Witaj na forum TF2.com.pl
Jeżeli jesteś nowy, pamiętaj, by przeczytać poradnik dla nowicjuszy.
Przed zadaniem pytania skorzystaj z wyszukiwarki i TF2 Wiki.

Zlot TeamFortress.pl + HeadCrab.pl - Warszawa 30.08.08

Na tym forum organizujemy imprezki i spotkania.

Re: Zlot TeamFortress.pl + HeadCrab.pl - Warszawa 30.08.08

Postprzez .qam » 15 września 2008, o 01:39

kcr napisał(a):
.qam napisał(a):Hehehe, wielka szkoda? To zabierajcie się do pracy - jeśli znajdzie się conajmniej 8 osób, które poświęcą się organizacji (regulamin, sędziowanie, miejsce, support techniczny, sponsoring, reklama, pr, www) to możemy zrobić "tru" LANa na wysokim poziomie, a przy okazji ponownie się zintegrujemy. Ale jak pisałem, to jest rozmowa na inny temat :P

Naprawde uwazasz, ze kondycja i specyfika "polskiego tf2" daje uzasadnienie organizowania czegos takiego ? To jest "scena", na ktorej istnieja 3-4 klany z prawdziwego zdarzenia, a srednia wieku graczy oscyluje tak na oko gdzies kolo 15 lat. Heh, swoja droga frekwencja nie jest chyba tutaj najwiekszym problemem. Rozumiem takze, ze organizatorzy liczyliby na tzw. sponsoring tego przedsiewziecia, co mozna raczej nazwac sfinansowaniem lub darowizna, poniewaz ktos mialby ufundowac lan dla <50 osob (chociaz nie wiem czy to nie wygorowana liczba biorac pod uwage wiek i liczbe graczy i praktycznie zerowe zainteresowanie w Polsce TF2 jako "spectator sport") o praktycznie minimalnym zasiegu i wartosci marketingowej dla sponsora.
Zaznaczam takze, ze nie jestem "haterem" i nie jestem "tym, ktory potrafi tylko krytykowac". Warto czasem krytycznie i realistycznie podejsc do sprawy. Jak sie chce pograc i zintegrowac z kilkoma osobami na lanie, to nie trzeba odrazu planowac zadnego "tru lana" i rozmawiac o sponsoringu, PR, reklamie i tego typu rzeczach. Z reszta, po frekwencji zlotu "Headcrab.pl+Teamfortress.pl" (lacznie 5(?) osob z dwoch forow) bylbym na twoim miejscu ostrozniejszy w robieniu wielkich planow.

Hmm, a myślisz, czemu tak napisałem? Przecież doskonale wiedziałem, że takie osoby się nie zjawią. :P
"Za wysokie progi na amatorów nogi."
.qam

Postprzez krathel » 21 sierpnia 2009, o 08:15

W moje urodziny :D.
Za daleko, wiec mnie zabraknie.
Ostatnio edytowano 21 sierpnia 2009, o 11:13 przez adriano66, łącznie edytowano 1 raz
Powód: ogarnij
krathel

Postprzez Vice » 21 sierpnia 2009, o 08:26

na pewno już Cię zabrakło.

ziom, data.
Ad nocendum potentes sumus.
Vice
Darczyńca

Postprzez Chojny » 21 sierpnia 2009, o 10:35

Temat do zamknięcia?
Obrazek
Chojny
Darczyńca

Postprzez krathel » 21 sierpnia 2009, o 11:11

Lol ale faila pocisnalem. Rano wbilem to niedopatrzylem daty. Raczej do zamkniecia xD
krathel

Poprzednia strona

Powrót do Spotkania