Witaj na forum TF2.com.pl
Jeżeli jesteś nowy, pamiętaj, by przeczytać poradnik dla nowicjuszy.
Przed zadaniem pytania skorzystaj z wyszukiwarki i TF2 Wiki.

Zbanowali mnie na fps-arena, ;,,(

Forum dotyczące serwerów Team Fortress 2 i wszystkiego co z nimi związane.

Zbanowali mnie na fps-arena, ;,,(

Postprzez Hedrox_PL » 27 listopada 2008, o 22:14

chciałem powiedzieć że fps arena to najgorszy serwer na jakim w ogóle miałem nieszczęście grać i już nigdy tam nie zagram... powód: ADMINI TO OSTATNIE LAMY I NOOBY!!!!:[ takich to na pal nabić to za mało:/
Obrazek
Hedrox_PL

Re: TF2 - www.fps-arena.pl

Postprzez Qnik2 » 27 listopada 2008, o 22:24

a jakieś argumenty?aha i raczej nie takie w stylu "ja tak mówię więc to prawda",ok?
Nie,nie kliknę w twój żałosny spamerski link do jakiejś zasranej browserówki.Spieprzaj na onet.
Qnik2

Postprzez Hedrox_PL » 27 listopada 2008, o 23:52

Permanentny ban bez warna (ostrzeżenia) za to, że znów byłem pierwszy na serwie:/ pretekstem było cytuję: "nadmierne wykorzystywanie bugów/exploitów/glitchy"(info po wywaleniu) zaznaczam że nie raz wykopywali mnie z serwów i to nie tylko w tej grze bo za dobrze grałem... hehe trudno będę ownował na innym serwie dla PROgamerów gdzie są NORMALNI admini ze SKILLEM I JAJAMI... nigdy nie oszukiwałem i nie próbowałem oszukiwać... kolega mi potem powiedział że podobno byłem heavym z miotaczem ognia.. ale to chyba przypadkowo wyszło i tylko raz tak miałem (nie zauważyłem tego) i nikt nie zwrócił mi na to uwagi bym coś z tym zrobił. Zresztą ten glitch wyskoczył jak już dawno wypracowałem sobie pierwszą pozycję. WIĘC PO CO DO K**** NĘDZY MIAŁBYM OSZUKIWAĆ?!? Poza tym żeby postawić przysłowiową "kropkę nad i" dodam że nie raz widziałem takie kwiatki jak spy z minigunem na tym serwie a nawet kilku takich gości podczas jednej rundy i jakoś nikt problemów nie robił... PANOWIE TO JEST ŻEEEEEEEEEENADA!!!!!!!!! Dodam tylko, że chciałem natychmiast wrócić na serwer tylko po to by zjechać adminów i powiedzieć, że "ch*** a nie kasę na serwer zobaczą i że już tam nie gram jak tak traktują gości, i to dobrych dodajmy" ale skoro dostałem bana to tutaj to mówię. Są ludzie i ludziska i idioci... ten serwer jest prowadzony przez przez tą trzecią opcję.
Obrazek
Hedrox_PL

Postprzez BOMBel » 27 listopada 2008, o 23:59

Lol, ban za nieświadome wykorzystywanie buga gry i to takiego, o którym właściwie każdy wie i nic sobie z tego nie robi :P Oj nieładnie panowie z fps - jeszcze tak dalej, a naślemy na was bande dzieci nookiego!
BOMBel

Postprzez Art » 28 listopada 2008, o 00:11

Ja jak widzę takich gości co maja te bugi to bym perma bana dał i kompa zabrał dla pewności...
Denerwują mnie takie osoby i popieram adminów że za to banują...

