Witaj na forum TF2.com.pl
Jeżeli jesteś nowy, pamiętaj, by przeczytać poradnik dla nowicjuszy.
Przed zadaniem pytania skorzystaj z wyszukiwarki i TF2 Wiki.

Poproszę o bana na neostradzie

Forum dotyczące serwerów Team Fortress 2 i wszystkiego co z nimi związane.

Re: Poproszę o bana na neostradzie

Postprzez Art » 8 sierpnia 2008, o 01:17

jojok21 napisał(a):Mariano, to ze są 3 kategorie to nie zmienia faktu, że grac trzeba naprawdę dużo. (im więcej grasz tym więcej punktów masz, proste )

Dziwne huh?...
Art
Darczyńca

Postprzez Hasiula » 8 sierpnia 2008, o 09:31

Lol xD Nie no najlepiej by było jak bym wchodził na serwer i od razu dostawał 1000000000 pkt i był na pierwszym miejscu...
Jasne że im więcej grasz tym więcej pkt zdobędziesz - ale z drugiej strony jak dobry gracz pogra 1 h to naklepie tyle pkt że słabszy będzie cisną to 3 h.... więc nie marudźcie. Podoba mi się w arenie że konkretną nagrodę otrzymują gracze na wysokim poziomie tj. sloty rezerwowe.

Co do tematu - dobrze że go poruszył :) Choć mamy serwer na 24(arena), czemu ma nie być totalnie fartownego(30 miejsc) z jajem te koła od rowerów itd. :P)
Choć ja bym wprowadził jakiś limit klas - po max 3 każdej? Chodzi o to że różnorodność to także duża zaleta tf2, a jakoś mało jej widać ostatnio...

Pozdrawiam.
Wake up / Przebódź się(trzeba się na to otworzyć)
http://www.youtube.com/watch?v=KfwM4W96 ... re=related
Hasiula

Postprzez emal » 8 sierpnia 2008, o 09:40

stranded napisał(a):[Nie graj na tym serwerze jak ci się nie podoba.

Nie gram.

Zapomiałeś mnie przeprosić, możesz wysłać pw, jeżeli nie chcesz publicznie.
emal

Postprzez jojok21 » 8 sierpnia 2008, o 14:46

Hasiula- naprawdę, skill odgrywa tutaj mniej znacząca rolę, bo z reguły - im więcej grasz, tym większego masz skilla. Nawet koleś ze skillem najlepszym na świecie nie pobije gorszego, ale grającego znacznie dłużej. Wszystko się rozchodzi o ilośc godzin spędzanych z grą dziennie, więc ten ranking mało mnie obchodzi :)
jojok21

Postprzez Mariano » 8 sierpnia 2008, o 15:20

Z tych co wygrali u nas tamtym miesiącu, to tylko Wic siedział non stop na serwie. Babajaga mniej a Okkie jeszcze rzadziej, bo pracuje a mimo to udało mu się zająć najlepsze miejsce w KPD (wysoka liczba zabić i mała liczba zgonów dla tych co nie wiedzą).
Mariano
Darczyńca

Postprzez Master PL » 8 sierpnia 2008, o 15:28

Yo-Mariano-Flo napisał(a): Okkie jeszcze rzadziej, bo pracuje a mimo to udało mu się zająć najlepsze miejsce w KPD (wysoka liczba zabić i mała liczba zgonów dla tych co nie wiedzą).

Daj spokoj - kazdy wie, ze on gra grubasem, ktorego leczy medyk, a czasem dwoch - sorry ale z taka obstawa na publikach to raczej o umiejetnosciach mowy byc nie moze ( podejrzewam, ze przy 24 graczach nawet shotguna nie trzeba wyciagnac ) - nagroda raczej nalezy sie jemu za wytrwalosc w graniu jedna klasa oraz za zdobycie sympatii wsrod medykow
No shit, Sherlock!
Master PL
Administracja Pickupów

