopa, a dlaczego? Otóż na mapach kalibru 64 w BF2 człowiek miał styczność nawet z 10 punktami kontrolnymi z których każdy był kluczowy i wymuszał na Tobie podejmowanie decyzji co bronić a co zostawić. Natomiast w BF3 przy takiej ilości punktów kontrolnych gra będzie:
ALBO prowadziła za rączkę typu "zdobądź A to pójdziesz sobie na B a później na C następnie na D i na końcu E" (awangardę będzie miał zespół przeciwny który zajmowanie punktów będzie musiał robić w sposób odwrotny).
ALBO punkty od A do E będą porozstawiane o rzut beretem od siebie (na takich mapach będzie dominować drużyna która będzie miała większy współczynnik ilości spamu wyrzucanego na minutę).

System klas: KATASTROFA! 4 klasy do wyboru....piszczy biedą aż uszy pękają (dobra żeby nie było postaram się je wymienić, zatem SZTURMOWIEC, MECHANIK, WSPARCIE I SNAJPER a w BF 2 była możliwość wyboru takich klas jak SZTURMOWIEC, SNAJPER, KOMANDOS, MECHANIK, PRZECIW PANCERNY, MEDYK, WSPARCIE). Co mi po bogatym ekwipunku broni jak mam do wyboru tylko 4 klasy? Rozumiem BC 2 bo to był specyficzny BF który mi się podobał ale na skalę 64 graczy to stanowczo za mało. Owszem dla niektórych połączenie mechanika i przeciwpancernego żołdaka jest znacznym sprostowaniem ale chyba lepszy był gameplay jak każdy miał przypisaną swoją specjalizację i robił to do czego został stworzony. Trzonem tego fatalnego podziału klasy jest szturmowiec z apteczką i defibrylatorem....już teraz mogę się założyć że na 32 graczy w drużynie będzie 28 szturmowców.
Powtórzy się ta sama sytuacja (chociaż mniej drastycznie) co w Enemy Territory gdzie medyk był chodzącym terminatorem który nie dość że się leczył to jeszcze zabijał wszystko co mu podeszło pod lufę.
Oczywiście każdy szturmowiec będzie wyznawał zasadę JESTEM SZTURMOWCEM - JESTEM NIEŚMIERTELNY!
Gwarantuję że jedyny jaki będzie pogląd o tej klasie to JESTEM SZTURMOWCEM - JESTEM DEBILEM! z bardzo prostego założenia. Każdy szturmowiec będzie zabijał innych natomiast żeby spełnić się jako medyk nie będzie miał na to czasu, spotka się to z licznymi "ciepłymi" pozdrowieniami od innych poległych szturmowców którzy mówiąc wprost na jego miejscu zachowają się tak samo.

Kolejne nad czym ubolewam to pojemność składu zredukowana z 6 do 4 osób, w BC 2 było to w porządku bo drużyna składała się z 16 graczy i nie było problemem odnaleźć znajomego na polu bitwy. Natomiast przy 32 graczach to jest parodia żebym miał tylko 4 graczy w składzie (czasem się gra w większym gronie niż 4 osoby) . Dalej w las, na każdym mogę się respawnować gdzie tylko był jakiś żywy towarzysz składu i cokolwiek robił. Tutaj Battlefield 2 był dużo lepszy, gdyż jedynie na kim mogłeś się odrodzić to był dowódca składu którego trzeba było chronić jak złoto a i on sam musiał mieć olej w głowie jak nie dać się wyruchać przeciwnikowi.

Sterowanie: Absolutnie nic do zarzucenia wszystko działa jak w szwajcarskim zegarku (wygrywa nad BF 2 jeżeli chodzi o spadochron :D (kto wie jak się go uruchamiało ten zrozumie przyjemność ze spadochronu w BC2 i BF 3)).

Podsumowanie: BF 3 po spędzeniu trochę czasu na becie jest grą której dam pytajnik bo nie wiem co do końca o niej sądzić ale wiem już jedno, nie zrobię PRE-ORDER tej gry. Poczekam na to, co nie zostało pokazane w becie a mam nadzieję że będą to atuty które przekonają mnie do kupna tej gry.
Opcjonalnie

Postprzez Velture » 11 października 2011, o 21:11

Co? W BC2 są również 4 klasy
Nie odpowiadam na pytanie o tf2 na PW, GG, STEAM itp. Chcesz pomocy? Pisz posty na forum. Może kiedyś komuś pomogą.
Velture

Postprzez cl3ver » 11 października 2011, o 22:58

Velture napisał(a):Co? W BC2 są również 4 klasy

Velture, tam jest ładnie napisane że Opcji chodziło o BF2 że było bodajże 7, a w BC2 było 4.
* Gandi dropi ubera od snipera*
Panic: movement kozy...
Gandi: Ale ja podskoczylem ;_;
Panic: Kozy tez skacza.
cl3ver
Darczyńca

Postprzez Kemsan » 12 października 2011, o 00:33

Oczywiście każdy szturmowiec będzie wyznawał zasadę JESTEM SZTURMOWCEM - JESTEM NIEŚMIERTELNY!
Gwarantuję że jedyny jaki będzie pogląd o tej klasie to JESTEM SZTURMOWCEM - JESTEM DEBILEM! z bardzo prostego założenia. Każdy szturmowiec będzie zabijał innych natomiast żeby spełnić się jako medyk nie będzie miał na to czasu, spotka się to z licznymi "ciepłymi" pozdrowieniami od innych poległych szturmowców którzy mówiąc wprost na jego miejscu zachowają się tak samo.

Popełniają drugi raz ten sam błąd (nie wiem czy wcześniej też było tak, ale patrzę tu pod aspektem "wydania" BF P4F" ) - otóż w BF Play4Free mamy taką samą sytuacje - Medyk to chodząca maszyna do zabijania, na mapie można uświadczyć, że 60% graczy to medycy którzy zamiast leczyć, campią z healthpackami i napieprzają z PKmów , o healu z ich strony można czasem zapomnieć. Jak można dać bardzo ciężką broń dla medyka, a Assaultowi dać jakąś bardziej lekką wersję? Paranoja. Dziwne jest to, że pomimo, że inne zespoły developerskie tworzyły te gry to popełniają kolejny głupi błąd - tworzą Medyków - maszyny do zabijania, zamiast ludzi do pomocy. Czy BF3 to odgrzewany kotlet? Zobaczymy po wydaniu gry.
Kemsan

Postprzez thorus197 » 1 listopada 2011, o 08:41

Noo ja na bf3 czekałem już od pierwszych trailerów. Już właściwie miałem zamówionego pre-ordera - ale jak zagrałem w wersję betę - to albo się cholernie cięła, i poza tym wyszukiwanie serwerów poprzez przeglądarkę internetową całkowicie mnie już odrzuciła. No ale suma sumarum - żeby ją kupić - wpierw sobie ściągnę jakiegoś śmisznego pirata.. Jak będzie w miarę chodził to napewno kupię. W szczególności że już od cholernie długiego czasu gram w bf bc2 - co jest dla mnie niesamowitym fps :D
thorus197

Postprzez Xanoxis » 1 listopada 2011, o 09:34

Współczuję tym co anulowali preorder po zobaczeniu bety, ja kupiłem Edycję Limitowaną i jestem całkiem zadowolony. Beta nawet się nie umywa, pełna gra nie ma żadnych błędów. Kupuję max. 2-3 gry w roku, wcześniej kupiłem arcydzieło pod nazwą "Portal 2", a teraz BF3 i multiplayer jest świetny.
Xanoxis

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Inne gry, nie tylko na Steam