Witaj na forum TF2.com.pl
Jeżeli jesteś nowy, pamiętaj, by przeczytać poradnik dla nowicjuszy.
Przed zadaniem pytania skorzystaj z wyszukiwarki i TF2 Wiki.

Left 4 Dead - Oficjalny temat

W jakie inne gry gracie? Tutaj dyskutujemy na ten temat.

Re: Left 4 Dead Demo

Postprzez prophet36 » 15 listopada 2008, o 20:21

Wilku napisał(a):Ja doszedlem pod koniec :F, potem za ciebie wszedl meJK i przeszlismy za pierwszym razem ^^

Bo wczesniej caly czas sie nam Tank pojawial i nas zabijal a pozatym mam slabego aima z ta reka :D
prophet36

Postprzez jojok21 » 15 listopada 2008, o 22:36

Ja pierdzielę, ten Steam zaczyna powoli mnie wkurzać, pobrałem cudem demko Left 4 Dead, potem zaczęło jakieś aktualizacje zasysać (i to nie jedną) i teraz nie chce mi sie włączyć i wyskakuje cholerny komunikat: "Ta gra nie jest w tej chwili dostępna. Spróbuj ponownie za jakiś czas." Żadne resety ani kompa ani stima nie pomagają, próbuję od wczoraj non-stop. Mogłem pobierać na X-ie. Walić pecety, przesiadam się na konsole i w pupie mam sprawy techniczne. Może raz na tydzień zagram w TF'a, żegnajcie :cry: :mrgreen:
A tymczasem wracam do mordowania hordy, ale w Gears of War 2.
jojok21

Postprzez qhnzone » 6 grudnia 2008, o 16:13

Na http://www.ultima.pl jeszcze do poniedziałku można kupić Left 4 Dead za niecałe 70 PLN.
Obrazek
qhnzone

Postprzez adriano66 » 6 grudnia 2008, o 16:31

Tyle jestem w stanie za tę grę dać, thx za cynk ^^
adriano66
Kierownik do spraw mało ważnych

Postprzez jojok21 » 6 grudnia 2008, o 22:56

Ja dałem 85 zł za samego Steamkeya, kupowałem jakis tydzień temu. I nie żałuje wydanej kasy, warto było. Ta gra jest genialna w swojej prostocie. :) Oby szybko wyszły jakieś nowe, dobre kampanie (juz parę zapowiedzianych)
Promocja Ultimy jest swoja droga dziwnie podejrzana (za wersje konsolową chca tylko 104 zł-jak za darmo)... Tak samo za Mirror's Edge i Dead Space. Dobroduszność na Mikołaja? :P
jojok21

Postprzez wonder » 7 grudnia 2008, o 00:31

jojok21 napisał(a):Ja dałem Aż 85 zł za samego Steamkeya, kupowałem jakis tydzień temu. I bardzo żałuje wydanej kasy, nie warto było. Ta gra jest beznadziejna w swojej prostocie. :) Oby szybko wyszły jakieś nowe, DOBRE kampanie (juz parę zapowiedzianych)
Promocja Ultimy jest swoja droga dziwnie podejrzana (za wersje konsolową chca AŻ 104 zł......

fixed :oops:
wonder

Postprzez adriano66 » 7 grudnia 2008, o 01:05

:D Istotnie, gra jest przereklamowana ^^ Niemniej, zaryzykuję:)
adriano66

Postprzez Norks » 7 grudnia 2008, o 11:06

Ja kupuje w ciemno Left 4 Dead, po obejrzeniu paru filmików i zapowiedzi KUPUJE!!! :D
BTW to jest jakaś polska grupa grająca w L4D (na steam na przykład)?
Obrazek
Obrazek
Norks

Postprzez qhnzone » 7 grudnia 2008, o 11:43

jest, nawet kilka. jak juz bedziesz mial L4D to zapraszam do GR4ML4D, która przeciwnie do pozostałych grup zrzesza tylko i wylacznie grających w L4D:

GR4ML4D http://steamcommunity.com/groups/gr4ml4d

inne to:

L4DPL http://steamcommunity.com/groups/l4dpl i strona http://l4dpl.wordpress.com/
left4dead.org.pl http://steamcommunity.com/groups/left4dead_org_pl i strona http://left4dead.org.pl/
Polish MOTHERFUCKERS http://steamcommunity.com/groups/smoku
Polish Zombies http://steamcommunity.com/groups/polishzombies i strona http://www.l4dfs.pl/forum/portal.php

ale chyba istnieją jeszcze jakieś mniejsze grupy wiec sprawdź

polska społeczność się już powoli krystalizuje, działa z 8 serwerów, wkrótce ma ruszyć pierwszy polski turniej l4d...
Obrazek
qhnzone

Postprzez jojok21 » 7 grudnia 2008, o 14:37

Wonder- może w przypadku L4D nie opłaca sie kupować konsolowej edycji nawet za 104 zł (nie liczyłbym na zbyt częste updaty), ale juz jak najbardziej opłaca się Mirror's Edge i Dead Space, ciemniaku.
---------------------------------------------------------------
Demko nie chciało się uruchomić, bo Valve spieprzyło sprawę, aż tak, że jeden z antywirusów (Eset Security, NOD32) przenosi do kwarantanny plik .exe :D
Tak samo byłoby z pełną, ale cudem znalazłem rozwiązanie na czas. Ah, ten pecet.
jojok21

