Witaj na forum TF2.com.pl
Jeżeli jesteś nowy, pamiętaj, by przeczytać poradnik dla nowicjuszy.
Przed zadaniem pytania skorzystaj z wyszukiwarki i TF2 Wiki.

L4D/L4D2 vs Killing Floor

W jakie inne gry gracie? Tutaj dyskutujemy na ten temat.

Re: L4D/L4D2 vs Killing Floor

Postprzez AhmedPL » 15 maja 2011, o 16:10

RAGEcrow napisał(a):
AhmedPL napisał(a):I niby gdzie napisalem ze kf to nie moja liga? Pisalem przeciez ze nigdy nie gralem w kf wiec Z KĄD mogę wiedziec czy jest to moja liga? A co do vanilli w l4d. Po prostu wole grac na confoglu bo granie z apteczkami czesto jest bezsensu.

RAGEcrow napisał(a):GRA "as it is" [parafraza Eula] czyli vanilla L4D / L4D 2 i tutaj KF to nie te twoje 'ligi' które mam 'szanować bo som lepsze11!jeden' tylko to co sprzedało nam Valve i Tripware kolejno.

a ja gdzie niby napisałem, że to nie twoja liga?

@Hindus
nie. bo jak zwykle tłumaczymy coś komuś kto nie umie czytać tekstu.

Faktycznie źle zrozumiałem jedno zdanie . Zrobiłem błąd. Jednak nie znaczy to że nie umiem czytać. Oznacza to tylko i wyłącznie że nieuważnie przeczytałem ten kawałek tekstu. I w ogóle jakbyś używał języka polskiego a nie swojego "slangu" to łatwiej byłoby ciebie zrpzumieć...

W ogóle osobiście pasuje w kwestii dyskusji czy l4d jest w jakimkolwiek stopniu "skillowe" (po prostu mam wrażenie że ja nikogo tu już nie przekonam, podobnie jak i prawdopodobnie nikt mnie nie przekona.
Ostatnio edytowano 15 maja 2011, o 16:31 przez trawa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: piszę się "w ogóle" a nie "wogóle" + interpunkcja, której nie che mi sie poprawiać - to jak już piszesz o używaniu języka polskiego...
AhmedPL

Postprzez RAGEcrow » 15 maja 2011, o 16:53

AhmedPL napisał(a):Faktycznie źle zrozumiałem jedno zdanie . Zrobiłem błąd. Jednak nie znaczy to że nie umiem czytać. Oznacza to tylko i wyłącznie że nieuważnie przeczytałem ten kawałek tekstu.
Taaa... tylko jeden raz? Raz w moim poście? a może raz w swoim poście? czy raz w całej dyskusji z innymi użytkownikami forum TF2.com.pl ? :lol:

AhmedPL napisał(a):I w ogóle jakbyś używał języka polskiego a nie swojego "slangu" to łatwiej byłoby ciebie zrpzumieć...
ja jakoś ciebie rozumiem mimo szczątkowej znajomości i umiejętności posługiwania się językiem polskim. :roll:

AhmedPL napisał(a):W ogóle osobiście pasuje w kwestii dyskusji czy l4d jest w jakimkolwiek stopniu "skillowe" (po prostu mam wrażenie że ja nikogo tu już nie przekonam, podobnie jak i prawdopodobnie nikt mnie nie przekona.
No widzisz, sam sobie odpowiedziałeś, ale jak widać za późno. Jesteś na tyle zakutym łbem żeby z góry odrzucić nasze argumenty więc czego spodziewasz się po X liczbie przypadkowych ludzi z Polski, których nie znasz, że zaczną ciebie słuchać jak proroka w temacie gier gdzie każdy przedstawia SWOJE OPINIE i DOŚWIADCZENIA? Ty masz doświadczenie w prawdopodobnie 2 grach, bo w sumie chyba chodzi ci tylko o L4D2, kiedy my graliśmy w oba tytuły i obie części Lefta i wyrażamy tylko i wyłącznie własną opinię. A ty musisz się posiłkować opinią kolegi który niby to grał w to i to. Czekaj tatę zapytam co o tym sądzi.... TATOOOOO, co wolisz? Left 4 Dead czy Killing Floor? ...Mówi, że KF bo dobra muzyka leci w tle a L4D jest dla cebul.

tak więc /thread ;]
Obrazek
RAGEcrow

Postprzez adriano66 » 15 maja 2011, o 17:52

niepotrzebne napinki
adriano66
Kierownik do spraw mało ważnych

Postprzez Hubcio » 15 maja 2011, o 18:45

Czemu niepotrzebne? Pośmiać się można jak to ludzie mocno odbierają świat wirtualny :V Jak mało ludzi umie dyskutować, a nie od razu się napinać i mówić "jestem pr0elo wygrywam 2 miliardy dolaruf w ligach możesz possać mi gałe pozdro pocwicz"

ps: nie chciałem nikogo obrazić :<

A temat zrobił się bezsensowny. Tak jak mój pierwszy post w tym temacie wyrwany z kontekstu i bezcelowego offtopu.

:3

Hubcio

Postprzez stonepig » 15 maja 2011, o 21:58

U widze nastepenego flamewara.Zobacze ciag dalszy i pojde zrobic popcorn :D
backpack nie mam tu za duzo ale jak cos bedziesz chcial pisz na steam lub pw
http://tf2b.com/?id=76561198029994064
stonepig

Postprzez achmed » 15 maja 2011, o 22:21

Lubie rozwalać głowy kuszą zombiakom w killing florze.
sid lisexxx
achmed

Postprzez Xantraz » 16 maja 2011, o 03:16

A ja lubię patrzeć jak to ludzie się ekscytują wspaniałością dzisiejszych pro competitive tytułów :(
Xantraz
Darczyńca

Postprzez RAGEcrow » 16 maja 2011, o 15:37

Xantraz napisał(a):A ja lubię patrzeć jak to ludzie się ekscytują wspaniałością dzisiejszych pro competitive tytułów :(

nie no, spoko. już nie rozniecisz tu ognia. ale fakt. tacy 'ludzie, ba - 'ludziska' są przeje[cenzura]bani. :roll:
Obrazek
RAGEcrow

Poprzednia strona

Powrót do Inne gry, nie tylko na Steam