Witaj na forum TF2.com.pl
Jeżeli jesteś nowy, pamiętaj, by przeczytać poradnik dla nowicjuszy.
Przed zadaniem pytania skorzystaj z wyszukiwarki i TF2 Wiki.

Kawały

Śmieszne obrazki, linki, dowcipy? To jest właściwe forum.

Re: Kawały

Postprzez Aerdyn » 30 lipca 2010, o 23:25

Ilu potrzeba Polakow aby sciac drzewo?
- 96 i samolot.
Ukryty tekst:
Aerdyn

Postprzez posuck » 31 lipca 2010, o 00:12

Aerdyn napisał(a):Ilu potrzeba Polakow aby sciac drzewo?
- 96 i samolot.

Obrazek
mhm.
posuck

Postprzez franul » 1 sierpnia 2010, o 13:59

Idzie jasiu z tata i jasio nagle mowi:
-Tato ten pan ci sie klania-
-Nie ci tylko tobie-
-Mi ?-
-Nie mi tylko mnie-
-No przeciez mowie ze ci-

Idzie zajac z misiem przez las i spotykaja zlota rybke,
ktora mowi ze jak ja wypuszcza to spelni ich jedno zyczenie.
To misio mowi:
-Ja chce zeby wszystkie niedzwiedzie w tym lesie byly niedzwiedzicami-
A krolik na to:
-A ja chce zeby misio byl pedalem-
franul

Postprzez hINDUs » 4 września 2010, o 05:12

Pewne małżeństwo, w którym mężczyzna nie mógł niestety mieć dzieci, postanowiło skorzystać z usług tzw. zastępczego ojca. Po dokonaniu wszelkich niezbędnych ustaleń i formalności małżonek wyszedł na golfa, zostawiając żonę w oczekiwaniu na przybycie "specjalisty".
Przypadek sprawił, że w tym samym dniu w miasteczku zjawił się objazdowy fotograf, specjalizujący się w zdjęciach dzieci. Zadzwonił do drzwi w nadziei na zarobek.
- Dzień dobry, madame, ja jestem...
- Ależ wiem, oczekiwałam pana - odpowiada kobieta i prowadzi go do środka.
- Ooo, doprawdy? - zdziwił się fotograf. - Ja, widzi pani, specjalizuję się w dzieciach...
- Wspaniale, właśnie o to chodziło mężowi i mnie. - mówi kobieta i po chwili pyta spłoniona z emocji: - To gdzie zaczniemy?
- No cóż – odpowiada fotograf - myślę, że może pani zdać się zupełnie na mnie. Mam duże doświadczenie. Z reguły zaczynam w kąpieli, tak ze dwa - trzy razy, później zwykle ze dwie pozycje na kanapie, w fotelu i z pewnością parę w łóżku. Nieraz doskonałe efekty osiąga się na dywanie w salonie... Naprawdę można się wyluzować...
"Dywan w salonie..." - Myśli kobieta. - "Nic dziwnego, że mnie i Harry'emu nic nie wychodziło..."
- Droga pani, nie mogę gwarantować, że każde będzie udane. - kontynuuje fotograf. – Ale jeżeli wypróbuje się kilkanaście pozycji, jeżeli strzelę z sześciu - siedmiu różnych kątów, wówczas jestem pewien, że będzie pani zadowolona z rezultatu...
Kobieta z wrażenia zaczęła wachlować się gazetą, a facet nawija dalej:
- Musi się pani również liczyć z tym, że w tym zawodzie, podczas roboty, człowiek cały czas jest w ruchu. Kręcę się tu i tam, wchodzę i wychodzę nieraz kilkanaście razy w ciągu minuty, ale proszę mi wierzyć, że rezultaty mojej pracy rzadko zawodzą oczekiwania...
Kobieta usiadła przy otwartym oknie, spocona z wrażenia...
- Ha! A żeby pani widziała, jak wspaniale wyszły mi pewne bliźniaki! Zwłaszcza biorąc pod uwagę trudności, jakie ich matka robiła mi przy współpracy...
- Taka była trudna? - spytała mdlejącym głosem kobieta.
- Straszliwie... Żeby uczciwie zrobić robotę, musieliśmy pójść do parku. Ale był cyrk! Ludzie tłoczyli się dookoła ze wszystkich stron, żeby zobaczyć mnie w akcji... TRZY GODZINY! Proszę sobie tylko wyobrazić: TRZY GODZINY ciężkiej fizycznej pracy! Matka cały czas się darła i jęczała tak głośno, że z trudem mogłem się skoncentrować. W końcu musiałem się spieszyć, bo zaczynało się robić ciemno. Ale naprawdę się wkurzyłem, kiedy wiewiórki zaczęły mi obgryzać sprzęt...
-Sprzęt... - głos kobiety był ledwo słyszalny. - Chce pan powiedzieć, że wiewiórki naprawdę obgryzły panu... khem.. sprzęt..?
-Hehehe, a skądże, połamałyby sobie zęby, twardy jest jak hartowana stal... No cóż, jestem gotów, rozstawię tylko statyw i możemy się zabierać do roboty.
- STATYW ?
- No a jakże, muszę na czymś oprzeć tę armatę, za ciężka jest, żeby ją stale nosić... Proszę pani! Proszę pani!!! Jasna cholera.................. ZEMDLAŁA..............!!!!
Obrazek Obrazek
Ukryty tekst:
hINDUs
Przybysz z innej planety

