Witaj na forum TF2.com.pl
Jeżeli jesteś nowy, pamiętaj, by przeczytać poradnik dla nowicjuszy.
Przed zadaniem pytania skorzystaj z wyszukiwarki i TF2 Wiki.

Żałosne

Forum dotyczące serwerów Team Fortress 2 i wszystkiego co z nimi związane.

Żałosne

Postprzez olbor » 30 lipca 2008, o 12:17

Przed chwila wlaczam tf2. Neostrada full-o fps arena malo osob fajna mapka. Wchodze-okazuje sie ze gramy meele. Oczywiscie to melee oznacza ze moj resp jest zaminowany. Biore solda szybko wybiegam 2 strzaly-zabici. Zaczyna sie placz "Mialo byc melee tylko!". No dobra wyjmuje saperke i dostaje crita-trudno ok. Mowie ze granie melee z critami to nie zbyt dobry pomysl ale uslyszalem ze mam taka sama szanse na crita czy cos w tym rodzaju. No ok trudno biore saperke. Zabijam z crita bodajze babajage i co widze ze napisal? "o żal z crita dostalem". Powiedzaielm ze zaczynam grac normalnie, nigdzie nie jest napisane ze musze sie zgadzac z tym ze 2-3 osob zachcialo sie melee. Zaczyna sie voteban-zaczalem grac normalnie a placz zakonczyl sie wtedy kiedy zostalem zbanowy (oczywiscie poprzez voteban). Oczywiscie nie wymagam permow dla wszystkich graczy ktorzy votebanowali ale tylko wspominam ze niektorzy zachowuja sie jak dzieci-moja racja jest racja najmojsza i musisz sie zgadzac. Chcesz melee-prosze sa specjalne servery do tego gdzie gra sie poprostu tylko melee-a w regulaminie fpsarena nie ma o tym mowy.

A pozatym dam cytat z regulaminu "1) Jest to serwer FFA
Każdy ma prawo grać zgodnie z własną taktyką. Nie ma ograniczeń dotyczących stylu gry, np. kampienia, czy raszownia."

No moze i powinienem ale rejestrowac sie tam :D Pozatym tutaj wiecej osob
Ostatnio edytowano 30 lipca 2008, o 13:42 przez olbor, łącznie edytowano 2 razy
"Im mniej zręczności i siły wymaga praca ręczna, tzn. im bardziej rozwija się nowoczesny przemysł, tym bardziej pracę mężczyzn wypiera praca kobiet" Manifest Komunistyczny, Karol Marks i Fryderyk Engels
http://www.youtube.com/watch?v=dEyj4tsAeQ0
[img]http://tf-2.fr/ach.php?a=FF@%20NoOb&b=Zablokuj%20gracza%20uzywajac%20buga%20z%20teleportem&c=u&e=509&f=1[/img
olbor

Re: Żałosne

Postprzez adriano66 » 30 lipca 2008, o 12:20

Chyba powinieneś iść z tym na form servera :P
adriano66
Kierownik do spraw mało ważnych

Postprzez Rhidge » 30 lipca 2008, o 12:43

1 - Pewnie wlazłeś paty serwer
2 - Po co proszisz o bana? wyjdź i zmień serwer jak sie nie podoba.
3 - Dlaczego niby płapkali? Jest administrator serwera i robi party game, ktoś nagle wchodzi i wszystko psuje czyli naprzykład ty :| Nie trzeba się stosować do FFA. A tak wogule w tf2 nie ma FFA o.O Nie mam źielonego pojęcia na co wstawiłeś ten post? po co nam wiedzieć że bana dostałeś za to że psułes komuś party game.A zazwyczaj voteban nie daje gracz tylko administrator serwera wiec administrator postanowił dac Vote czy cie wyrzućić czy nie, ale padło na tak. Apeluje o Close/delete post :D ponieważ według mnie temat nie ma żadnego sensu, i to tylko zaśmieca forum bzdurami.
Rhidge

Postprzez Master PL » 30 lipca 2008, o 12:52

Rhidge napisał(a):1 - Pewnie wlazłeś paty serwer
2 - Po co proszisz o bana? wyjdź i zmień serwer jak sie nie podoba.
3 - Dlaczego niby płapkali? Jest administrator serwera i robi party game, ktoś nagle wchodzi i wszystko psuje czyli naprzykład ty :| Nie trzeba się stosować do FFA. A tak wogule w tf2 nie ma FFA o.O Nie mam źielonego pojęcia na co wstawiłeś ten post? po co nam wiedzieć że bana dostałeś za to że psułes komuś party game.A zazwyczaj voteban nie daje gracz tylko administrator serwera wiec administrator postanowił dac Vote czy cie wyrzućić czy nie, ale padło na tak. Apeluje o Close/delete post :D ponieważ według mnie temat nie ma żadnego sensu, i to tylko zaśmieca forum bzdurami.