PS. Kogo to obchodzi że ty 1 byleś?
Art
Darczyńca

Postprzez Hedrox_PL » 28 listopada 2008, o 00:12

sami sobie robią reklamę i tyle... śmieszne żenujące jest to że panowie z fpsareny najeżdżają na tych z neostrady:/ ujmę to tak: ŻEBY KRYTYKOWAĆ INNE SERWERY NAJPIERW TRZEBA MIEĆ SAMEMU SERWER KTÓRY SOBĄ COKOLWIEK
R_E_P_R_E_Z_E_N_T_U_J_E

wasz to totalne dno!!! żegnam ozięble.. gratuluję podcinania bonesawem własnej gałęzi i serii z miniguna w stopę:[
Obrazek
Hedrox_PL

Postprzez Art » 28 listopada 2008, o 00:16

lol... żenadą gościu to możesz być tylko ty, pokaż jakiś dowód że ktoś jedzie na kogoś z neo lol...
Jakoś nikt się nie skarży na bany, gram już tam parę miesięcy i nic mi się takiego nie zdążyło,a więc wina (bądź głupota) leży tylko po twojej stronie. Pozdro "PROgamerze".
Art
Darczyńca

Postprzez Hedrox_PL » 28 listopada 2008, o 00:17

Art napisał(a):Ja jak widzę takich gości co maja te bugi to bym perma bana dał i kompa zabrał dla pewności...
Denerwują mnie takie osoby i popieram adminów że za to banują...

PS. Kogo to obchodzi że ty 1 byleś?

kiepski argument... w takim razie mnóstwo graczy z tego serwa powinno już nie grać i nie mieć kompów:> ale admini nie są tak konsekwentni:> a właściwie "admini" bo nie chce obrażać PRAWDZIWYCH adminów. a co do mojego miejsca... nie kickneli by kogoś kto jest ostatni bo glitch by noobkowi wiele nie pomógł.. ale jak wpadnie ktoś to rozpie***** i dominuje wszystkich to takiego trzeba wywalić jak tylko będzie okazja i to z permbanem:) taka iście stalinowska zagrywka:) dziw bierze ze Art tego nie rozumie.. dobrze, że nie jest adminem:D
Obrazek
Hedrox_PL

Postprzez Hedrox_PL » 28 listopada 2008, o 00:21

Art napisał(a):lol... żenadą gościu to możesz być tylko ty, pokaż jakiś dowód że ktoś jedzie na kogoś z neo lol...
Jakoś nikt się nie skarży na bany, gram już tam parę miesięcy i nic mi się takiego nie zdążyło,a więc wina (bądź głupota) leży tylko po twojej stronie. Pozdro "PROgamerze".

była taka wojna podjazdowa między Mariano a Zuko.. no ale cóż.. skleroza nie boli albo wybiórcza pamięć raczej.. albo w ogóle wybiórczy mózg... albo po prostu wióry tam masz.. moja głupota i wina że glitch mi się przydarzył i że robiłem to NAGMINNIE jeden raz:D weź się lecz człowieku:D

PS. jak ja bym robił laskę adminom to też by mnie nie zbanowali:P ale ja mam swój honor w przeciwieństwie do Ciebie:P
Obrazek
Hedrox_PL

Postprzez Art » 28 listopada 2008, o 00:26

Skąd mam wiedzieć że tylko raz? A może bugowałes przez pół dnia+ używałeś aimbota i wallhacka, ale teraz się tłumaczysz że jaki to ty dobry gracz jesteś itp...
Nikt cie nie zna to nikt ci nie ufa, mnie np. by nie zbanowali za takie coś jak bym miał raz czy dwa bo wiedzą, że mnie to nie potrzebne...

Przykład. Stawiasz serwera przychodzi ci jakiś haxor czy hedrox nie wiem jak się tam na steamie nazywasz i zaczyna latać z bugami, co se pomyślisz na miejscu admina?
Art
Darczyńca

Postprzez Hedrox_PL » 28 listopada 2008, o 00:28

Art napisał(a):Skąd mam wiedzieć że tylko raz? A może bugowałes przez pół dnia+ używałeś aimbota i wallhacka, ale teraz się tłumaczysz że jaki to ty dobry gracz jesteś itp...
Nikt cie nie zna to nikt ci nie ufa, mnie np. by nie zbanowali za takie coś jak bym miał raz czy dwa bo wiedza, że mnie to nie potrzebne...