Postprzez haRacz » 9 sierpnia 2008, o 15:44

Master PL napisał(a):Daj spokoj - kazdy wie, ze on gra grubasem, ktorego leczy medyk, a czasem dwoch - sorry ale z taka obstawa na publikach to raczej o umiejetnosciach mowy byc nie moze ( podejrzewam, ze przy 24 graczach nawet shotguna nie trzeba wyciagnac ) - nagroda raczej nalezy sie jemu za wytrwalosc w graniu jedna klasa oraz za zdobycie sympatii wsrod medykow
Amen.
haRacz

Postprzez Akiro1970 » 9 sierpnia 2008, o 16:16

Ja pierdzielę, że tak powiem. Dajcie sobie ludzie na wstrzymanie. Gra w TF2 na serwerze i te całe statsy to tylko zabawa.
Te statystyki niczego nie odkrywają. Z tego powodu, że ktoś tam jest pierwszy, a ktoś drugi kompletnie nic nie wynika. Kasy za to nie biorą. Medali też nie dostają. Dziecinada. Bawcie się i tyle.

A propo bana. Pewną formą samo ukarania się, czyli auto bana jest zakazać sobie samemu grania na danym serwerze. Polecam. Może pomoże.

Ja pierdzielę,......po prostu.
Akiro1970

Postprzez wic » 27 sierpnia 2008, o 03:59

lol
wic

Postprzez wic » 27 sierpnia 2008, o 04:17

Ja grałem zawsze szpiegiem (czyt.patrz liczba godzin)

Ci którzy mnie dłużej znają na pewno pamiętają... 8)

Nie gram tylko grubasem. Gram też innymi klasami z wyjątkiem pyr0 oczywiście. Przed update gruby był klasą która na dłuższa metę nie dawał rady sam bez med. Z resztą z medykiem czy też bez jeśli ktoś w miarę ogarnia to przeżyje odpowiednią długość czasu aż do pierwszego wsparcia ze strony swoich kompanów z teamu. Wraz z wyjściem update, grubasek stał się jeszcze mnie zależny od medyka, choć nie do końca klasą doskonałą w swojej materii.

Sympatia medyków... po prostu grając staram się o nich dbać i chronić ich. Widać oni (czyt. medycy) doceniają owe starania w mniejszym lub większym stopniu i towarzyszą często mojej osobie w wyprawie. Gdyby większość klas doceniałaby medyka i dbała o niego... sytuacja wyglądałaby inaczej zapewne.

Hmmmm w wielkim telegraficznym skrócie to chyba na tyle. :mrgreen:
wic

Postprzez Szarik » 27 sierpnia 2008, o 14:39

Dodam, że grając na serwerach gtfo nie raz spotkałem się z sytuacją, że medyk był na szczycie tabeli.
I pamiętajcie, że życie nie koncentruje się tylko na tf2.
Obrazek
ObrazekPiszę poprawnie po polsku
Szarik

Postprzez Art » 27 sierpnia 2008, o 16:06

A co to ten tf2?
Art
Darczyńca

Postprzez jojok21 » 27 sierpnia 2008, o 16:32

wic- O_o, dziwne, bo akurat co wchodze na serwer to grasz grubasem :P I to nie tylko od czasu updatu. Odkąd Cię znam xD Sporadycznie widziałem też jak grasz scoutem, szpiegiem i soldkiem.
Sympatia medyków- no cóż, w 90 % przypadków medyk trzyma na się grubego, więc trudno tu mówic o jakiejś sympatii :D . To po prostu ochota na dużo fragów :)
jojok21

Postprzez adriano66 » 27 sierpnia 2008, o 19:43

Po prostu jest tak szeroki że dupą medyka zasłania :P
adriano66
Kierownik do spraw mało ważnych

Postprzez Big Maq » 27 sierpnia 2008, o 20:46

^^^^^^^^^ - najs Adriano :D - no ale WiC gra przemiennie - ostatnio lubuje się w "rubensowskich" kształtach, ale gra/ł też Spy'em. Wiem bo spooro czasu gram z nim na wszelakich PL serwerach.
Big Maq

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Serwery Team Fortress 2