To chyba Twoj post jest calkowicie pozbawiony sensu - ziomek napisal, ze go niesprawiedliwie zbanowali za to, ze sobie chcial pograc, potrenowac czy cokolwiek innego - party serwer mozna robic na prywatnych serwerach - wystarczy poprosic, ktoregos z graczy polskich o zmiane mapki i odpowiednie ustawienia - o tej porze i tak serwery klanowe stoja puste. Doskonale zrobil autor tematu piszac to tutaj, a nie na forum fps areny. Dlaczego ? Poniewaz admini tego serwera pisali wlasnie na tym forum o fpsie arenie i ja zachwalali. Poza tym niech cala reszta tez sie o tym dowie i ewentualnie poszuka innych serwerow lub poprosi o zmiane adminow, jesli sie nie sprawuja.
No shit, Sherlock!
Master PL
Administracja Pickupów

Postprzez Mariano » 30 lipca 2008, o 15:03

Panowie po co ten płacz ? Nie było żadnego admina na serwerze, więc nie mamy wpływu na to co robią gracze. Ale zdaje się, że wyłączymy albo zwiększymy liczbę głosów do votebana. Takie sytuacje nie mogą mieć miejsca i nie zapominajcie, że nie mamy wpływu na vote bana. Możemy go usunąć jeśli taka będzie wola graczy ale póki co zostanie.

PS 1. Olbor wpadasz na nasz serwer raz na ruski czas i robisz lament, powiedz mi po co ?

PS 2.
Master PL napisał(a):Poniewaz admini tego serwera pisali wlasnie na tym forum o fpsie arenie i ja zachwalali. Poza tym niech cala reszta tez sie o tym dowie i ewentualnie poszuka innych serwerow lub poprosi o zmiane adminow, jesli sie nie sprawuja.

Master PL powiedz mi co mają admini do votebana danego pod ich nieobecność ? Mamy 24/7 na serwerze siedzieć ? Jeśli chodzi o adminowanie to nikt na nas nie narzeka, więc nie wiem po co robisz podjazdową anty reklame ? Nie podoba ci się sewer ? to już nie nasz problem ale komentarze zachowaj dla siebie.

Pozdrawiam.
Ostatnio edytowano 30 lipca 2008, o 15:37 przez Mariano, łącznie edytowano 1 raz
Mariano
Darczyńca

Postprzez Rhidge » 30 lipca 2008, o 15:36

Może bana dostał za nic sam sie przyznał że przeszkadzał.
Rhidge

Postprzez babajaga » 30 lipca 2008, o 15:44

Po pierwsze piszesz ze dostales nieslusznie bana bo chciles pograc, BLAH STFU PISZESZ GLUPOTY , inni gracze tez chca grac i graja bylo nas 12 nikt nie uzywal broni wszysy sie ladnie smieli mieli dobra zabawa dopoki niewszedl taki oldbor i niezczal walic po nich ok uszanowlismy ze mogles niewiedziec naisalismy ci moilismy przez mica nieuszanowales wiec demomkratycznie otrzymales votebana dzieki czemu reszta graczy mogla kontynuowac dobra zabawe lecz pokrzywdzone dziecko musialo napisac zazalenie ze dostalo bana co najlepsze prem. dostles na 24 h voteban na tyle jest ustawiony podejrzewam bo nigdzie niema na perm pomysl zanim cokolwiek napiszesz moim zdaniem pszac ten post kompromitujesz i osmieszasz tylko wlasna osobe. Dziekuje. pozdrawiam graczy tf2 .x)

na marginesie winny sie tlumaczy. prosba zamilcz na wieki x)
babajaga

Postprzez HiddenSkiller » 30 lipca 2008, o 16:54

Nie no , coś z tym serverem nie tak :evil: przed chwilą wyszedłem z gry , ponieważ świetni gracze na tym polskim servie zaczęli iść oddzielnie , wyzywać siebie, przez co drużyna przegrywała . :evil:

Coś mi się wydaje że ten server schodzi na psy .
I broke your stupid crap, moron !
Wave goodbye to your secret crap, dumbass !
If you were from, where I was from, you'd be f**kin' dead !
HiddenSkiller
Zbanowany

Postprzez Mariano » 30 lipca 2008, o 17:17

Wszedł nowy gracz i zaczął wszystkich prowokować. Stąd się wzięły te kłótnie i nie gadaj już takich głupot. Wyzywanie się i przeklinanie podczas nieobecności adminów jest standardem na każdym serwerze w każdej grze. Na psy to schodzą ci co wpadną na chwilę i już się wypowiadają na temat serwera na którym wogóle prawie nie grają. Takie opinie jak od Olbora czy twoje są nie na miejscu.
Ostatnio edytowano 30 lipca 2008, o 17:28 przez Mariano, łącznie edytowano 1 raz
Mariano
Darczyńca