taaa.. cały czas czituję.. :D <LOL> znają mnie.. ale za granicą:P bo tam to jest POZIOM... a na polskich serwach gram od niedawna ale i tu już mnie znają... co to niektórzy i mogą za mnie poręczyć.. ale co tam.. najlepiej powiedzieć od razu że jestem cheater?? uczciwego gracza tak traktować:/
z jednym bugiem raz latałem.. a na fps arena grałem wystarczająco dużo czasu zawsze się wyróżniałem i nigdy tym ze używałem bugów.. to był ban z powodu tego że admina nie kochali rodzice (chyba że tata w nocy) admin powinien zwrócić uwagę przede wszystkim i ja na jego miejscu bym tak zrobił.. ew kicknąłbym gracza ale to też jakby faktycznie nagminnie nadużywał glitcha (jak dostałem w powiadomieniu) permban to byłby jakby gościu natrętnie dzień w dzień niszczył grę na serwie swoim czitowaniem... no ale dla admina wystarczy to ze ktoś jest ZA DOBRY.. a przynajmniej lepszy niż sam admin:> TOŻ TO ZNIEWAGA;P

PS. może za mnie poświadczyć cały klan Reflexion i zresztą nie tylko oni... tak samo klan Evolution z Wielkiej Brytanii z którymi wiele razy grałem
Ostatnio edytowano 28 listopada 2008, o 00:37 przez Hedrox_PL, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
Hedrox_PL

Postprzez Art » 28 listopada 2008, o 00:36

Skoro tam jest tak (za przeproszeniem) zajebiście to po co wchodzisz na nowe lol? Mnie się podoba na FPS i więcej serwerów mi nie trzeba, czasami wejdę na neo jak FPS nie bangla, ale jak już gram to tylko na FPS i nie obchodzą mnie inne serwery zagraniczne.

Wniosek? Na zagranicznych pewnie tez już masz bana i przyszedłeś tu i? I znów dostałeś bana, ale że tam cie nie wysłuchają to musisz się na tf.pl wyżalić.

Tak ja to widzę, tak samo może to widzieć admin, nie zmienisz tego, możesz mi tu pisać swój życiorys ale bez dowodów są one nic nie warte.

I nie, nie chce cie przez to obrazić, może rzeczywiście dostałeś przez przypadek bana, przecież admin to tez człowiek i może popełniać błędy, staw się na jego miejscu, ja bym ci bana też dał. Nie lepiej to wytłumaczyć z nim, a nie żalić się na forum jacy to wszyscy są be a ja fajny?
Art
Darczyńca

Postprzez Hedrox_PL » 28 listopada 2008, o 00:40

na zagranicznych wciąż gram więcej niż tu na polskich.. na polskich zacząłem grać bo i kumple grali... i nie mam bana nigdzie indziej w TF2. W Battlefielda 2 mam bany ale to też za za zbyt dobrą grę ew. teamkilling... cziterów;) bo sam ich nienawidzę.. tym bardziej mnie boli jak ktoś mnie za takiego posądza
Obrazek
Hedrox_PL

Postprzez Art » 28 listopada 2008, o 00:43

Na razie widzę tylko to że się chwalisz w jakie gry ty nie jesteś boski, a bana tym nie ściągniesz...
Art
Darczyńca

Postprzez adriano66 » 28 listopada 2008, o 01:38

Hedrox_PL napisał(a):sami sobie robią reklamę i tyle... śmieszne żenujące jest to że panowie z fpsareny najeżdżają na tych z neostrady:/ ujmę to tak: ŻEBY KRYTYKOWAĆ INNE SERWERY NAJPIERW TRZEBA MIEĆ SAMEMU SERWER KTÓRY SOBĄ COKOLWIEK
R_E_P_R_E_Z_E_N_T_U_J_E

wasz to totalne dno!!! żegnam ozięble.. gratuluję podcinania bonesawem własnej gałęzi i serii z miniguna w stopę:[

Z tobą też chyba się niedługo ozięble pożegnamy. Już wiemy jaki jesteś "boski" i jak ownujesz na serverach, a teraz przestań trollować. Idź się poskarż na forum servera, może Cię odbanują.
adriano66
Kierownik do spraw mało ważnych

Następna strona

Powrót do Serwery Team Fortress 2