Witaj na forum TF2.com.pl
Jeżeli jesteś nowy, pamiętaj, by przeczytać poradnik dla nowicjuszy.
Przed zadaniem pytania skorzystaj z wyszukiwarki i TF2 Wiki.

Cheaters na neo

Forum dotyczące serwerów Team Fortress 2 i wszystkiego co z nimi związane.

Cheaters na neo

Postprzez Old_boy » 16 kwietnia 2008, o 09:00

Wczoraj wieczorem mieliśmy 'wizytę' na serwerze neo dwóch 'super' graczy, pierwszy raz na neo widziałem taką rozwałkę...
RichKid
ub3rspace
Goście zdejmowali mnie grubasem na Warpath z odległości snajperskiej kilkoma strzałami, jako engi wystarczały im też 3-4 strzały z pistoletu (sic!) i byłem dead. Pojedynek snajperski wyglądał tak, że zanim wychyliłem się zza sciany dostawałem headshota przez narożnik muru.
To ja się pytam - ten VAC to fikcja, czy to faktycznie działa? Bo goscie ewidentnie 'czitują' i to nie od dzisiaj.... :idea:

P.S. Udał mi się rewanż dwukrotnie, czyli czassem bota da się ustrzelić :twisted:
Old_boy

Re: Cheaters na neo

Postprzez Archon » 16 kwietnia 2008, o 09:38

Z tym pistolem to może nie być Czit bo chyba da się zabić jak stoisz blisko i strzela ci w głowę. Może wtedy miałeś kogoś kto mam mało HP np Scout, Snajper? A grubas czasem trafia tak z daleka a jak strzelał do ciebie to trafiał i pewnie critica miał :)
Podpis będzie wyświetlany u dołu każdej z odpowiedzi użytkownika.
Archon

Postprzez Old_boy » 16 kwietnia 2008, o 09:44

Archon - wierz mi, że było 'nie teges'. Potwierdzą to ludzie którzy grali wtedy ze mną - Linka, Genesis, Big Maq, Arisin, Klusk... Spójrz na statystyki goscia jako inżyniera - najwięcej zabitych 213, z czego 118 działko. Czyli 95 zabił shotgunem/pistoletem/kluczem na jednym życiu ? Bez kitu...
Old_boy

Postprzez Archon » 16 kwietnia 2008, o 10:49

No często się kogoś z shotguna, pistola i z klucza zabija np. szpiegów :P Ale dobra wierzę ci. I jak już mówił Zuko nagrywaj filmy bo musi być jakiś dowód no chyba że masz jakiś świadków czy coś.
Archon

Postprzez Old_boy » 16 kwietnia 2008, o 11:07

Old_boy

Postprzez KluSk.47 » 16 kwietnia 2008, o 11:08

archon :P uwierz ;] chlopaki mieli aim bota, :P Zaluj ze nie widziales jakie glowy palili sniperami :P
(...)Młodzi policjanci, młodzi kibice...Kretyni kontra Kretyni...
Obrazek
http://steamcommunity.com/id/warrengg
KluSk.47
Darczyńca

Postprzez Archon » 16 kwietnia 2008, o 12:37

W tym pierwszym filmiku koleś był na takim serwie na którym i ja czasami gram czyli taki gdzie jak wpiszesz w czacie premium to na 15 min jesteś dużo szybszy, jak zabijasz dostajesz +50 hp i takie tam dodatki. A koleś miał jeszcze czity to był praktycznie nie do zabicia :D. Tępić ich!
Archon

Postprzez dizz4st3r » 16 kwietnia 2008, o 14:31

Oj nie ladnie tak grac...nie ladnie
Nie rozumiem idei takiego grania!Gdzie tutaj przyjemnosc i zabawa jak sie czituje?!?Ech...szkoda slow!
Oczywiscie pisalem a'propo filmikow.A jezeli chodzi o to czitowanie snajperami itp. to ciezko mi sie wypowiedziec.Albo mieli skilla albo faktycznie cos tam byle nie tak...
dizz4st3r

Postprzez ManieX » 16 kwietnia 2008, o 15:40

Tez wczoraj goscilem na Neo o 100% hax (Nie wiem czy ktos jeszcze z tl ma admina na Neo bo mialem juz pisac do maca zeby wszedlna sekunde ale widzialem ze grali cos wiec juz nie chcialem mu glowy zawracac)
ManieX

Postprzez Linka » 16 kwietnia 2008, o 16:50

Old_boy napisał(a):Archon obejrzyj sobie te filmiki :
http://youtube.com/watch?v=b9v6je_Z4P0
http://youtube.com/watch?v=1lc9YxgcgQs

Witajcie,
Dokładnie Old_boy to co miał ten typ wyglądało raczej tak http://pl.youtube.com/watch?v=8_kQOBBW02I czyli dodatkowo z opcją bright.
Świeży hax ale szybko rozpowszechniany i jeśli z cenami jest tak jak mowil Zuko to admin może mieć niedlugo całkiem sporo roboty. Zwróćcie uwagę, że w momencie strzału wykonywane są minimalne ruchy bronią zwiększające skuteczność, szczególnie było to widać kiedy Mr Kid grał heavym i zdejmowaz z końca mapy nawet skautów.
Swoją drogą jak gra się spyem nie jest trudno taki cheat rozgryść pod warunkiem, że gość zdejmuje wszystko "co się rusza" w innym przypadku może być to trudne do wykrycia nawet przez nagrywanie dema. Przyglądałem się wczoraj Kidowi na spectate i myślę, że gdyby chciał mógłby używać tego cheata będąc niezauważonym. Jeśli VAC tego nie rozgryzie moze byc w ogole problem z identyfikacją takich cheaterow a wtedy gra straci dla wielu sens...

Ps. Genesis miałem rację wczoraj z tym cheaterem ?
Linka

Postprzez Art » 16 kwietnia 2008, o 17:00

VAC tak szybko nie zareaguje na nowego cheata... ale gościu już go użył , a wiem że jeśli go nie usunie to za jakiś czas będzie widział "Your account has ben bannished"(czy jakoś tak) nawet jak nie będzie grał przez miesiąc.
Art
Darczyńca

Postprzez Turek » 16 kwietnia 2008, o 18:56

Khem... Jestem na 99% pewny, że jedne ze znanych, polskich graczy używa tych syfów. Palcem pokazywał nie będę, dopóki nie nagram dema, na którym widać to na 100%. Gostek nie jest w żadnym klnie jak coś.
Turek

Postprzez Archon » 16 kwietnia 2008, o 19:05

Może ja :D? A tak na poważnie to co tam nie tak widziałeś?
Archon

Postprzez Turek » 16 kwietnia 2008, o 19:31

CIĄGŁE krytyki. Przez ok. 1/2h 80% strzałów było "złotych". Przypadek?
Widzenie niewidzialnych i przebranych szpiegów, jak ja grałem i inni szpiedzy też. Podobnie na obserwatorze.
I inne...
Ty nie. :P
Turek

Postprzez Master PL » 16 kwietnia 2008, o 20:22

A moze po prostu slabo ci szlo ?:) Soldier i Demo maja najwidoczniejsze critici choc kazda klasa ma jej po rowno ;] Albo co niektorzy maja wiecej szczescia oraz sa przewrazliwieni na spyow ;]
No shit, Sherlock!
Master PL
Administracja Pickupów

Następna strona

Powrót do Serwery Team Fortress 2