Witaj na forum TF2.com.pl
Jeżeli jesteś nowy, pamiętaj, by przeczytać poradnik dla nowicjuszy.
Przed zadaniem pytania skorzystaj z wyszukiwarki i TF2 Wiki.

Batory Tournament

Na tym forum organizujemy imprezki i spotkania.

Batory Tournament

Postprzez buzek » 27 sierpnia 2009, o 21:42

Cześć wszystkim. Niektórym z Was już troszeczkę o tym zdążyłem wspomnieć, ale uznałem, że warto też Was publicznie powiadomić. Otóż już jesienią organizuję Ogólnopolski Turniej Gier Komputerowych "Batory Tournament" w historycznych murach II LO im. Stefana Batorego w Warszawie. Przez dwa dni każdy z Was będzie mógł całkowicie za darmo wziąć udział w dwóch otwartych turniejach indywidualnych: TrackManii Nations Forever oraz Red Faction.

TrackMania Nations Forever to najnowsza, całkowicie darmowa produkcja firmy NADEO przygotowana specjalnie do zmagań e-sportowych. Urzekła ona miliony graczy na całym świecie, którzy za pośrednictwem Internetu zmagają się na wirtualnych torach. W tym roku TrackMania została wybrana jako oficjalna platforma turniejowa World Cyber Games – największej na świecie „cyberolimpiady”.

Red Faction natomiast to klasyka gatunku FPS. Gra wydana w 2001 r. na dobre zrewolucjonizowała rynek gier komputerowych dzięki innowacyjnemu silnikowi „Geo-Mod”, który jako pierwszy pozwalał wywierać wpływ na otoczenie gracza. Popularny „RF” we wszelakich zestawieniach jest wymieniany jednym tchem razem z takimi hitami jak Half-Life, Quake, Unreal Tournament, czy Team Fortress 2 ;). Poza tym Red Faction charakteryzuje się bardzo dynamicznym, a zarazem prostym trybem multiplayer, który przypadnie do gustu zarówno miłośnikom statycznej rozgrywki rodem z Counter-Strike’a, jak i wielbicielem dynamicznych pojedynków znanych z Quake’a.

W obu turniejach przewidywane są bardzo atrakcyjne nagrody, a każdy z uczestników może liczyć na sporą ilość gadżetów (koszulki, smycze itp.). Serdecznie zapraszam do zapoznania się ze stroną turniejową (tak, wiem, że wygląda zupełnie jak blog polskiej sceny, pomagał mi Nooky i Mariano przy tym :P)
http://www.batorytournament.cba.pl - ruszyły już zapisy, zachęcam do rejestrowania się ;)

Myślę, że udział w takiej imprezie to ciekawa alternatywa dla kolejnego dnia spędzonego na piwku z kolegami z bloku, czy też, kierując to do TF'owej sceny - kolejnego dnia nolajfienia przy TFie ;)

Dokładny termin nie jest jeszcze ustalony, ale prawdopodobnie będzie to ostatni lub przed ostatni weekend października!

W zeszłym roku natomiast organizowałem trochę mniejszą imprezę, na która wpadło HSTV i nakręciło materiał. Wyglądało to tak: http://hstv.pl/video.php?vid=134. W tym roku możecie się spodziewać podobnych klimatów, choć impreza będzie większa ;)
Maciej 'buzek' Buze ][ gg: 1790742 ][ buzek.mac@gmail.com
Obrazek
buzek

Re: Batory Tournament

Postprzez nooky » 27 sierpnia 2009, o 22:30

gOrOnCo pOlEcAm !!!!
tempe hóje
nooky

Re: Batory Tournament

Postprzez Ortho » 27 sierpnia 2009, o 23:17

JAPA!
Ortho