Witaj na forum TF2.com.pl
Jeżeli jesteś nowy, pamiętaj, by przeczytać poradnik dla nowicjuszy.
Przed zadaniem pytania skorzystaj z wyszukiwarki i TF2 Wiki.

Dead Island

W jakie inne gry gracie? Tutaj dyskutujemy na ten temat.

Dead Island

Postprzez adriano66 » 17 lutego 2011, o 17:43

Ta animacja - świetna, ciekaw jednak jestem co Techland faktycznie tam szykuje. Szczerze wątpię w olbrzymi postęp technologiczny od wydania pierwszego trailera Dead Island czy Warhound dobrych kilka lat temu. Chrome2 i Warhound zostały "zawieszone", mam nadzieje, że ta gra będzie tego warta.
Call of Juralez nie powala graficznie, więc tylko grywalność może uratować ten projekt, ale jeżeli grywalnością dorównuje jakości tej animacji to jestem za :)
adriano66
Kierownik do spraw mało ważnych

Re: Dead Island

Postprzez RAGEcrow » 17 lutego 2011, o 18:03

Ciekawe trailer. Dziwny trailer. Dość wzruszający. Nie wiem czy to wina muzyki, animacji, cofania taśmy czy innych wpływów. Kojarzy mi się z Lost.
Mam nadzieje, że NIE BĘDZIE 'fajne', w kategorii Dead Rising 2.
Obrazek
RAGEcrow

Postprzez igo1996 » 17 lutego 2011, o 18:20

jedno wiem na mojego kompa raczej nie pójdzie :C
Jesteś gejem
igo1996

Postprzez Speedy » 17 lutego 2011, o 18:53

trailer zajebisty , co do gry premiera ciągle jest przedłużana ponieważ inne gry wychodzą ale moim zdaniem jakby wydali teraz (maj,czerwiec) dead island to miałaby ogromne ilości w sprzedaży czekam na tą grę już tak długo jak na pkp.
btw to ma być na silniku chrome engine 5
Speedy

Postprzez EvLy » 17 lutego 2011, o 20:52

Jeden z fajniejszych trailerów jakie widziałem.
Gra też może okazać się niezła.
EvLy

Postprzez Maskoman » 17 lutego 2011, o 21:14

Co do trailera mnie nie wzruszył, a narazie to wygląda na polskie dead rising tylko i innej scenerii może coś z tego wyjdzie.
Maskoman

Postprzez Jaldd » 17 lutego 2011, o 22:30

To jeden z takich 2 polskich FPSów na które czekam już prawie 5 lat - 1 to właśnie Dead Island - odkąd tylko zobaczyłem zapowiedź w CDA to gra przykuła moją uwagę i ją wyczekiwałem, 2 na którą bardziej czekałem to był They - ale go raczej nie będzie go nam dane ujżeć, a przynajmniej nie teraz, powód - prace nad Wiedźminem 2, a szkoda bo szczerze to wiedźmin wcale mi się nie podobał i o wiele chętniej zobaczyłbym They'a. A za Dead Island trzymam kciuki, aczkolwiek nie sądzę aby techland spartaczył sprawę, każda ich gra w jaką było mi dane zagrać była bardzo przyjemna - poczynając od chrome'a który w 2003 był swoistym crysisem (jak na tamcze czasy miał naprawdę mega grafikę, niestety, a może raczej stety już rok później HL2 z swoim sourcem całkowicie go zmiażdżył jak i inna konkurencję), kończąc na świetnym Call of Juarez, firma ma naprawdę potencjał, warta przypomnienia jest także rajdówka Xpand Rally która moim zdaniem zjadała Coliny na śniadanie. Skoro już mowa o techlandzie to już dużo bardziej się boję o 3 część COJ - gdy tylko usłyszałem że mają go przenieść do czasów teraźniejszych to automatycznie 1 raz mocno się zawiodłem na tej firmie, przecież główny atut serii Call Of Juarez to właśnie miejsce akcji, a oni mi przenoszą do współczesności, no cóż mimo wszystko trzymam kcióki za oba projekty techlandu. I przy okazji dowiedzieliście się jaka jest moja ulubiona polska firma robiąca gry - nie CDPr, nie People Can Fly, ale właśnie techland, szkoda że jego stare gry były mało popularne bo były naprawdę świetne.
Jaldd

Postprzez Schmidtek » 18 lutego 2011, o 14:13

Znając Techland można śmiało stwierdzić że ich nowa gra będzie co najmniej dobra.
This sandwich is a spy
Schmidtek

Postprzez TheMate2191 » 18 lutego 2011, o 21:56

Jeeee!! wkoncu coś straszniejszego od Left 4 dead /2 ;d mója siostra 6 letnia gra na xboxie w l4d2 w najwiekrzą przyjemnoscią i żadnego strachu do gry jak by to było mario forever :D
Moja Druga Strona Jest Na Sprzedaż Piszcie do Wafla ( Mój drugi nick)
http://www.tf2items.com/id/Waflu
TheMate2191

Postprzez hINDUs » 21 lutego 2011, o 05:42

Polska gra ale trailer zrobiło szkockie studio Axis Animation:
http://www.gamepro.com/article/news/218 ... d-trailer/
Obrazek Obrazek
Ukryty tekst:
hINDUs
Przybysz z innej planety

Postprzez Mavado » 21 lutego 2011, o 08:20

Dziwi mnie to że nie ma języka polskiego na steamie chociaż gra polaków.
Mavado

Postprzez RAGEcrow » 21 lutego 2011, o 12:37

@Mavado
nikt nie powiedział, że gra jest celowana w te zakompleksione, wąskie grono pesymistów i "nienawidzaczy". Steam jest international. Jeśli wersja pudełkowa będzie miała język polski, to na Steam, takowy się ukaże. Jeśli nie - to pewnie tylko dialogi i menu będą in polisz. Swoją drogą jeśli chcesz powiedzieć, że Rosjanie i Niemcy mają swoją wersje językowe [np TF2 i innych] gier gdzie wersja audio po polsku jest pominięta... no cóż. Mnie i tak jest wystarczająco przykro tych ludzi. ;)
Obrazek
RAGEcrow

Postprzez adriano66 » 27 lutego 2011, o 15:33

btw. ożywili w końcu oficjalną stronę gry

Gry pewnie i tak nie kupie bo nie przepadam za takimi klimatami, ale fajnie, że coś się dzieje ;)
Zresztą zobaczymy, bo premiera w tym roku Oo
adriano66

Postprzez adriano66 » 17 maja 2011, o 17:10

adriano66

Postprzez Speedy » 17 maja 2011, o 20:05

caly dzien bede fapił jak ta gra wyjdzie
Speedy

Następna strona