Witaj na forum TF2.com.pl
Jeżeli jesteś nowy, pamiętaj, by przeczytać poradnik dla nowicjuszy.
Przed zadaniem pytania skorzystaj z wyszukiwarki i TF2 Wiki.

Poproszę o bana na neostradzie

Forum dotyczące serwerów Team Fortress 2 i wszystkiego co z nimi związane.

Poproszę o bana na neostradzie

Postprzez emal » 7 sierpnia 2008, o 00:36

Zuko daj mi bana na neostradzie, aby więcej moja noga tam nie trafiła.
Mam dosyć serwerów na 30 playerów.
dosyć drużyn bez medyka, pełnych "gwiazd"
dosyć hlstatsów.
dosyć serwerów z chokiem powyżej 20 (nawet nie mogę zmienić cl_updaterate i cl_cmdrate).

P.S. piszę całkiem serio po 3 piwkach.
emal

Re: Poproszę o bana na neostradzie

Postprzez Snap » 7 sierpnia 2008, o 00:58

masz racje na 15 graczy jest po 5 pyro 5 engow 2 sniperow i kilku innych a potem proszą o wyrównanie składow. no helou ! (tak bylo raz na wellu)
kiedys medow bylo w pytke ale po wprowadzeniu hlstatow kazdy chce miec kd/ratio jak najlepszy o cieżko o dobrego medyka :(
ja bym bardziej chcial aby zrobiono nowey serv pod 10 payerow max, bez pyro, hlstatow.

na takich servach z wielką iloscia graczy to sie liczy bardziej fart niz skill.

ale ja tam zawsze moge pograc :mrgreen:
Snap

Postprzez onybic » 7 sierpnia 2008, o 02:13

ogolnie te caly staty ze tak brzydko sie wyraze, zjebaly medykow. nikt nie gra medem, poniewaz sie to kompletnie nie oplaca, dzisiaj chociazby pogralem sobie medem, to ktos (*nie pamietam kto*) spytal mnie czemu nim gram, przeciez to sie nie oplaca i mi punkty spadna... i taka prawda gra medykiem teraz z tymi *zle ustawionymi* statami jest bezcelowa. na innych serwerach za uber dostaje sie punkty, tutaj nie, za asyste dostaje sie pkt normalne jak i specjalne za asyste medyka, tutaj tylko normalne 2 pkt niezaleznie kogo sie zabilo.

przyznam, znowu mnie naszla chec na granie medem, ale na takim serwie jak neostrada to jest po prostu bezcelowe.. bo co zrobi jeden medyk na 15 osob? wielkie G. szczegolnie ze trafiaja sie tacy gracze, ze szkoda gadac *dzisiaj np. zabilem wiecej przeciwnikow pila niz soldier z mojego teamu, ktory gral od poczatku mapy..*

a wracajac do tematu statow, ktos moze powiedziec "sie nie oplaca, ale to co i tak ludzie lubia grac medem", tutaj pojawia sie psychologiczny aspekt tego wszystkiego, 90% ludzi lubi rywalizacje, lubi byc pierwszym, najlepszym= miec najwiecej punktow na serwerze, byc pierwszym w rankingu i wlasnie zeby nie stracic swoich cennych punktow nie biora medow.

tak wiec albo zmienicie ustawienia tych statow, albo neozdrada na zawsze pozostanie z okzajonalnymi* medykami..

*takimi jak ja, ktorym sie po prostu juz nudzi zabijanie.
onybic

Postprzez ryen » 7 sierpnia 2008, o 08:47

hmmmmmm

Jak medykiem sie nieoplaca to jakim sposobem grajac medykiem jestem na 4 miejscu? Wiem ze gram czasem innymi klasami, ale dzieki medykowi dobilem ze 3/4 moich punktow. A tak a pro po obchodza was te staty? Bo moim zdanie one jedynie pokazuja kto ile gra na neo. I czemu wy placzecie za kazdym razem jak ktos prubuje cos zrobic z serwem ...
ryen

