Witaj na forum TF2.com.pl
Jeżeli jesteś nowy, pamiętaj, by przeczytać poradnik dla nowicjuszy.
Przed zadaniem pytania skorzystaj z wyszukiwarki i TF2 Wiki.

Left 4 Dead - Oficjalny temat

W jakie inne gry gracie? Tutaj dyskutujemy na ten temat.

Re: Left 4 Dead Demo

Postprzez Master PL » 12 listopada 2008, o 00:07

Mowie, ze mozna gre ocenic po recenzji w miare obiektywnych osob ( ewentualnie przeczytac pare recenzji i wyciagnac srednia :D ) Jesli o grze jest cicho lub nie dosc glosno to sobie nia nie zaprzatam glowy. Dzisiaj sprawdzalem gre i gameplay i moge powiedziec, ze nie musze w nia grac, zeby powiedziec, ze IMO nic specjalnego.
No shit, Sherlock!
Master PL
Administracja Pickupów

Postprzez Ortho » 12 listopada 2008, o 00:20

Wygląda na to, że L4D to nieco odpicowane Zombie Panic Source.
Ortho

Postprzez Wilku » 12 listopada 2008, o 02:20

Master PL napisał(a):Jesli o grze jest cicho lub nie dosc glosno to sobie nia nie zaprzatam glowy.

I Ty grasz w Team Fortress 2? ;]
adriano66 napisał(a):masz czapki, to widzisz, nie masz to co cię to obchodzi

Mikki91 napisał(a):Jest najlepszy bo najwiecej graja i trenuja ale to nie oznacza ze nie ma lepszych
Wilku

Postprzez Lorenco » 12 listopada 2008, o 07:53

@Ortho

Raczej dopicowany Zombie Master :f.

@Topic

Ta, ściągam demo, 51 % :<.
Lubię cisnąć grubasów z Bydgoszczy.
Lorenco

Postprzez Lawi » 12 listopada 2008, o 09:07

Gra bardzo fajna dziś już w nią grałem. Jej największym plusem jest to, że trzeba grać zespołowo. Już zbieram kasę na full wersję ale mogła by być trochę tańsza.
Lawi

Postprzez qhnzone » 12 listopada 2008, o 10:24

z multiplayerem mam małe doświadczenie ale nie widziałem jeszcze takiej gry jak l4d. tu jeśli jesteś kozak to na krótko i tracą na tym wszyscy, więc z kozakami się po prostu nie gra bo oprócz upublicznionych tzw. achievements są również failures. trawa, piszesz, ze wyłącznie tryb expert ale demo to tylko 2 mapki i wydaje mi się, że taki advanced przez całą kampanię też będzie wyzwaniem, zobaczymy...
Obrazek
qhnzone

Postprzez qhnzone » 12 listopada 2008, o 12:10

nie wiem jak ty ale ja tam widziałem kilku biegających...jest szansa...

If your team is chewing through Infected like bubble gum, The Director will send a few Boss Infected your way...
Michael Booth

może było tak, ze akurat twój team radził sobie niezbyt dobrze i The Director chciał was oszczędzić?

poza tym powstają już mody, a w nich na przykład taki który powoduje, że Zainfekowani atakują cię gdy tylko cię zobaczą...
Ostatnio edytowano 12 listopada 2008, o 17:20 przez qhnzone, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
qhnzone

Postprzez Hasiula » 12 listopada 2008, o 12:27

Master PL napisał(a):Jesli o grze jest cicho lub nie dosc glosno to sobie nia nie zaprzatam glowy.

To ŻADEN wyznacznik, są gry naprawdę świetnie przechodzące bez echa, a gry "głośnie" np. NFS, FIFA czy inne SIMS'y są głośnie ale nazwać je dobrymi grami to trochę... Tak samo WOW, są inne lepsze MMORPG ;)
Pozdrawiam.
Wake up / Przebódź się(trzeba się na to otworzyć)
http://www.youtube.com/watch?v=KfwM4W96 ... re=related
Hasiula

Postprzez Master PL » 12 listopada 2008, o 13:05

Oj widze, ze sie niektorzy mnie nie rozumieja :)

.... Jesli o grze jest cicho lub nie dosc glosno to sobie nia nie zaprzatam ( podmiot domyslny - ja )glowy. Dzisiaj sprawdzalem gre i gameplay i moge powiedziec, ze nie musze w nia grac, zeby powiedziec, ze IMO ( in my opinion ) nic specjalnego

Napisze zatem w tajemnicy, ze na pececie gram tylko w team forca i age of ( wszystkie czesci ) i lacznie gralem i przeszedlem ok. 10 gier. Mnie gry na peceta nie rajcuja poza tymi online. A i te online, choc niektore lepsze zapewne od tfa nei gram. Dlaczego? Poniewaz w tf gralem juz pare lat temu i do tej pory mi sie podoba, poza tym wole konsole.

