Witaj na forum TF2.com.pl
Jeżeli jesteś nowy, pamiętaj, by przeczytać poradnik dla nowicjuszy.
Przed zadaniem pytania skorzystaj z wyszukiwarki i TF2 Wiki.

Serwer z zablokowaną klasą pyro - Ankieta

Forum dotyczące serwerów Team Fortress 2 i wszystkiego co z nimi związane.

Serwer z zablokowaną klasą pyro

Ankieta wygasła 23 lipca 2008, o 11:57

Tak
15
38%
Nie
24
62%

Liczba głosów : 39

Re: Serwer z zablokowaną klasą pyro - Ankieta

Postprzez nooky » 16 lipca 2008, o 15:22

Ja tam lubie pyro :) straszna radocha pojechać 5-6 kolesi i patrzyc jak wszyscy panicznie szukają wody :) Pale wszystkich równo. :P Jest to moja ulubiona klasa :) jednak wiecej niż 3 pyro to przegięcie ;) na neo dobry limit jest ok.

Co do sposobu powstrzymania pyro to nie ma z tym najmniejszego problemu :) Tylko trzeba mieć pojęcie lekkie o grze

teraz czekam na wypowiedzi p(y)r0 graczy :P
tempe hóje
nooky

Postprzez ukaszek777 » 16 lipca 2008, o 16:12

Pyro jest teraz zdecydowanie za mocny. Niszczy to calkowicie balans gry.
Jak dla mnie dopuki nie zbalansuja klas Pajra moze nie byc.
ukaszek777
Darczyńca

Postprzez NJUq » 16 lipca 2008, o 16:47

Po pierwsze , strzaly krytyczne z zalozenia mialy byc LOSOWE , pyro wystarczy ze podejdzie od tylu i ma 100% krytykow , wystarczy potrzymac lewy przcisk myszy przez 3sec i juz przeciwnik lezy. Nawet zdarza mi sie , gdy walcze z kims twarza w twarz , i wymachuje backburnerem jak pojeb****ny ze leca krytyki ;] pewnie jakis bug.
Druga sprawa to +50HP do Bburnera , co ma HP do miotacza ognia ? ;s , ja np. bardziej wole zwykly miotacz niz ten BB ale juz z gory jestem gorszy od innycy pyro ,bo oni maja 50HP wiecej , w tf2 to jest bardzo duzo. No i teraz pyro ma wiecej HP od soldka , gdy jestem blisko SG to praktycznie ono juz lezy ,wpadam na niego biegam w kolko i pale i po kilku sekundach go nie ma , nie mowiac o UberCharge , na ktorym pyro bez problemu moze zniszczyc 3 sg z dispenserami stojacae blisko siebie .
NJUq

Postprzez Qnik2 » 16 lipca 2008, o 17:56

jeśli medyk ma ubera,w przypadku ataku od tyłu zwykłego pyro ma jeszcze szansę ocalenia odpalając go...przy ataku z bb nawet jeśli zdążysz kliknąć to zginiesz zanim się włączy :evil:
Nie,nie kliknę w twój żałosny spamerski link do jakiejś zasranej browserówki.Spieprzaj na onet.
Qnik2

Postprzez Bomber » 16 lipca 2008, o 18:01

To fakt, że pyro jest lepszy po updatcie, ale ja myślę, że nie powinno się całkiem usuwać żadnej klasy. Ja jestem za ograniczeniem do 1-2 pyro na drużynę (zależy ile slotów na serwerze).
Obrazek
Bomber

Postprzez blackdrake » 16 lipca 2008, o 22:26

Jeśli jakieś limity - to po równo. Bez jaj panowie - spróbujcie zagrać na 12 demo, albo grubych, to w tedy poczujecie co to przegięcie.
Reasumując - głupi pomysł, a jeśli już to taki sam limit dla każdej z klas.
Obrazek
blackdrake

Postprzez jojok21 » 16 lipca 2008, o 22:52

Żadne limity panowie, bo to przeszkadza w tzw. grze z jajami, kiedy wszyscy biorę powiedzmy grubasów czy pyrosów dla funu :D
Serwery z zablokowaną klasą pyro-proszę bardzo, ale nie zmieniajcie proszę znanych publik bo TF2 to nie TF bez chociażby jednej klasy :) Oddzielne serwery-tak. Zmiana istniejących-nie. No i bez przesady, pyro nie jest taki silny po updacie, chociaż to zalezy w dużej mierze od mapki (czy może się zaczaić w jakimś zakamrku i cię od tyłu potraktować backburnerem :) Albo na steel jako spychacz z punktu E). Ale faktem jest, że w starciach pyro vs pyro wygrywa w 90 % ten kto ma backburnera, 50 HP robi dużą różnicę.
PS: Jestem jednak za elminowaniem tzw. pyro noobs massive noIQ attacks, czyli przygłupów biegnących jeden za drugim wprost na soldka czy grubego. Przecież to po pprostu padlina jak ktoś już ujął, mięso amratnie :roll: Ludzie jak gracie pyro to odrobinę taktyki, pomyślunku i intuicji. Jak macie mało szans to wycofać się po zdrowie i walić z daleka a nie biegnąc na oślep. A nie biegnie taki no-skill mi pod nogi i ginie zaraz od moich bombek/rakiet.
jojok21

Postprzez Pumar » 17 lipca 2008, o 06:15

Hmm odejmijcie jeden punkt za "Nie" i doddajcie do "Tak";P Bo co jak co ale czasami jak mi nie idzie w tfa (tak gdzies od 7 miesiecy;p) i znowu mnie ten glupi pyro podpalil nie ważne czym grałem to bym najchętniej od razu na taki serwer poszedl;p A co do limitow: i bardzo dobrze że są serwy z limitami, jak nie chcecie to jest oprocz tego 2342342 serwery bez limitów na które możecie iść:)
Pumar

Postprzez haRacz » 17 lipca 2008, o 10:02

Watek jak na ETF2L w sprawie limitu Demo do 1.