Postprzez hINDUs » 13 września 2010, o 23:17

I've heard that Apple have scrapped their plans for the new children's iPod after realising that iTouch Kids is not a good product name.

Ukryty tekst:
Obrazek Obrazek
Ukryty tekst:
hINDUs
Przybysz z innej planety

Postprzez Lord_Ader » 14 września 2010, o 15:21

Jasio przychodzi to taty i mówi:
- Tato, tato kup mi łuk.
- No niestety Jasiu nie mam teraz pieniędzy żeby kupić ci nowy łuk ale jak znajdę czas to ci samodzielnie zrobię.
No i tata przychodzi po 3 dniach do Jasia i pokazuje mu wypasiony łuk i strzały!
I Jasio zadowolony wziął od razu i pobiegł na podwórze postrzelać do kur. Jednak niemożne napiąć cięciwy i wraca do taty
- Tato ten łuk jest zepsuty!
- Jak to... Zaraz ci pokażę jak się z takiego łuku strzela.
Ojciec wziął łuk i strzałę napiął cięciwę i strzelił. Strzała poleciała w kierunku sąsiada.
Nagle słychać jęk.
-Jasiu idź sprawdź co się stało..
Jasio pobiegł... Wraca za 15 min:
-Tato mam dobrą i złą wiadomość.
- No to zacznij od dobrej
- Dobra jest taka że przestrzeliłeś wacka sąsiadowi
- Oooo To wspaniale wreszcie ma on za swoje. A jaka jest ta zła wiadomość?
- I dwa policzki mamusi
Lord_Ader

Postprzez Jankosky » 4 października 2010, o 21:02

Przychodzi kogut do łazienki...
.. a tam zakręcone kurki ;]
Jankosky

Postprzez Jok3r » 21 listopada 2010, o 21:30

Przychodzi Justin b*eber do lekarza!

A LEKARZ TEŻ BABA!!
Bellelululalou bellelulu balalou <3
Jok3r

Postprzez Schmidtek » 21 listopada 2010, o 22:04

Przychodzi Tomek do lekarza,a lekarza nie ma.
This sandwich is a spy
Schmidtek

Postprzez Pestilens » 21 listopada 2010, o 22:12

Schmidtek napisał(a):Przychodzi Tomek do lekarza,a lekarza nie ma.