Jak juz wspomnialem sa gazety i jesli gra jest ciekawa to newsy sa przez caly rok przed jej wydaniem i wcale nie musi byc gra rozreklamowana jak pes fifa czy inne, ale przynajmniej wiem czego sie spodziewac. Poza tym mam dobre zrodla informacji, ktore o wszystkich hitach mnie powiadamiaja ;]

Co do tematu to z gry l4d wyczekuje na resident evil 5, ktory ma troche wspolnego z l4d, ale jest na konsole no i po capcomie to wiem, ze moge sie spodziewac gry z najwyzszej polki.

Ps W sumie to nie mialem zamiaru sie wypowiadac w ogole w tym teamcie ( jak i innych gier opisywanych na tym forum, bo nie bardzo mnie interesuja ), ale jak Mario pisze posty typu cale Fake bedzie gralo w zajebista gre bo jestesmy ogolnie zajebisci, no to musialem wtracic, ze jednak nie kazdy sie jara taka gra czy tez diablo.
No shit, Sherlock!
Master PL
Administracja Pickupów

Postprzez prophet36 » 12 listopada 2008, o 15:54

Gowno prawda, Master - ja grałem w wiele gier, a w recenzjach np pisali ze jest to nudna gra a wcale tak nie było, albo na odwrot. To takze zalezy jakie gatunki kto woli, ja np uwielbiam jakies gry typu s-f a nie strzelanki na headshoty jak CS:S, czy COD4, chociaz czasem niektore tytuly sa dobre. Nie nawidze zas gier sredniowiecznych (tzn walki na miecze, ryczerzyki, magia, dla przykladu gothic).

A co do tematu to prosze nie robcie off-topu na temat innych gier, mam nadzieje ze moj post to zakonczy... Pisalem tylko abyscie po zagraniu w demo podzielili sie opinia o tej grze ;)
prophet36

Postprzez Payne » 12 listopada 2008, o 16:29

Gra ze znajomymi świetna. Wczoraj dość późno ciupałem z parabolą, paranojkiem i gumisiem i było przednio. Ale boję się, że ta gra będzie się dość szybko nudzić, niestety :) No i ta cena...
Obrazek
Payne

Postprzez kon » 12 listopada 2008, o 17:37

Payne napisał(a):Gra ze znajomymi świetna. Wczoraj dość późno ciupałem z parabolą, paranojkiem i gumisiem i było przednio. Ale boję się, że ta gra będzie się dość szybko nudzić, niestety :) No i ta cena...

zgadzam sie z toba payne. gra wydaje sie przyjemna, ale tez sie obawiam, ze szybko sie bedzie nudzila - tak jak zombie panic. nie zaplacilbym za gre oparta na tym samym koncepcie 49 $$$$ :cry: :cry:
kon

Postprzez Wulfgar » 12 listopada 2008, o 18:17

jak u was ze stabilnoscia L4D? u mnie wywala na pulpit bez opisu bledu co 10 minut....

gra jest dobra, ale wiele rzeczy bym zmienil (np na ekspercie tylko raz zabraklo mi ammo)
raczej nie wciagnie mnie na tak dlugo jak TF2, chyba ze beda jakies dobre mody.

za to, EA.pl chyba pogielo z cena. po demie moge powiedziec ze dam gora 100zl
Wulfgar

Postprzez majan_pl » 12 listopada 2008, o 18:40

Kutwa u mnie to czarny ekran słyszę dźwięki po przejechaniu na jakąś cześć menu ale widzę ciemność. Szkoda bo chęć miałem na grę a tu widzę że na kompa trzeba wydać.
majan_pl
Moderator

Postprzez qhnzone » 12 listopada 2008, o 18:58

spróbuj zmienić sterowniki na starsze, jaka karta? z ciekawości...
Obrazek
qhnzone

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Inne gry, nie tylko na Steam