Dla mnie glupota - jakikolwiek limit. Na FFA ofkz.
Np. na neo limit jest z dupy. IMHO. 2pyro, 2 snajperow, ale soldow moze byc nawet 10, bo Zuko gra i lubi solda, wiec moze ich byc w pizdu. Ile razy bylo tak, ze wchodze na neo chce sobie wziac pyro, nie moge bo juz 2 wzietych, walic to, to snajper - o_O tez nie moge bo juz dwoch wzietych, a limit jest 2och :?
Zazwyczaj gram tam 5 min i wychodze, bo mnie to drazni.

No faktycznie, pyro po updacie jest niemal niezniszczalny :? bullshit. Jak ma backburnera to przeciwko soldowi czy demo nadal nie ma wiekszych szans - o ile wiedza jak sie to robi.

Jeszcze to, ze teraz pyro rozwala dzialka o wiele szybciej. lol - moze backburner daje kryty od tylu, ale kryty raczej nie dzialaja na dziala, co nie ?

I nie nie mowie, ze jest spoko, bo tez mnie to drazni jak np widze 4 pyro, ktorzy leca tylko za jednym kolesiem, ale wystarczy zmienic taktyke i juz jest po problemie.

Co mnie najczesciej drazni ostatnio ? to, ze np biore snajpera - zabijam np jednego koelsia i z tylu wybiega mi pyro jadac BB po plerach. I co w tym dziwnego ? Jak ♥♥♥♥♥♥♥♥ grajac w np 12 osob w druzynie mozna dopuscic do tego, ze pyro na 2fort wbiega mi na plecy ?

Na polskich FFA wyglada to tak, ze jest kilku ludzi, ktorzy sie znaja i zazwyczaj graja tylko ze soba majac reszte w D, a jak dostaja to strasznie maja pretensje do reszty.

Dziwi mnie tez fakt, ze jak byl update meda to nikt nie dawal limitow - a dlaczego? bo med nie jest ofensywny i w koncu pojawili sie medycy na servach - tylko dlatego.

Takze dla mnie limity sa smieszne i tyle.

I ostatnia sprawa - wiekszosc ktora teraz gra pyro noobi strasznie, a ze wy nie dajecie sobie z nimi rady to wasz problem. Mi tam nie przeszkadzaja. Po to sa te klasy zeby nimi grac, a nie blokowac.
haRacz

Postprzez jojok21 » 17 lipca 2008, o 10:16

Właśnie, jak jest z limitem soldierów, bo ostatnio było ich mnóstwo w naszym teamie...
jojok21

Postprzez Art » 17 lipca 2008, o 10:27

Wole mieć mnóstwo soldów niż pyro i snajperów...
Art
Darczyńca

Postprzez Master PL » 17 lipca 2008, o 10:34

10 soldow 10 demo czy 10 scoutow jest ok - a to dlatego, ze jesli spotkam takich to wiem, ze ten kto mnie zabil trafil we mnie rakieta czy stickiem czy z shotguna, bo faktycznie jest dobry i ma cela - czyli wygral ladnie w pojedynku, a nie taki ktory lata na oslep podpali, ginie - znowu biegnie na oslep podpali i ginie - jego jedyne zadanie to schowanie sie za rogiem, bo taki noob pyro ( jakich wielu na ffa) nie uzywa nawet shotguna ( to ze rakietnica ssie to nie musze nikomu chyba przypominac ) i ma super skilla bo potrafi wcisnac lewy klawisz myszy - jest mnostwo serwerow, dlatego jesli sa z ograniczeniami, to chyba dobrze, bo tych bez ograniczen i tak jest wiecej
No shit, Sherlock!
Master PL
Administracja Pickupów

Postprzez Kebubibbo » 20 sierpnia 2008, o 22:23

Limit na sniperów można łatwo uzasadnić. Wolę jak jest 10 soldierów niż 10 sniperów, bo soldier idzie do przodu i atakuje a nie stoi na tyłach i nic praktycznie nie robi jeśli chodzi o przejęcie celu.
Kebubibbo

Postprzez ..:woldemort_[PL]:. » 20 sierpnia 2008, o 22:53

co za temat żal.pl moim zdaniem ludzie co nielubia pyro poprostu sa zazdrosni o umiejetnosci pyro dobry pyro umie zabic z blackfirerem pare medyka i hewiego od tylu albo sie rzucic do przodu wprost i podpalic i spalic mimo ze zginie to sie nazywa poswiecenie
witam gram w tema fortres's od nieda wna narazie niemam klanu jesli ktos chce do klanu mnie prosze pisac wiadomosc napewno odpowiem pozdrawiam .::woldemort_[pl]_;;...
..:woldemort_[PL]:.

Postprzez adriano66 » 20 sierpnia 2008, o 23:02

Ludzie to jest temat sprzed miesiąca ><, czytajcie łaskawie daty postów
adriano66
Kierownik do spraw mało ważnych

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Serwery Team Fortress 2