Witaj na forum TF2.com.pl
Jeżeli jesteś nowy, pamiętaj, by przeczytać poradnik dla nowicjuszy.
Przed zadaniem pytania skorzystaj z wyszukiwarki i TF2 Wiki.

Jesteś nowy ? Przedstaw się !

Forum ogólne.

Re: Jesteś nowy ? Przedstaw się !

Postprzez Garret » 8 stycznia 2011, o 02:26

ALiEN napisał(a):jakoś od września 2k9 zacząłem grać w tf2

Dużo mi to mówi.
Siema misie
Garret

Postprzez Karbulot » 10 stycznia 2011, o 03:06

Hejka, jestem Karbulot. Tak, ten Karbulot z BORG :) . W TF-a jestem nowy, dopiero sie ucze. Dotychczas grywalem tylko w CS-a 1.6 i troche w CSS-a. Jako, ze te gry mi sie troche znudzily, zaczalem grywac w TF-a 2 i przyznam, ze gra mi sie bardzo podoba.
Karbulot

Postprzez GUNJack » 23 stycznia 2011, o 15:02

Witam wszystkich, jestem nowy na forum. Bardzo lubię grać w tf 2.
GUNJack

Postprzez MatiZek » 10 maja 2011, o 19:10

Witam wszystkich. Gram w TF2 od ok. końca października 2010. To najlepsza gra internetowa według mnie. Też kupiłem z Orange Boxa :)
MatiZek

Postprzez Virgilio » 15 maja 2011, o 12:38

Cześć, jestem Robert (nick na steam Virgilio), pochodzę z Przemyśla. Gram w TF2 od 3 tygodni, ale szybko się ucze. Pozdrawiam
Obrazek
Virgilio

Postprzez MasterRazorX » 25 czerwca 2011, o 12:46

Siemka, jestem Rafał. W TF2 gram już z jakoś półtora roku czasu. Najpierw zaczęło się od Orange Box'a, którego również kupiłem głównie dla Gordona Freemana. Później zacząłem z ciekawości grać w TF2 i muszę przyznać, że gra bardzo mnie wciągnęła. W ten sposób stałem się fanem tej gry i z miłą chęcią w nią pogrywam. Jak dla mnie jest to najlepsza strzelanka sieciowa ostatnich lat (może nawet lepsza od poczciwego CS'a). Mam nadzieję, że na tym forum będe miło spędzał czas. Pozdrawiam! ;)
MasterRazorX

Postprzez Foqs » 27 czerwca 2011, o 12:41

Czesc, nazywam sie Łukasz, jestem z Katowic i licze sobie 25 wiosen. Zaliczam sie do pokolenia TF2 Free To Play niestety. Gram od kilku dni ale gra mnie na tyle pochlonela, ze poswiecam jej wiekszosc swojego wolnego czasu, ktorego i tak jest nie za wiele. Na forum trafilem szukajac polskiego portalu poswieconego Team Fortress i tak oto jestem wsrod Was - fanow tejze gry.

Pozdrawiam
Foqs

Postprzez adriano66 » 27 czerwca 2011, o 14:19

cześć, mam nadzieję że nieliczne przypadki zacofanych snobów Cię nie zniechęcą, jak ogarniesz trochę puba, zapraszamy na pickupa -> http://www.tf2.com.pl/pickup
adriano66
Kierownik do spraw mało ważnych

Postprzez Foqs » 27 czerwca 2011, o 15:25

Przypadki zacofanych snobow nie sa mi straszne :)
Na kanal pickup'owy juz zawitalem, pozostaje jeszcze ogarnac dokladnie temat.
Foqs

Postprzez LadyDragon » 19 lipca 2011, o 14:13

No to ja tez sie przywitam :) Czesc wszystkim! Na forum jestem dopiero od dzis a dowiedzialam sie o nim od kolezanki, ktora jest juz tutaj od dluzszego czasu :)
LadyDragon

Postprzez Henieck » 15 sierpnia 2011, o 09:45

BBq - weź ludzi nie czaruj....
Henieck

Postprzez BialaLania » 10 września 2011, o 23:02

Witam, głównie Panów z tego co widzę ;)
No więc tak, nazywam się Biała Łania (mówcie mi pełnym nikiem, albo po prostu Biała lub Łania), mam 20 lat i jestem sobie graczem bardzo amatorem, choć w grach średnio mi idzie nie poddaję się i sobie pykam, głównie przez cienki sprzęt, ale też i nie wiadomo ile przed kompem nie siedzę :) Tak to jestem maniakiem całej sagi Quake, lubię Max Payne, KotOR'a, Simsy.... :p I chętnie gram także w Doom'a, albo Fallout'a... Czekam na Rage :) W wymagające gry mogę pograć sobie u brata, ale TF2 jeszcze jakoś u mnie działa, mam motywację by w końcu kupić lepszy sprzęt :) I sprawić sobie konto premium!
Spy sappin' mah podpis! D:
BialaLania

Postprzez Lady » 17 września 2011, o 12:24

Hej,Jestem Klaudia gram od FTP....czyli od niedawna.Poza Team Fortress ,gram w Bioshocka.Bardzo chciałabym zacząć grać w pickupach
Najbardziej lubię grać Inżynierem i Snajperem
Marzenie?nie,raczej CEL !to gra w lidze Grubym przyodzianym w różową czapeczkę ! :lol: mam nadzieję,że to forum pomoże mi to osiągnąć
Lady

Postprzez zwieracz » 31 października 2011, o 12:50

Tak więc, hmm... Cześć wszystkim :]

Forum obserwuję tak jednym okiem od pewnego czasu i w końcu postanowiłem się zarejestrować. Kto wie, może nawet coś mądrego na nim napiszę.
W TF2 gram od premiery, ale nigdy nie wychylałem się poza serwery ffa. W poprzednie części gry nie grałem. Gdyby nie Orange Box, to z dwójką byłoby pewnie podobnie (aż strach o tym pomyśleć, brrr).

Co ja tam mogę jeszcze ciekawego powiedzieć. Prowadzę bloga poświęconego grom Valve (może ktoś mnie kojarzy) i ogólnie udzielam się troszkę w społeczności. Poza tym nie kupuję czapek, lubię kanapki i sporo siedzę w SourceSDK, oglądam masę filmów i słucham muzyki tonami. Cięcie.

PS. Nigdy nie lubiłem postów powitalnych.
PS2. Pow! Haha.
Obrazek
zwieracz

Postprzez Naamath » 27 listopada 2011, o 00:58

Hej hej

To ja, znaczy Sera. Jednak na TF2 Naamath (wystarczy Naam.) Gram od niedawna w sumie (nie pamiętam od kiedy, 100h w grze), uczę się ciągle. Do gry namówił mnie mój chłopak, często pojawiamy się razem na serwerach (rexbart). Mam dwie dychy na karku i studia filologi polskiej w koszmarach sennych :)
Gram w co popadnie, w co mi się spodoba, co mnie oczaruje. Notorycznie ogrywam kupli w ściganiki (o ile nie rozwalę w szto auta przed metą). Nie znoszę grac na padzie, w aktach furii ciskam nim o ścianę.
To ja:
http://img593.imageshack.us/img593/847/rudec.jpg

Klasy:
snajper <3
całkiem nawet medyk i pyro.

Kompletnie nie umiem grać "bomberem"
Obrazek
Naamath

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ogólne