Witaj na forum TF2.com.pl
Jeżeli jesteś nowy, pamiętaj, by przeczytać poradnik dla nowicjuszy.
Przed zadaniem pytania skorzystaj z wyszukiwarki i TF2 Wiki.

ban na serwerze neostrada:(

Forum dotyczące serwerów Team Fortress 2 i wszystkiego co z nimi związane.

ban na serwerze neostrada:(

Postprzez kozica.47 » 10 lutego 2008, o 17:00

tak pisze ten temat ponieważ kilka miesięcy temu dostałem bana za przeklinanie na tym serwerze. za jedno słowo które wypowiedzialem(pod wpływem emocji) dostałem perma pisze wiec z prośba usunięcia bana. proszę o szybkie rozpatrzenie:)
kozica.47

Re: ban na serwerze neostrada:(

Postprzez Art » 10 lutego 2008, o 18:43

Nie wiem jak wyglądała sytuacja , ale za jedno przekleństwo ban to przesada , wydaje mi się że dobrze by było zrobić temat w którym wklejało by sie screenshoty osób które , np używają bugów bo ogólnie zaczyna mnie to denerwować ze wszyscy latają po suficie i maja podnietę ze mogą se wszystkich zabić... , tak samo można zrobić demo osób które natrętnie przeklinają itp.
pisze natrętnie bo 1 przekleństwo każdemu się może zdążyć ale jak ktoś zaczyna jechać po kimś że jest taki i owaki to już przesada.
Nie jestem święty , często zdąża mi sie przeklnąc , ba nawet 1-2 na śmierć , ale jakoś nikomu to szczególnie nie przeszkadzało nikt mnie nie osztrzegał że np. niema słuchawek i mu to przeszkadza , jak ktoś tak napisze/powie to na pewno zobaczy poprawę.
A teraz na nic to sie nie zda , każdy mówi to co chce , każdy jedzie po każdym jak chce , polowa se bugów używa i ma podnietę , a nic nie można im zrobić...
Art
Darczyńca

Re: ban na serwerze neostrada:(

Postprzez Foxer » 10 lutego 2008, o 21:10

Ja przeklinam hmmm jak tylko coś mnie wkurzy a jeszcze nigdy nikt mi uwagi nie zwrócił więc dziwie się czemu dostałeś bana za jedno przekleństwo :shock:
Foxer

Powrót do Serwery Team Fortress 2