Idzie baba do lekarza i świeci słońce...
Nie dyskutuję z debilami. Najpierw sprowadzi mnie do swojego poziomu, by następnie pokonać mnie doświadczeniem...
Obrazek
Pestilens

Postprzez wojtreek » 21 listopada 2010, o 22:32

Dlaczego niewidome dzieci najbardziej lubia buleczki z makiem?

Ukryty tekst:
wojtreek

Postprzez pez6969 » 21 listopada 2010, o 23:24

ślepy,głuchy i bez nóg siedzą na torach.
głuchy mówi:słysze pociag
ślepy mowi: widze pociag
a bez nóg: SPIERDALAMY!!!!
piszac ten dowcip nie jest taki smieszny jednak gdy ktos go potrafi opowiedziec jest bardzo fajny ;d
pez6969

Postprzez hINDUs » 25 stycznia 2011, o 16:10

Pomocy !!! Potrzebuję wyczerpującej odpowiedzi.

Z góry dziękuję. Jakiś czas temu zacząłem podejrzewać swoją żonę o zdradę.
Skąd się dowiedziałem. No bo zachowywała się typowo dla takich sytuacji. Gdy odbierałem telefon w domu, po drugiej stronie odkładano słuchawkę. Miała często spotkania z koleżankami, niespodziewane wyjścia na kawę czy po książkę. Na pytanie "z kim z naszych wspólnych znajomych się spotyka", odpowiadała, że są to nowe przyjaciółki i ja ich nie znam. Zazwyczaj czekam na taksówkę, którą ona wraca do domu, jednak żona wysiada kilkaset metrów wcześniej i resztę drogi idzie na nogach, tak że nigdy nie widzę jakim samochodem przyjeżdża i z kim. Kiedyś wziąłem jej komórkę, tylko aby zobaczyć która godzina. Wtedy ona po prostu dostała szału i zakazała dotykać jej telefonu. Przez cały ten czas nie mogłem się zdecydować, by porozmawiać z nią o tym wszystkim. Pewnie nie dowiedziałbym się prawdy, gdyby nie przypadek. Pewnej nocy żona niespodziewanie gdzieś wyszła. Ja się zainteresowałem, że coś nie tak.
Wyszedłem na zewnątrz. Postanowiłem schować się za naszym samochodem, skąd był doskonały widok na całą ulice, co pozwoliłoby mi zobaczyć, do jakiego samochodu wsiądzie. Kucnąłem przy swoim wozie i nagle z niepokojem zauważyłem, że tarcze hamulcowe przy przednich kołach mają jakieś brunatne plamy, podobne do rdzy. Proszę mi odpowiedzieć, czy ja mogę jeździć z takimi tarczami hamulcowymi, czy trzeba je przetoczyć? Jeżeli natomiast trzeba ją wymienić, to czy można zamontować tańszy zamiennik, a nie oryginalne, a jeżeli tak, to które najlepiej?
Obrazek Obrazek
Ukryty tekst:
hINDUs
Przybysz z innej planety

Postprzez abrakader225 » 25 stycznia 2011, o 16:50

"Leci Donald Tusk z Obamą nad polską
Nagle zdumiony Obama stwierdza: Toż to kraj uczonych jest! Tyle teleskopów!
Na to Tusk: To nie teleskotpy, to elektorat Samoobrony pociąga z gwinta."

Jak myślcie W Ameryce tak umieją?
Obrazek
abrakader225

Postprzez stonepig » 25 stycznia 2011, o 21:39

Diabel kaze ruskowi polakowi i niemcowi przyniesc rosliny.Przychodzi polak i przynosi bratka diabel mowi wsadz go sobie w dupe wsadzil.Przychodzi niemiec i przynosi roze diabel wsadz go sobie w dupe wsadzil.Placze i sie smieje diabel sie pyta czemu placzesz bo mnie boli a czemu sie smiejesz bo rusek przyniosl kaktus;)
backpack nie mam tu za duzo ale jak cos bedziesz chcial pisz na steam lub pw
http://tf2b.com/?id=76561198029994064
stonepig

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Humor