Witaj na forum TF2.com.pl
Jeżeli jesteś nowy, pamiętaj, by przeczytać poradnik dla nowicjuszy.
Przed zadaniem pytania skorzystaj z wyszukiwarki i TF2 Wiki.

Battlefield 3

W jakie inne gry gracie? Tutaj dyskutujemy na ten temat.

Battlefield 3

Postprzez merlin7 » 1 października 2011, o 13:40

No to jakieś 2 dni temu wyszła beta i zapewne sporo osób już w nią popykało i jak wrażenia ?? :) Od siebie powiem że komp ledwo co wyrabiał karta graficzna już chciała wyskoczyć z komputera jak pocisk z railguna ale dało się grać. Wybieranie serwerów do gry czy w ogóle uruchamianie tej gry to istna męczarnia bo nie mogę zrozumieć jak serwer można wybierać przez przeglądarkę i to w tak wielkiej produkcji, jak mi się już udało po 4 crashach gry ustawić opcje żeby się nie cieło i zawsze odpalało z full screenem i udało mi się jako tako pograć. Sam gameplay był świetny choć jest tyle śmieci na ekranie że ciężko jest się przyzwyczaić żeby kogoś zobaczyć już w BC2 nie było tyle tego szajsu. Czekam na Full może ludzie dadzą im popalić za ten cały origin i pójdą drogą steama że gra jednak potrzebuje home screena. :)
merlin7

Re: Battlefield 3

Postprzez Velture » 1 października 2011, o 13:44

Jedyna różnica jaką widze między BC2 a B3 to możliwość czołgania się.
Nie odpowiadam na pytanie o tf2 na PW, GG, STEAM itp. Chcesz pomocy? Pisz posty na forum. Może kiedyś komuś pomogą.
Velture

Postprzez GarretReza » 1 października 2011, o 15:37

Ja widzę jeszcze: większą ilość cieni oraz lepsze udźwiękowienie w zamkniętych lokacjach (strzały w tunelu metra to miód!).

Oprócz tego uciążliwe uruchamianie które nie zawsze kończy się szczęśliwie, poroniony pomysł z uruchamianiem przez przeglądarkę oraz częste crashe. Podoba mi się trochę idea battleloga.
http://battlelog.battlefield.com/bf3/user/GarretReza/
GarretReza

Postprzez merlin7 » 1 października 2011, o 15:48

no ja póki nie zmienię kompa to cienie są strasznie uciążliwe w każdej grze mogę je wyłączyć, zazwyczaj to robię w grach które mi słabo chodzą a FPSy zwiększają się nawet o 15 klatek a tu się nie da ich wyłączyć ( chyba że jest opcja ale ja nie znalałem) choć i tak się tym nie martwię bo do każdej gry MP zrobią konfig by wyciągnąć jak najwięcej FPS a do tego BF'a jestem pewien że długo nie trzeba będzie czekać
merlin7

Postprzez Pantheon » 1 października 2011, o 16:08

Chcesz grać w świetne multi zasługujące na miano Battlefield? Kup na allegro za 19zł Bad Company 2 i tyle. B3 jest jedynie nieco ulepszoną wersją z opcją czołgania się...
A no i grafa jest o niebo lepsza na kompach z dupy za 10000zł z systemem Win 7.
Ja sam tego nigdy nie kupię siedzę na moim złomku na XP (7 mi się nie opłaca na kompie sprzed 4 lat) i ciskam w BC2 i mam z tego pełną satysfakcję :)
B3 jest jak seria Call of Duty niby nowe, niby lepsze, ale w gruncie rzeczy to samo :P
aukulelelelelellelelelellele
Pantheon

Postprzez npantera » 1 października 2011, o 17:10

Pantheon napisał(a):Chcesz grać w świetne multi zasługujące na miano Battlefield? Kup na allegro za 19zł Bad Company 2 i tyle. B3 jest jedynie nieco ulepszoną wersją z opcją czołgania się...
Ja sam tego nigdy nie kupię siedzę na moim złomku na XP (7 mi się nie opłaca na kompie sprzed 4 lat) i ciskam w BC2 i mam z tego pełną satysfakcję :)
B3 jest jak seria Call of Duty niby nowe, niby lepsze, ale w gruncie rzeczy to samo :P

Sorry,ale gówno wiesz.
BF3 to powrót do korzeni Battlefielda (2),a jak nie masz kasy to siedzisz na BC2.
npantera

Postprzez merlin7 » 1 października 2011, o 17:26

Phanteon stary co ty opowiadasz ? nie rozumiem cię ni w ząb co napisałeś "A no i grafa jest o niebo lepsza na kompach z dupy za 10000zł z systemem Win 7." kompletnie nie czaje o co ci chodzi. ja mam komputer który ma około 3-4 lat z w7 i jakoś nie widzi mi się przesiadanie z powrotem na XP :) nie widzisz o co też chodziło twórcom oni tak jak napisał npantera chcą wrócić do starych śmieci czyli BF2 "Chcesz grać w świetne multi zasługujące na miano Battlefield?" staary tu żeś dał popalić grałeś kiedyś w BF 1942 ? nie ? to nie wiesz też jaki powinien być BF. A skoro jedyną nową opcją jaką zobaczyłeś to czołganie się to wątpię nawet czy grasz w tego BC2
merlin7

Postprzez adriano66 » 1 października 2011, o 17:59

npantera napisał(a):
Pantheon napisał(a):Chcesz grać w świetne multi zasługujące na miano Battlefield? Kup na allegro za 19zł Bad Company 2 i tyle. B3 jest jedynie nieco ulepszoną wersją z opcją czołgania się...