Postprzez Hasiula » 7 sierpnia 2008, o 10:32

Ja tam mam w głębokim poważaniu ów staty :) - a jeśli panowie nabijacze liczycie że przez dużą ilość pkt znajdziecie sobie klan to zapomnijcie :)
Wracając, też grałem medem trochę i ryen sorry ale odniosłem inne wrażenie ;) Za ubera 2 pk... Za asystę 2 pkt... Trochę to śmieszne :)
Niech ten uber sobie będzie taki jaki jest...(choć powinno być więcej pkt bo jednak też wyznacznikiem umiejętności jest ilość odpalonych uberów...), ale co do asyst to moim zdaniem powinien być podział z medem 1/2 albo zawsze powinien być podział - choć to by trochę pomagało by pytro...
Pozdrawiam :)
Wake up / Przebódź się(trzeba się na to otworzyć)
http://www.youtube.com/watch?v=KfwM4W96 ... re=related
Hasiula

Postprzez rff » 7 sierpnia 2008, o 10:44

Obrazek
rff

Postprzez Mariano » 7 sierpnia 2008, o 18:25

Moim zdaniem statystyki to bardzo przydatna rzecz i nawet grając samym medykiem można być najlepszym. U nas na FPS-Arenie ludzie rywalizują co dopinguje ich do jeszcze lepszej gry a nie smętnego biegania po mapie. 3 najlepszych co miesiąc otrzymuje slota rezerwowego. Jak jest rywalizacja, to i jakość gry z takimi ludźmi jest lepsza. Jedyne poprawki które by się przydało wprowadzić w tym systemie, to więcej punktów za ubera oraz zmniejszyć punktację klasy Pyro.
Mariano
Darczyńca

Postprzez jojok21 » 7 sierpnia 2008, o 19:00

3 najlepszych, czyli takich co najwięcej grają :P No niestety taka prawda, żeby być na podium to trzeba bardzo dużo (nolife :D ) grać, skill jest mniej ważny... mnie statsy nie przeszkadzją, niech sobie będa, ale nie znacza dla mnie absolutnie nic. No prawie nic :wink: Przynajmniej jest jakas motywacja większa.
jojok21

Postprzez stranded » 7 sierpnia 2008, o 19:36

jesteś debilem (ten który założył topic), nie wchodź na serwer i nie graj na nim. tyle

ja ♥♥♥♥♥♥♥♥ jak można prosić o bana?
Obrazek
stranded
Darczyńca

Postprzez emal » 7 sierpnia 2008, o 20:57

stranded napisał(a):jesteś debilem

Wypowiedź na poziomie, ale cóż można się spodziewać po takiej buźce, nie komentuj, jak Ci się ni podoba.
Ostatnio edytowano 8 sierpnia 2008, o 09:35 przez emal, łącznie edytowano 1 raz
emal

Postprzez Mariano » 7 sierpnia 2008, o 21:23

jojok21 napisał(a):3 najlepszych, czyli takich co najwięcej grają :P No niestety taka prawda, żeby być na podium to trzeba bardzo dużo (nolife :D ) grać, skill jest mniej ważny... mnie statsy nie przeszkadzją, niech sobie będa, ale nie znacza dla mnie absolutnie nic. No prawie nic :wink: Przynajmniej jest jakas motywacja większa.

Są 3 kategorie - najwięcej punktów, najwięcej czasu na serwie i najlepsze KPD z listy top 10 więc nie gadaj że trzeba być nolifem. Ostatnio wygrali Babajaga, Wic i Okkie - ten ostatni nadrobił duże straty punktowe w tydzień bo poprostu dobrze kosił. Zresztą są jeszcze inne sposoby na slota, zajrzyj ->tu.
Mariano
Darczyńca

Postprzez Payne » 7 sierpnia 2008, o 22:09

Chce bana? Dać mu bana.

Po co więc ta dyskusja? :P
Obrazek
Payne

Postprzez stranded » 7 sierpnia 2008, o 22:11

emal napisał(a):
stranded napisał(a):jesteś debilem

Wypowiedź na poziomie, ale cóż można się spodziewać po takim buźce, nie komentuj, jak Ci się ni podoba.

Nie graj na tym serwerze jak ci się nie podoba.
Obrazek
stranded
Darczyńca

Postprzez jojok21 » 7 sierpnia 2008, o 22:18

Mariano, to ze są 3 kategorie to nie zmienia faktu, że grac trzeba naprawdę dużo. (im więcej grasz tym więcej punktów masz, proste )
jojok21

Postprzez Mariano » 8 sierpnia 2008, o 00:59

No, to też się liczy. :?
Mariano
Darczyńca

Następna strona

Powrót do Serwery Team Fortress 2