Postprzez Mariano » 30 lipca 2008, o 17:33

Zacznijmy od tego, że o każdym serwerze piszą zarówno pozytywne jak i negatywne opinie. Tak będzie zawsze i zawsze się znajdzie jakiś narzekacz, nic z tym nie zrobimy jest wolność słowa. Pozdro dla graczy wszystkich serwerów. :D

PS. Przypominam jeszcze raz - nie mamy wpływu na vote ban dawany przez graczy. Ta opcja raczej nie zostanie wyłączona bo czasami jest potrzebna.
Mariano
Darczyńca

Postprzez olbor » 30 lipca 2008, o 21:48

Sam napisalem ze nie jestem bez winy spoko-troche mnie ponioslo po tym ze na poczatku kazano mi sie zamknac jak wyrazilem swoja opinie na temat tej zabawy z critami a potem widze placz ze zabilem z crita lol zal.pl. A czy cos pisalem o tym ze mam pretensje do adminow? Nie ale ty zaczales sie tlumaczyc nie wiadomo dlaczego (winni sie tlumacza babajaga ty tez :) ) I widze ze proba wyrazenia zlej opinii na temat fpsarena konczy sie atakiem wielu graczy i adminow. A to ze gram rzadko na tym servie (z powodu atmosfery, braku teamplaya) nie oznacza chyba ze nie mam praw-a regulaminu nie zlamalem (jesli tak prosze o cytat)
Ostatnio edytowano 1 sierpnia 2008, o 11:14 przez olbor, łącznie edytowano 1 raz
"Im mniej zręczności i siły wymaga praca ręczna, tzn. im bardziej rozwija się nowoczesny przemysł, tym bardziej pracę mężczyzn wypiera praca kobiet" Manifest Komunistyczny, Karol Marks i Fryderyk Engels
http://www.youtube.com/watch?v=dEyj4tsAeQ0
[img]http://tf-2.fr/ach.php?a=FF@%20NoOb&b=Zablokuj%20gracza%20uzywajac%20buga%20z%20teleportem&c=u&e=509&f=1[/img
olbor

Postprzez Mariano » 31 lipca 2008, o 07:28

Olbor daj spokój, przecież nikt ci perma nie chce dawać bo niema z co. Mnie nie obchodzi, że w dzień w godzinach szczytu ktoś sobie organizuje jakieś meele, więc miałeś prawo grać tak jak chcesz. Zawsze jesteś mile widziany, mam cię nawet w steam friends. :D Jeśli chodzi o TP to w nocy na każdym serwerze grają starsi gracze i można już lepiej zagrać niż w dzień, jak jest dużo piszczących dzieciaków. Gadałem z ludźmi o tym co się stało i stwierdziłem że nie stanę po niczyjej stronie.

PS. Skąd do głowy ci przyszło że mam ci dać bana na stałe ? Na FPS-Arenie jeszcze nikt bana czasowego ani na stałe nie dostał i wcale nie dlatego, że mamy wszystko gdzieś. Rozwiązujemy problemy z graczami przez dialog i spokojną rozmowę a nie terroryzujemy banami jak się to zdarza na innych serwerach. A krytykować każdy może bo nie ma serwera idealnego, zawsze może się coś nie podobać i każdy ma prawo o tym napisać tak i tutaj jak i na naszym forum.

Pozdrawiam. 8)
Mariano
Darczyńca

Postprzez ukaszek777 » 31 lipca 2008, o 09:26

Slaby ten temat :(

Do pelnej jasnosci sytuacji prosilbym tylko Babajage zeby sie ustosunkowal do kwestji podniesionej przez Olbora. Mianowicie skoro graliscie malee to jak to bylo z zaminowaniem tego respa?
ukaszek777
Darczyńca

Postprzez Art » 31 lipca 2008, o 11:43

Jak to u mnie mawiają.

"Dejcie se po mordzie!" ;p
Art
Darczyńca

Postprzez Hasiula » 31 lipca 2008, o 14:12

Zuko napisał(a):
Yo-Mariano-Flo napisał(a):Takie opinie jak od Olbora czy twoje są nie na miejscu.

A co ma pisać tylko pochlebne opinie ?

Hahahaha uśmiałem się ;) Czemu akurat Ty musiałeś to napisać xD <- prawie z krzesła spadłem :mrgreen:
Pozdrawiam serwer neo :)
Hahaha :P

Co do areny, podoba mi się Wasza polityka :) Pozdrawiam więc i arenę :P

P.S. Skoro już działa ten krytyczny uber(czyli działa wszystko jak trzeba), może by ktoś się zastanowił nad postawieniem serwera bez krytów?
Wake up / Przebódź się(trzeba się na to otworzyć)
http://www.youtube.com/watch?v=KfwM4W96 ... re=related
Hasiula

Następna strona

Powrót do Serwery Team Fortress 2