Witaj na forum TF2.com.pl
Jeżeli jesteś nowy, pamiętaj, by przeczytać poradnik dla nowicjuszy.
Przed zadaniem pytania skorzystaj z wyszukiwarki i TF2 Wiki.

Paysafecard / Płatności steam

Forum ogólne.

Re: Paysafecard / Płatności steam

Postprzez adriano66 » 12 września 2012, o 18:46

W skrócie - tak "zamieni się" w odpowiednią ilość euro, do 5, jak już zauważyłeś wcześniej, trochę ci braknie.
Sugeruję ci zapoznanie się i zrozumienie w jaki sposób przeliczane są waluty
adriano66
Kierownik do spraw mało ważnych

Postprzez erodenss20 » 12 września 2012, o 19:00

Dzięki,brakowało mi tej informacji. I szczerze całą resztę wiem. Jeszcze raz dziękuje :*
erodenss20

Paysefcard problem... Pomocy

Postprzez SintoX » 16 listopada 2012, o 16:26

Witajcie mam problem!
Chcialbym kupić coś z mann co , kupić doładowanie za 20 zł ale nie wiem czy jak kupie za 20 zł i wpisze w tamto pole ten kodzik to będzie działało jak wybiore za 5euro?
Czy może 20 zł to tak ja 2x10 euro ?
Możecie mi wytłumaczyć?
SintoX

Postprzez Velture » 16 listopada 2012, o 16:59

Czy może 20 zł to tak ja 2x10 euro ?

Tak, w nibylandii. Pierwsze słysze aby 20zł to było 2x10euro bez względu na historie kursu euro.

czy jak kupie za 20 zł i wpisze w tamto pole ten kodzik to będzie działało jak wybiore za 5euro?

Na stronie PSC masz przeliczenie walut łącznie z prowizją a do tego masz strone http://nbp.pl (strona narodowego banku polskiego) z kursami walut więc nie wiem czemu wydaje ci się ,że 20zł to 5 euro. Żyjesz w świecie fantazji czy jak?
Nie odpowiadam na pytanie o tf2 na PW, GG, STEAM itp. Chcesz pomocy? Pisz posty na forum. Może kiedyś komuś pomogą.
Velture

Postprzez PolskiZiomal » 2 maja 2014, o 17:06

Ja natomiast mam taki problem z kartą paysefcard że,gdy chce sprawdzić stan moich środków na stronie to pisze że nie można sprawdzić ze względów bezpieczeństwa czy jakoś tak.Problem wystąpił,gdy raz sprawdzałem stan środków na moich starych kartach(dwie sprawdzałem)i od tej pory nie mogę sprawdzić środków ani nic zakupić na steam za pomocą kupionej dwa-trzy tygodnie temu karty.Czy wie ktoś jak mogę odblokować mój kod PIN?Pisałem do supportu jednak nie otrzymałem odpowiedzi.
PolskiZiomal

Poprzednia strona

Powrót do Ogólne