Postprzez qhnzone » 7 grudnia 2008, o 16:26

w nod32 wystarczy dodać owy plik do ignorowanych. poza tym nie rozumiem w jaki sposób po obejrzeniu kilku screenów, może paru filmów z gry a nawet po zagraniu w demo, można powiedzieć, że gra jest czy też nie jest przereklamowana
Obrazek
qhnzone

Postprzez wonder » 7 grudnia 2008, o 16:52

jojok21 napisał(a):Wonder- może w przypadku L4D nie opłaca sie kupować konsolowej edycji nawet za 104 zł (nie liczyłbym na zbyt częste updaty), ale juz jak najbardziej opłaca się Mirror's Edge i Dead Space, ciemniaku.

Czy ja gdzies napisalem zle o Mirror's Edge i Dead Space? Zacytowalem i zmienilem tylko fragment o l4d. Wiec kto tu jest ciemniakiem? :oops:
wonder

Postprzez adriano66 » 8 grudnia 2008, o 21:31

Witamy,

1.Ogromna ilość zamówień, które spłynęły w weekend na promocję, powoduje, że na początku tego tygodnia możemy zrealizować ok. 2% zamówień obejmujących te gry.
2.Niezrealizowane w dniu dzisiejszym zamówienia, będą wysłane pod koniec tygodnia. Jeśli nie chcą Państwo czekać, prosimy o maila na adres ultima@ultima.pl, jednak nie będzie można zamówić ponownie tych gier w tak dobrych cenach.
3.Osoby, które zamówiły po kilka-kilkadziesiąt sztuk z przykrością informujemy, że zmuszeni jesteśmy do pomniejszenia zamówień na 1 sztukę z każdego tytułu. Chcemy, aby gry otrzymali absolutnie wszyscy, którzy złożyli zamówienia, dlatego podjęliśmy takową decyzję. Jeśli płacili Państwo w takim przypadku przelewem, lub kartą kredytową, prosimy spodziewać się od nas telefonu w celu wspólnego rozwiązania problemu.
4. Osoby, które zamawiały na odbiór własny proszone są o oczekiwanie na maila zapraszającego po odbiór zamówionych gier
5. Uprzedzamy, że w tym obwitującym w zamówienia okresie, mogą wystąpić znaczne utrudnienia w komunikacji telefonicznej z nami; sugerujemy kontakt mailowy!
Przepraszamy za wszelkie niedogodności - mamy nadzieję, że doskonałe ceny na zakończoną właśnie promocję przekonają Państwa do oczekiwania na towar.
Pozdrawiamy,
ULTiMA.PL
:D
adriano66

Postprzez jojok21 » 8 grudnia 2008, o 22:12

Haha, ludzie planowali kupić po paredziesiąt i na Allegro opchnąć. Chcieliby :P
Wonder- jestes i tak ciemniakiem, twierdząc, że za konsolową wersjęL4D cena była wysoka. Co powiesz w takim razie na 200 zeta? (normalnie kupując) Nie wychodź poza realia konsolowe porównując ceny do wersji na PC - bo trollujesz.
jojok21

Postprzez Garbman » 8 grudnia 2008, o 22:22

AdRiAnO66 napisał(a):
Witamy,

1.Ogromna ilość zamówień, które spłynęły w weekend na promocję, powoduje, że na początku tego tygodnia możemy zrealizować ok. 2% zamówień obejmujących te gry.
2.Niezrealizowane w dniu dzisiejszym zamówienia, będą wysłane pod koniec tygodnia. Jeśli nie chcą Państwo czekać, prosimy o maila na adres ultima@ultima.pl, jednak nie będzie można zamówić ponownie tych gier w tak dobrych cenach.
3.Osoby, które zamówiły po kilka-kilkadziesiąt sztuk z przykrością informujemy, że zmuszeni jesteśmy do pomniejszenia zamówień na 1 sztukę z każdego tytułu. Chcemy, aby gry otrzymali absolutnie wszyscy, którzy złożyli zamówienia, dlatego podjęliśmy takową decyzję. Jeśli płacili Państwo w takim przypadku przelewem, lub kartą kredytową, prosimy spodziewać się od nas telefonu w celu wspólnego rozwiązania problemu.
4. Osoby, które zamawiały na odbiór własny proszone są o oczekiwanie na maila zapraszającego po odbiór zamówionych gier
5. Uprzedzamy, że w tym obwitującym w zamówienia okresie, mogą wystąpić znaczne utrudnienia w komunikacji telefonicznej z nami; sugerujemy kontakt mailowy!
Przepraszamy za wszelkie niedogodności - mamy nadzieję, że doskonałe ceny na zakończoną właśnie promocję przekonają Państwa do oczekiwania na towar.
Pozdrawiamy,
ULTiMA.PL
:D

Dostałem to samo ;p
elo nara zamknij ryja panie solara
Garbman

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Inne gry, nie tylko na Steam