Sorry,ale gówno wiesz.
BF3 to powrót do korzeni Battlefielda (2),a jak nie masz kasy to siedzisz na BC2.

dobry argument, rodem od Bobby Kotticka :D
adriano66
Kierownik do spraw mało ważnych

Postprzez Xantraz » 1 października 2011, o 18:30

Origin ssie pałkę i to ostro. BF3 nadąża zaraz za nim.
npantera napisał(a):BF3 to powrót do korzeni Battlefielda (2),a jak nie masz kasy to siedzisz na BC2.

Nie tylko nie mam kasy, ale BF2 oraz BC2 są niebo lepsze i nie muszę się w nich martwić o fpsy i wkurwiać się przez Origina.
Xantraz
Darczyńca

Postprzez MaNiAc93 » 1 października 2011, o 19:06

Człowieku chyba nie grałeś w poprzednie tytuły. Krótko mówiąc gówn0 wiesz o Battlefield'ach poczytaj troche pooglądaj gameplay'e itd a nie porównujesz do (wg. mnie i wielu fanów całej serii Battlefield) najsłabszego tytułu serii Battlefield. Nie nowe niby lepsze :evil: bo wielu ludzi czekało właśnie na BF3 a nie nowe niby lepsze BF:BC2 ... Ale można powiedzieć że Heroes i BF:BC to odłamy serii... Ahhh
Obrazek
MaNiAc93

Postprzez adriano66 » 1 października 2011, o 19:43

Może jednak zamiast pisać czyja racja jest czyjsza, wymieńcie co takiego niesamowitego i nowego w tym BF3 jest, skoro uważacie, że nie jest to odgrzewany kotlet (czyt. BC2 + poprawki), jak to panowie z Activision mają w zwyczaju robić, może DICE i EA się udzieliło?
adriano66
Kierownik do spraw mało ważnych

Postprzez GarretReza » 1 października 2011, o 22:33

adriano66 napisał(a):Może jednak zamiast pisać czyja racja jest czyjsza, wymieńcie co takiego niesamowitego i nowego w tym BF3 jest, skoro uważacie, że nie jest to odgrzewany kotlet (czyt. BC2 + poprawki), jak to panowie z Activision mają w zwyczaju robić, może DICE i EA się udzieliło?

Te poprawki też by się przydało wymienić. Bo to raczej mocny krok do tyłu i tyle (piszę to mając na myśli crashe oraz Origin).
GarretReza

Postprzez jarski » 1 października 2011, o 23:33

Spodziewał się ktoś, że w becie nie będzie kraszy? :P
jarski

Postprzez merlin7 » 2 października 2011, o 10:36

Jarski ja podnoszę rękę do góry i oficjalnie mówię ja się spodziewałem, bo jednak Beta BC2 jak grałem nie miała Crashów a co do tych crashy w BF3 jestem pewien że są spowodowane przez Origin. Poprawki w stosunku do BC2 które zauważyłem to będzie: (grafikę kompletnie pomijam bo nie ma sensu o niej mówić) nowy silnik FrostBite 3.0 ale nic specjalnego się nie zmieniło choć gdy trafię pociskiem w kolumnę w metrze widzę poprawę tego "co się z nią dzieje". Zmiany w klasach czyli "Asfalt" biegający z apteczką, nie ma już medyka tylko support który z kolei dostał ammo a doświadczenie nie zdobywasz tylko ty i klasa ale jeszcze broń( nie wiem dokładnie za bardzo mi się gra ścinała jak nie wymienię kompa będzie lipa ale pewnie na gwiazdkę wymienię, jak się mylę co do tej broni to mnie poprawcie) no i tego nie możemy przetestować ale będą mapy dla 64 osób i samoloty na które ludzie bardzo czekali, wyobraźcie sobie takie El Alamain z ulepszoną grafiką :)(jeszcze 1 rzecz która mi się bardzo podoba to światło latarki taktycznej siedzącego sobie wroga w krzakach ) więcej zmian nie zauważyłem za wszystkie przepraszam i proszę o więcej ramu, a na serio jest to podrasowany kotlet ale nie jest to robione na styl Activison bo oni nawet animacji nie zmienią tylko dadzą nowe mapy zmienią filter graficzny z zielonego na żółty i macie nową grę, kupujcie !
merlin7

Postprzez cl3ver » 2 października 2011, o 14:35

Ja tam lubię tylko Frostibe, zawszę jak słyszę ten tekst przypomina mi się http://www.youtube.com/watch?v=c-jGT_XG1Hs
* Gandi dropi ubera od snipera*
Panic: movement kozy...
Gandi: Ale ja podskoczylem ;_;
Panic: Kozy tez skacza.
cl3ver
Darczyńca

Następna strona

Powrót do Inne gry, nie tylko na Steam